Tomisova vignetta

Založil Lord_Tomis, 26.12.2015, 23:10:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Lord_Tomis

Ahoj toto je má první vignetta a těším se a doufám že se poučím z vaší kritiky :-P . Předem se omlouvám za kvalitu fotky, ale ráno to dofotím pod klasickým světlem. ;-)

Lord_Tomis

Ještě jsem zapoměl dodat, že krokodýl požírá opilého piráta, který se snaží dostat zpět domů  8) .

milanv

Ahoj a vítej!

Citace od: Lord_Tomis kdy 26.12.2015, 23:14:49
Ještě jsem zapoměl dodat, že krokodýl požírá opilého piráta, který se snaží dostat zpět domů  8) .
To by z toho mělo být poznat :)

Rozhodně nespěchej a neposílej - promiň - nečitelnou fotku jen proto, abys poslal něco ihned, co jsi dostavěl. Psal jsem to zrovna nedávno: podívej, je tam i jednoduchý návod. Doporučuji to samé, co tam.
Pán na Žlutém hradě

Lord_Tomis

Děkuji mockrát za radu jsem rád když mi pomohou zkušenější stavitelé.  ;D

Lord_Tomis

Tak tady posílám vyfotografovanou vignettu za denního světla  ;D .

Martins

Achjo.... detail, viněta to je hlavně důraz na detail. Takže váš ubrus s levandulí je fajn, ale tady fakt nemá co dělat. Stejně tak jako špinavé kostky, stejně tak jako chybějící ocas krokodýla... atd. atd. Úplně jsi to zazdil, ke stavění nemám moc co dodat, není tam vidět.

Jinak - krokodýl a pirát trochu nejdou k sobě... spíš bych tam čekal žraloka, ale tohle už je na tebe. Příběh z té viněty moc nekouká, já bych piráta nepoznal.
Ještě to přestavěj, zmenši to, dej si víc práci s opilým pirátem, dej důraz na tu situaci... Držím palce!