SVĚT KOSTEK OLOMOUC 19.–20.10.2024

Založil Chairudo, 05.12.2023, 22:15:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Ahoj všem,

po dnešní schůzce se zástupci výstaviště a ohlédnutí za dalším úspěšným ročníkem tu máme termín výstavy na příští rok a to 19.–20.10.2024.

Vracíme se zpátky do října kdy by mělo být příjemnější počasí a snad se opět sejdeme třeba i ve větším počtu :)

Budu rád za předběžné reakce o účasti i jakékoli další návrhy a podněty na vylepšení akce, ať společně s výstavištěm připravíme další krásnou akci pro nás i návštěvníky  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hellboy

#1
Už jsem si udělal poznámku do kalendáře :) a rádi se zúčastníme dalšího ročníku tak skvělé akce.Pokud bude zájem o moje Star Wars stavby. Už pracuji na novém projektu který bych chtěl na výstavu přivézt . :)
Takže si rezervuji místo pro rok 2024 a výstavní plochu jako letos 8)  :)

sharkabrick

Ahoj Tome, s námi můžeš počítat ve stejném složení i plochách :D

Michal Budinský

Ahoj . Ja a KLF by sme sa radi zúčastnili tejto výstavy  :)

Jarda666

Zdravím jsem novej a mám postavených pár modelů, které bych chtěl prezentovat na výstavišti. Modely sice nejsou můj návrh, ale postavil jsem je podle návodů druhých, nechci he považovat za svoje, chci je jen nechat na ukázku pro veřejnost. Tudíž bych se rád zúčastnil. Bude to něco nového. Kdyby to vyšlo byl bych rád.

rainfall

Cauko, hlasim sa tiez na vystavu.  8)
Dakujem
LZ
LZ

pifik

Můžeš počítat se mnou i s Matějem (Matthes_CS).

Chairudo

Ahoj všichni,

díky za zprávy a těším se na další povedenou akci.

Teď o víkendu bude na výstavišti For model, kdo by měl chuť si udělat výlet a podívat se na modeláře.
https://www.facebook.com/events/761599776011455

Dám tam ruské kolo jako upoutávku na podzim  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

přidáno do globálního adr. Prosím o kontrolu. Ideálně i doprovodný text v AN.
odkaz