Městské muzeum Sedlčany (léto 2018)

Založil peki, 25.01.2018, 12:14:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mirek


peki

#91
Výsledek vyadá opravdu pěkně. Instalace probíhala v poklidu. Ze strany muzea vše klaplo. V Sedlčanech panovala dobrá nálada.

Díky všem,kteří se zapojili  ;)

linhi

Připomělo to tu atmosféru starých výstav,jako Roztoky atd..

Matthes_CS

Tady jsou nějaké naše fotky z instalace:
https://www.flickr.com/photos/matthes_cs/albums/72157692321700810

Kdyby někomu vadilo, že je tam veřejně, napiště.

hawran

No parádní, navíc první dvě jsou naše modely :)
díky
Bricks Forever!

milanv

Nádherná pohodová akce: za nás pohodová instalace - nejenže všechno klaplo, ale ještě byl čas si popovídat u práce, k tomu pán z muzea velmi vstřícný a schopný na místě improvizovat.

Mimochodem, nemáte někdo fotky celku, jak to nakonec dopadlo? My jsme už nemohli čekat na konec odpolední směny. (Já mám auto v servisu a Dita mě sice vzala s sebou svým, ale zase jsme pak museli jet podle jejích dětí.)

Hláška od dětí: "Takže peki je něco jako váš hlavní lego panáček, jo?"
Pán na Žlutém hradě

šipka

Citace od: milanv kdy 18.06.2018, 13:42:48

Mimochodem, nemáte někdo fotky celku, jak to nakonec dopadlo? My jsme už nemohli čekat na konec odpolední směny. (Já mám auto v servisu a Dita mě sice vzala s sebou svým, ale zase jsme pak museli jet podle jejích dětí.)

"

Hač tam dělal v neděli fotky, takže určo budou ;)

peki

Citace od: milanv kdy 18.06.2018, 13:42:48
Hláška od dětí: "Takže peki je něco jako váš hlavní lego panáček, jo?"

:) prostě zlaťák

Jinak v muzeu to bylo opravdu sympatické, vše se dalo vyřešit počasí se také povedlo. Opravdu mi to připomnělo ty akce za začátku (Svitavy, Roztoky atd.)

Icewalker

KOMIKS K VÝSTAVĚ
Klidně sdílejte po webu/facebooku  ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

peki


hawran

Tak ten je super!!! :)
Jak se taková věc udělá?
Bricks Forever!

peki

Připomínám vernisáž čtvrtek 21.6 od 18:00. Za kostky tam bude Mirek, ale pokud by měl někdo cestu kolem tak je pochopitelně vítaný.

Matthes_CS

Tak nakonec budu ve čtvrtek v okolí, takže se přijedu podívat na vernisáž a ještě jednou to nafotit.

davroman

Citace od: peki kdy 17.06.2018, 18:12:47
Výsledek vyadá opravdu pěkně. Instalace probíhala v poklidu. Ze strany muzea vše klaplo. V Sedlčanech panovala dobrá nálada.

Díky všem,kteří se zapojili  ;)

Nám to připadlo hrozně rychlé a krátké ... prostě nám chyběla celodenní instalace mihova kolejiště.   :D

A teď vážně ... byla to moc fajn sobota a děkujeme za možnost zúčastnit se!
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

mirek

Výstava byla zahájena v komorním prostředí muzea. Kromě úvodního slova o LEGO komunitě KOSTKY.ORG byl čas na zodpovězení dotazů od
několika návštěvníkú.

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1713429865378455&type=3


hawran

Falcon dostal vánoční osvětlení??? No to je paráda!!!!!!
Bricks Forever!

Matthes_CS


milanv

Díky vám oběma za fotky. Musím říct, že výstava vypadá opravdu moc pěkně, ještě mnohem líp než jsem čekal. Opravdu se to moc povedlo, myslím že jsme z těch miniprostor "vytřískali" maximum.
Fakt nechápu to gesto paní na Mirkově sedmé fotce  >:D

Doufám, že propagace zafunguje líp než na vernisáž a přijdou taky nějací návštěvníci.
Pán na Žlutém hradě

Foton

Tedy co ta "sexistická" poznámka "LEGO vyrábí figurky pro holky".
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

peki

#109
Citace od: milanv kdy 22.06.2018, 16:41:09
........ Musím říct, že výstava vypadá opravdu moc pěkně, ještě mnohem líp než jsem čekal. Opravdu se to moc povedlo, myslím že jsme z těch miniprostor "vytřískali" maximum.....

Supr, pokud to tak opravdu působí - byl tedy cíl splněn.





mirek


hawran

Bricks Forever!

peki

Mohu poprosit někoho kdo je FB aktivní? Na stránkách kostek na FB je o této akci pouze plakát (pokud se tedy dobře dívám). Přitom je řada věcí které stojí za propagaci (komiks, fotky i instalace,vernisáž atd.)

Chairudo

Fotečky vypadají pěkně, když budu mít cestu kolem rád se podívám naživo.
Pobavil mě Falcon schovaný v jeskyni  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Matthes_CS

Dneska by měla vyjít tištěná reportáž, ale článeček obsahuje odkaz na rajče galerii s pár fotkami z vernisáže:
http://www.sedlcansky-kraj.cz/cz/clanek/modely-postavene-ze-stavebnice-lego-se-tesi-zajmu-navstevniku-muzea.html

Igorus

Byť instalace proběhla před delší dobou, tak také musím dodatečně vyzdvihnout tu atmosféru jaká byla opravdu na historických muzejních výstavách.

Expozice se fakt povedla  ;)

A Edovi ještě jednou dík za to, že prohrál v kartách  >:D

mirek

#116
Peki,
pokud chci na FB KOSTKY.ORG přidat příspěvek, tak ten se neobjeví na hlavním panelu, ale pouze v příspěvcích návštěvníků, což je bokem a tam málokdo leze. Proto je pouze 337 lidí, kterým se to líbí.
Až správce umožní přístup na titulní stránku kliknutím na ...veřejný ...bude to OK.

Proto jsem založil FB stránku CZECH&SLOVAKAFOLs - my Friends.

peki

Citace od: mirek kdy 28.06.2018, 07:45:57
Peki,
pokud chci na FB KOSTKY.ORG přidat příspěvek, tak ten se neobjeví na hlavním panelu, ale pouze v příspěvcích návštěvníků, což je bokem a tam málokdo leze. Proto je pouze 337 lidí, kterým se to líbí.
Až správce umožní přístup ne titulní stránku kliknutím na ...veřejný ...bude to OK.

Proto jsem založil FB stránku CZECH&SLOVAKAFOLs - my Friends.

Je tu několik lidí co jsou admin. Vím o Igurusovi, teď je na dovolené. Pak to pořešíme. Díky za zpětnou vazbu.

Robbed

Mirku, včera jsem tam dal příspěvěk o výstavě s odkazem na tvoje album ;) Dneska nebo zítra tam přidám komixy od Icewalkera.

Citace.. Proto je pouze 337 lidí, kterým se to líbí.

Počet "lajků" je nízký proto, že stránka byla neaktivní posedních pár let...

Citace
Až správce umožní přístup na titulní stránku kliknutím na ...veřejný ...bude to OK.

To by pak ale nebyla prezentace kostky.org, ale směsice náhodných příspěvků. A nejsem si jistý, jestli to vůbec jde (viz následující text).

CitaceProto jsem založil FB stránku CZECH&SLOVAKAFOLs - my Friends.

Dovolím si tě opravit - založil jsi skupinu (Group) a ne stránku (Page), do skupiny může přispívat kdokoliv, kdo je členem (něco jako fórum). Kdežto stránka je prezentace osoby/umělce/organizace a příspěvky přidává její admin/moderátor/editor. Pokud bys chtěl být admin/editor a sdílet příspěvky, tak dej vědět Jindroushovi. ;)

Icewalker

Citace od: hawran kdy 19.06.2018, 08:56:48
Tak ten je super!!! :)
Jak se taková věc udělá?
Omlouvám delší odmlku od dotazu, byl jsem příliš zaměstnán...
Základem je nápad, píle a u mě amatéra třeba černá fixa se skenerem. K vybarvení je pak na výběr z mnoha grafických programů. Profesionální výtvarníci místo fixy a skeneru užívají grafický tablet ;)
Ale vesměs počítač vůbec potřeba - např zde PC použito jen na dosazení textu (a barevnou korekci, ale pšt) : http://dallart.net/comics/padawani05.jpg
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr