SK-TESCO-26.12.2010-do vypredania

Založil dado, 27.12.2010, 15:03:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt

Kde sú tie časy LEGO Festivalov v Tescu...?  :-\

killco

Celkový dojem z tohtoročného výpredaja v tescu je totálnym sklamaním. Tiež som očakával že niektoré ležiaky sa dostanú na -75%, ale v konečnom dôsledku sa niektoré sety nedostali ani na -50%. V piatok už boli cenovky za katalógové ceny, ale neskúšal som to čítačkou overiť. Po tohtoročných skúsenostiach viem že v tescu mali v cenách a cenovkách nejaký velmi čudný bordel. Neviem aký to malo celé význam.

STARHAWK

Tak sa priznajte ktory nespranik mi vyfukol ten Tie Defender v 50% akcii tu v TT? Zostala tam uz len cenovka... :( a to som okolo neho denne chodil pozerat kedy bude za 50%.

U nas sa asi management rozhodol ze hodi veci radsej na 50% nakoniec nech sa to minie a ja som im v tom pomohol. Videl som nejakeho managera ist okolo toho regalu a s inim zamestnancom sa rozpraval ze "Kam dame tieto hracky", tak im asi konecne svitlo a dali dalse veci do 50%. Zobral som helmu Boba Fetta za cca 27 - coool aj mi akurat sadne takze to neni len pre male decka :D :D :D, sadu 3x sw figurok za cca 13.
Este u nas zostali nejake Hyena bomber droidi a Toy story vojaci za 50%.
Ostatne lego uz pomizlo viac menej.

ADD:
Tiez som tohtorocne zlavi moc nepochopil a dufam ze im z toho nevislo ze zarobili viac ako minuly rok a nabuduce to daju zase sposobom setko za 50% - vtedi sa im to v kratkom case pekne vypratalo. Takto to tam susili 2mesiace.

mesje

V trnave dali tie defendera za 50 % ? pekne, tu v BA ani v jednom tescu - a to ich bolo dost dlho plny regal, a tiez som cakal dufajuc, ze to padne na 50 %... nakoniec som uz nechcel riskovat, a zobral to v zlave 50 %...

STARHAWK

Citace od: mesje kdy 26.02.2011, 19:54:56
V trnave dali tie defendera za 50 % ? pekne, tu v BA ani v jednom tescu - a to ich bolo dost dlho plny regal, a tiez som cakal dufajuc, ze to padne na 50 %... nakoniec som uz nechcel riskovat, a zobral to v zlave 50 %...


Tak o som trocha nepochopil. Tak boli za 50 ci nie, ked si ho nakoniec za 50% kupil.

mesje

pardon, preklep, zobral som to s 25 % zlavou :-)

SpCasPi000

Ako som predpokladal, výpredaj po krátkej prestávke pokračuje, ďalšie sety, hlavne veľké SW + nejaké Toy Story za 50%, takže utekajte omrknúť kým je čo!

STARHAWK

Citace od: SpCasPi000 kdy 28.02.2011, 18:45:57
Ako som predpokladal, výpredaj po krátkej prestávke pokračuje, ďalšie sety, hlavne veľké SW + nejaké Toy Story za 50%, takže utekajte omrknúť kým je čo!

A kde konkretne co ? Uz chcem vpodstate len Tie Defender. A mam pocit ze je to silne tesco od tesca ako sa ktory management rozhodne. U nas v TT je uz vsetko fuc dnes tie zlavove regaly vypratali a idu tam dat iny tovar.

mesje

Aktuálna informácia z Tesca - Kamenné nám. v BA:
- dali 50 % zlavu na set 8085 - freeco speeder - stojí cca 13 eur a majú ich tam ešte cca 5 kusov
- nové zľavy sú tuším ešte na tie potvory Hero factory, na iné druhy setov som už zľavy nevidel
- naopak, Tie Defender vrátili na pôvodnú cenu cca 50 eur - čo ma prekvapilo, keďže sa skoro vôbec nepredávali ani s 25 % zlavou

Ešte doplním info z Tesca Podunajských biskupíc, kde cca pred týždňom mali ešte 1 kus SW Hoth Wampa Cave za 50 % zlavu - 27 eur

mesje

Tesco Senec - hromada hyena droidov s asi večnou 50 % zľavou (to snáď nikdy nepredajú)
Tesco Shopping palace BA - 50 % zľava za policajný vrtulník (cca 18 eur)

Socha

Neviem síce, či tu je niekto z okolia Nových Zámkov, ale v Tescu Nové Zámky  majú :
* 2824 50% zľava, cena 10,99€, 4ks http://guide.lugnet.com/set/2824
* 7955 25% zľava, cena  okolo 2,50€, veľa kusov, možno aj 30 http://guide.lugnet.com/set/7955
* 8073 50% zľava, cena okolo 1,40€, asi tak 5 kusov http://guide.lugnet.com/set/8073
a ešte kopa setov mala ceduľu akcia ale cena mi moc akciová neprišla

Mizu

#41
aj u nas v Ružomberku som v Tescu nasiel SW 8083 a 8084 za necelych 8 EUR (pisu ze je to 50perc zlava), mali ich este tak 8-10 kusov

dalej mali v zlave City 3658 za 17,90EUR s 50perc zlavou videl som 1 kus

SkiFi

#42
Neviem ci ste si vsimli ale v Slovenskych Teskach maju na vsetko lego 50% zlavy myslim ze akcia zacala vcera - co som videl tak city, Toy Stroy, SW, Atlantis atd ...
napr set 8089 - SW Wampova jaskyna z 54 na 27 Eur.
alebo 7592 - Buzz Lightyear z 22 na 11 Eur

kupujteeee :D ja som vcera nieco pokupil myslim ze sa dost oplati :)
velky policajny kamion za 25 Eur som tam videl ale som teraz v robote nemozem hladat to cislo setu. inac stoji nieco okolo 50+ €

SkiFi

Ja som pozeral iba nase tesko v Senici a Skalici ale pocitam ze take Tesko Lamac musi mat daleko vacsi vyber. Napr Sklaica a Senica majavu vsetko rovnak tak pocitam ze aj zvysne Teska sa riadia rovnakou direktivou :)

SkiFi

myslel som TESCO nie tesko :) opravil som aj nazov temy.

STARHAWK

Dik za info ale je tu uz na to thread. A navyse co sledujem tak to ma uplne kazde Tesco individualne. U nas v TT nie je 50ka uz na nic okre Hyena bomber a v OD Tesco Nitra taktiez kopa veci uz na full cenach.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: SkiFi kdy 08.03.2011, 11:57:43
Ja som pozeral iba nase tesko v Senici a Skalici ale pocitam ze take Tesko Lamac musi mat daleko vacsi vyber.

Tesco v Lamaci ani na Kamennom namesti rozhodne ziadne plosne zlavy na Lego nema. Lamac dokonca ziadne, Kamenne nam. ma za polovicu iba Tie Defender (2 ks) a Freeco speeder (1 ks).

SkiFi

mozem vam to vsetko spisat a ak by mal niekto zaujem kludne mu nieco kupim idem dnes do skalice a spisem tie zlavy. su tam 25% a 50% aj v Senici aj v Skalici a lega je tam na tesko pomerne vela.

mesje

má niekto aktualnu info z BA, či tie 50 % zlavy sú niečo iné, ako čo tu už beží pár týždňov, resp. či od včera je nová akcia na ďalšie sety? ja som pred pár dňami videl nové zlavové akcie akurát na ten policajný vrtulník a ešte na kamennom námestí freeco speeder, ale inak nič iné.

Anatyt

Na Kamennom majú napr. 3221 za 23.- € a na tom štítok, že 25% zľava.
Tak neviem...

phoenicis

Citace od: STARHAWK kdy 08.03.2011, 13:09:05
Dik za info ale je tu uz na to thread. A navyse co sledujem tak to ma uplne kazde Tesco individualne. U nas v TT nie je 50ka uz na nic okre Hyena bomber a v OD Tesco Nitra taktiez kopa veci uz na full cenach.

U nás v Prešove tiež už nič okrem 8016 Hyena Bomber Droidu nie je v zľave  :-\ (a to máme 3 OD TESCO  ::))...

SkiFi

Senica a Skalica:

SW:
8085,8086,8016,8093 - 14 €
8089 - 27 €
8083,8084 - 8 €

Toy Story:
7592 - 11 €

City:
7743 - 22 €
z toho city je tam viac ale uz si nepamatam presne ktore aj z toy story a nejake hero factory a world racers tiez
a Atlantis som vykupil osobne :)

castle ani jedna stavebnica co je skoda ..

SkiFi

vidim to tak ze mensie mesta s teskami maju horsiu kupnu silu a akciu su teda lepsie na lego lebo ako sa mi zda sa toho chcu zbavit ..

STARHAWK

Mal som vylet do CR a tak som obehol aj nejake Tesca co boli na trase:

Senica:

2ks 8093 - 14 €
3ks 8089 - 27 €
Hyena vela vela, Tri fighter niekolko

LEGO hry tie mensie sety aj tie vecsie za 50% - pokupoval som na diely a skusim si to aj zahrat

battlepacky uz nie su (zobral som poslednich 6) - ledva som to nasiel, bolo to uplne na inom mieste nez vsetky ostatne zlacnene hracky

Skalica:
skoro nic zaujimave


- pozrel som aj nejake ceske obchody ale vsetko sa mi zdalo po prepocitani kurzom drahe, v Hodonine je Pompo a bol celkom dobre zasobeny zaujimavimi setmi ale skoro nic v zlave

phoenicis

#54
Prešov HM:

Zberateľské minifigúrky 8684 (2. séria) za 1.00,-€

Insectslayer

TESCO Uherské Hradiště: Mají 50% slevu na minifigures 2. série. Utíkejte, včera jich tam bylo asi čtyřicet.

phoenicis

#56
Citace od: Masetex kdy 09.05.2011, 16:46:41
TESCO Uherské Hradiště: Mají 50% slevu na minifigures 2. série. Utíkejte, včera jich tam bylo asi čtyřicet.

Vďaka, názov témy: SK-TESCO..., ale aspoň je to bližšie hraníc než Brno/Praha :D

OD TESCO - Košice (Hlavná):

CREATOR
5761 - MINI Digger - 3.99,-€
5762 - MINI Plane - 3.99,-€

CARS
8200 - Radiator Springs Lightning McQueen - 6.39,-€
8201 - Classic Mater - 6.39,-€
8206 - Tokyo Pit Stop - 11.99,-€
8423 - World Grand Prix Racing Rivalry - 11.99,-€

8804 - MINIFIGS 4.s - 1.59,-€