CZ Pompo Sleva 50% vybrané sety, 18.3. - 24.4.2010 nebo do vyprodání

Založil Darth, 19.03.2011, 14:14:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

Bambule Chodov:

Sice za plnou cenu, ale objevilo se pár setů které už se běžně nevidí:

7097 Trolls' Mountain Fortress za 3000
7048 Troll Warship za 1300
8275 Motorized Bulldozer za 5000
7571 The Fight for the Dagger za 1000
7627 Temple of the Crystal Skull za 2600

V akci stále:

Magikus za 129
Královský hrad za 1500
Toi story sety za půlku... kromě Woody´s Roundup, ten je za plnou. Ale znova se objevili i nějací zelení můžíčci.

A kdo chce hrabat, tak minifigurky 1, 2 a 4 série.

Pokud někdo ze přezpolních něco chce, tak můžu vyzvednout a zaslat poštou.




waf

Dnes jsem v Pompu v Praze, Eden koupil v akci za 999 Kč LEGO Creator 5893 Terénní vůz 3 v 1 (http://www.pompo.cz/lego-lego-creator/lego-creator-5893-terenni-vuz-3-v-1.htm ) za poloviční cenu tam měli tam ještě LEGO Creator 6754 Rodinný dům.

rdk

Pompo Brno - Olympia

5893 - Creator - Offroad Power                999,- 1999,-
7597 - Toy Story - Western Train Chase    999,- 2499,-
10210 - Imperial Flagship                        1949,- 3899,- (už asi nejsou) ;)

A ještě nějaké Prince of Persia a další Toy Story za 50% off

mesje

Tak to si nerob ani srandu, že niekde zlacňujú Imperial Flagship na 50 %, práve pred týždňom mi dorazila a so škrípaním zubov som dal za to 143 eur (je to neprimerané za ten set, a to ešte je bežne v cene 160-170 eur) - som si myslel že už to nižšie nepodlezie, keďže je to v ponuke už dlho, žiadne akcie na to neboli, a vraj to už nemajú viac dodávať :-( 

mesje

Nevie niekto či náhodou v nejakom Pompe v Brne nemajú ešte Kingdoms hrad v 50 % zľave ?

rdk

Citace od: mesje kdy 29.07.2011, 23:01:11
Nevie niekto či náhodou v nejakom Pompe v Brne nemajú ešte Kingdoms hrad v 50 % zľave ?

Na náměstí Svobody ještě onehdá něco měli....

gearcs

Pompo Olympia Plzeň

- narazil jsem na 8078 - Portal of Atlantis  za 749,-   2599,-

Poslední kus...

Vasyk

Kdyby někdo narazil na toto: 10210 - Imperial Flagship  1949,- 3899,- ,
byl by za úplatu ochotný mi to koupit a poslat ?

mesje

Bol som včera v Pompo Hodonín, mali Imperial flagship, ale v pôvodnej cene -takže zrejme tá akcia s 50 % zľavou sa týkala len jednej (Brno Olympia) alebo niektorých predajní. Videli ste ešte niekde tento set v 50% zľave?
Inak, v Pompo Hodonín už mali figurky 5.série - bral som na náhodu pár kusov, ale zaujímalo by ma, či už nejsú v obehu na nete rozpoznávacie kódy - ja som zatiaľ nič nenašiel...

Colonel32

Citace od: mesje kdy 01.08.2011, 14:47:37
...ale zaujímalo by ma, či už nejsú v obehu na nete rozpoznávacie kódy - ja som zatiaľ nič nenašiel...

Počínaje 3. sérií jsou ty kódy dost nepoužitelné.

mesje

Keď sa zadarilo dobre spárovať sériu kódov s aktuálnou edíciou tej ktorej série, tak sa dalo nájsť to čo človek hľadá. Ideálne to bolo zistiť cez tie bodky + kontrola hmatom. Samotným hmatom som nevedel nič nájsť, ale ako kontrola sáčku vybraného pomocou kódu to stačilo - inak sa nahmatáva niečo čo môže byť hocijaká figúrka, a inak keď viem, čo by to malo byť (a hmat to vylúči alebo aspoň čiastočne potvrdí). A najlepšie sa potom hľadali rovnaké figy, napr. keď niekto chcel viacero mušketierov - ak mal so sebou prázdny sáčok z mušketiera, a išlo o tú istú edíciu, tak sa dalo ísť úplne na isto...
Základom je ak ten ktorý fig má rovnaké bodky na sáčku - potom treba získať aspoň jeden sáčok tej figúrky z ktorej chcem viac kusov. Prípadne získať pár figov, a cez tie bodky overiť, či mám správnu sériu kódov, a tak hľadať chýbajúce.

wallac

Obvolal jsem plzeňské prodejny, a kte Imperial Flagship měli, tak za plnou cenu..

mesje

Tak to asi bola fakt len akcia Pompo olympia... oni asi majú nezávislé akcie, lebo keď som tam bol, tak mali okrem všeobecných akcií aj osobitné akcie na niektoré sety... ostatne, imperial flagship sa ani nespomína na stránke pompa, na rozdiel od MHD ci predtym Kralovho hradu, ktore boli akciove na nete i vo všetkých obchodoch...

rdk

Tak to sem nakoupil ještě líp, než sem si myslel. ;D

Řek bych, že na to časem dají slevu i jinde....

mesje

Tak to si píš, že si to vymákol... ušetriť 2000 czk je slušný záťah... keby trochu rozmýšlali, tak to mali skúsiť najprv s 25 % zľavou, predalo by sa im to... Tento set by som inak ani netipoval na zľavu - možno 25%-nú, lebo pôvodná cena bola extra drahá. Za 25% zlavu by to vykúpili už samotní afolovia. Ale zlavu som netipoval ani na královský hrad (ako lákavý set pre deti a klasický darček na sviatky), a bol v 50% zlave a to dokonca dlhodobo...

JimB

Pompo Karviná - po Imperial Flagship ani památky, zato mají nějaké zbytky ještě z lednových výprodejů.
8214 Gallardo 799Kč
8087 Tie Defender 699Kč
7593 Buzz's Star Command Spaceship 399Kč
7594 Woody's Roundup 799Kč
8863 Blizzard's Peak 849Kč

Od všeho poslední kus, chcete li něco koupit a poslat, napište.
Moje BS galerie k prohlédnutí zde

gt1750

Pompo Praha OC Nový Smíchov (Anděl)

5893 za 999,- místo původních 1999,- (méně než 1Kč/dílek!)

KKA

Škoda že bydlím tak daleko :-( Kdyby byl ale někdo tak hodný a šel si sám koupit a vzal jeden navíc, byl bych moc rád :-)