Lego S@H, hromada slev, platnost: dokud jsou

Založil Darth, 25.12.2010, 16:41:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Darth

Rád bych přidal informaci o velkém výprodeji na Lego shopu. Přidali tam toho opravdu mraky, celkem 231 položek, zaujaly mě sety Prince of Persia (bohužel asi už vyprodáno, chtějí zavolat ohledně dostupnosti), většina věcí 50% sleva.

http://shop.lego.com/SalesAndDeals/

P.S. Já objednávat nebudu, osobně by mě zajímal Grand Carousel a Taj Mahal, ale ty už jsou Sold Out.

Colonel32

#1
EDIT:

díky

Frco

Hm zaujimave, mne prisiel email 16:26, teraz pozeram a vsetky zaujimave veci rozpredane. Bud toho mali po 2-3 kusoch, alebo tam nabehli nejaki manici. Osobne neverim, ze by sa doplnil napr. taj mahal, kolotoc, green grocer atp.

edward193

Zajtra budem objednávať niečo zo S@H s doručením do Prahy. Ak by mal niekto záujem pripojiť sa, dajte mi vedieť SZ do zajtra do 10:00.

Ravenhorn

Hm na Lego.com vždy když koukám na nějaké zajímavé ceny, je to hned sold out.  :P
Castle, Pirates a Star Wars.

vdave

Osobne tam nevidim polozku ktera by nebyla Sold Out, takze zase s krizkem po funuse

vasek

Citace od: vdave kdy 27.12.2010, 11:38:50
Osobne tam nevidim polozku ktera by nebyla Sold Out, takze zase s krizkem po funuse
To co by bylo zajímavé bylo vyprodané ještě před slevou, nechápu proč to pak dávají do slev. Stejné to bylo loni :(.

Galtar77

Do slev se to překoplo přes svátky. Myslím, že to měli automaticky nastavený pro celý svět. V USA shopu to tak vyprodaný neměli.

votrelec

vyzera, ze uz prestali vyrabat taj mahal a kolotoc, este ze som stihol taj mahal kupit.

Colonel32


Darth

Na Lego shopu se v sekci Sales and Deals objevila hromada věcí ve slevě (ale celkově není o co stát).

V nabídce se objevil už i SW Executor, s datem vydání 1. září 2011, zatím bez ceny.

Colonel32

Na americkém trhu stojí za řeč výprodej Prince of Persia setů. Kdo tam má ke komu si poslat, neváhejte. Čekám že budou pryč během jednoho - dvou dní.

Vlastíček

Slevy se trošku pohnuly, třeba velikonoční košíček je za 1 Euro nebo za 29 Kč. K objednávce zdarma figurka Alien Conquest.