SK - Tesco - zlava 30% na vsetky hracky 9-12.12.2011

Založil dado, 06.12.2011, 17:20:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

dado

Caute, zlava plati aj na uz zlacnene hracky.

mesje

som zvedavý, či sa to obmedzí len na "hypermarkety a obchodné domy", ako doslova píšu v letáku, a teda či budú tie zlavy aj v Extra marketoch, tj v tých najväčších predajniach. Potom by to asi bolo limitované na pár setov, lebo napr. v Blave je hypermarket v podunajskych biskupiciach a moc veľký sortiment tam asi nebude (v porovnaní s extra a kamennym namestim).

Anatyt

Ak myslíš Tesco v nákupnom centre Hron, tak tam som LEGO ešte nevidel ani raz.

mesje

Ja som tam pár setov videl cca začiatkom roka, keď som tam v zlave bral nejaké SW.

P4tr1cius

V Tescu v Poprade majú už dnes zľavy zhruba 30%. Majú tam LEGO hry, CREATOR veľa setov rôznej veľkosti, asi zo 10 SW stredne veľkých a malých setov, nejaké CITY, aj TECHNIC zopár setov. Nič z KINGDOMS ani PotC. No a samozrejme majú tiež NINJAGO asi 6 druhov. Na jednom ma skoro zlomili.  ;D

killco

Podla letáku čo mi dnes prišiel na mail ide zrub 5766 na 24,90€ (čo je -19%) a ninjago 2509 na 28,99€ (čo je -24%). Ak sa bude dať na to ešte tých 30 % v piatok, tak by bol zrub za polovicu ;D

Justin

Aj to tak platí, zľava 30%  sa vzťahuje na všetky hračky, aj na tie čo sú už v akcii, a nielen v piatok ale celý víkend. To už sa oplatí ísť nakupovať.

J.

STARHAWK

Citace od: killco kdy 07.12.2011, 21:00:13
Podla letáku čo mi dnes prišiel na mail ide zrub 5766 na 24,90€ (čo je -19%) a ninjago 2509 na 28,99€ (čo je -24%). Ak sa bude dať na to ešte tých 30 % v piatok, tak by bol zrub za polovicu ;D

Nie, nevychadzaju za 50% lebo tych 30% sa uz asi pocita z tej mensej zlacnenej sumy ale blizi sa to 50kam, mozno pojdem omrknut dnes.

SpCasPi000

#8
Príklad: Ak je niečo v zľave 30% (set 5933) a z toho je ďalsia zľava 30%, celková vysledná zľava je 51%, čo pri niektorých setoch znamená rýchlo utekať a brať.
Lebo po tohtoročnej skúsenosti čakať že to bude ešte lacnejšie v novoročnom výpredaji sa nemusí vyplatiť, možno sa niektoré sety potom opäť dočkajú polovičných cien, ale môžu sa tiež aj vypredať skôr ak ich nebude príliš veľa na sklade a nebudú už.

mesje

Vie niekto ci ta zlava -30 % plati aj na My Tesco na kamennom ? Lebo v ostatnych maju len City, Creatori a par SW setov... casto aj po tej zlave sa to dostane len na uroven normalu, max. na uroven pixmanie... pod tuto uroven islo len par setov, napr. ten raketoplan, zrub, resp. vrtulnik...

mesje

tak si aj sám odpoviem (po návšteve tesca na kamennom) - tá zlava platí aj tam, ciže aj na Pirates sety co maju len tam - ale - tie su tam dost predrazene, takze aj po zlave su drahšie ako na pixmanii (napr. kanibali 41 eur pred zlavou) - na zváženie je pomsta anny za 130 eur, po zlave 91 eur - momentálne na pixmanii nie je a na eshopoch je min. za 97 eur - ja dufam že sa bude ešte dať niekde zohnať za menej po čase - čo myslíte?

P4tr1cius

Nerozmýšľaj a ber ju, loď je perfektná a či to bude 91 teraz, alebo o mesiac 86, už je vlastne jedno. Ekonomiku nezachrániš a ty určite nezbankrotuješ.

branio

Tak som dnes ráno v Petržalskom Tesco nakúpil.
Zrub ma vyšiel na 17,43€, čo je veľmi slušná cena... Kúpil som si aj kolajnice a City Kamion.
Mali celkom veľké zásoby rôznych stavebníc, ešte sa dalo z čoho vyberať.

Kiko97

Neviem kto sa zaujíma o lego v Poprade, ale možno ste si nevšimli taký vysoký regál po ľavici. Pretože tam majú napr. aj Supercar 8070, ale nie sú tam cenovky a  a je to asi 4 metre vysoko.

P4tr1cius

Citace od: Kiko97 kdy 18.12.2011, 20:10:58
Neviem kto sa zaujíma o lego v Poprade, ale možno ste si nevšimli taký vysoký regál po ľavici. Pretože tam majú napr. aj Supercar 8070, ale nie sú tam cenovky a  a je to asi 4 metre vysoko.

Sledujem ponuku v PP už mesiac, to auto som tam videl, je tam stále. Len škoda že nie som fanúšik TECHNIC. Ale nemajú ani KINGDOMS ani PotC.