Kostkování Pardubice, říjen 2018

Založil Izabella08, 26.04.2018, 18:45:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Potvrzuji akce byla pěkná, bylo fajn se s vámi potkat.

Pokud má někdo zapotřebí, i když tedy vážně nechápu proč déle rozpitvávat situaci, kdy proběhli 2 úspěšné akce, což je z pohledu Lega super (znova opakuji já to od začátku považuji za nešťastné a jsme domluveni že se to do budoucna děllat nebude) tak může pokračovat tady (kde jsem to cca před 2 měsícema vyřešili).

Tady to budu mazat  >:(

šipka

Souhlas s Ryxem. Ace to byla SUPER. Plná pohody a klidu. Děkuji za možnost být součástí. Jak zde již  padlo, obě akce byly uspěšné a tím bych to skutečně  uzavřel.  ::) ;)

Izabella08

Děkuji Vám všem za Vaše napsané...o víkendu Vám napíši více včetně fotografií a pro Pekiho hlášení...nyní se musím věnovat naplno práci a rodině, moc Vás zdravím z Olomouce:)

444martinhanak

Také děkuji za moc pěknou výstavu. Za setkání a popovídání s ostatními kamarády AFOLy. Za perfektní organizaci včetně detailů.

Připojuji amatérský video sestřih:
https://youtu.be/WGb-13_HbjM

Izabella08

Děkuji Martinovi i Matějovi, za jejich obrazový materiál...sama jsem lehce fotila...viz. násl. fota v příspěvcích.

Izabella08

#95
PRO PEKIHO

název akce:    Kostkování Pardubice
termín akce:   6.-7.10.2018
místo konání: Pardubice, ABC klub

akce se osobně zúčastnilo:
AFOLů  25 osob
brigádníků  15 osob
+ rodinní příslušníci, kteří také aktivně pomáhali

návštěvnost:  1785 osob

prostory:  900m2
prodejce: ano, Speciálka LEGA
občerstvení: ano, včetně teplých jídel
herní stanoviště: více než 30


Zkušenosti ze všech letošních  Kostkování...jde o celodenní zábavou pro celou rodinu, návštěvníci na akci tráví nejen dlouhé hodiny, ale i se na akci opět vracejí:)

zisk z akce: 12000,-...z toho alespoň 4000,- posílám na účet Kostek

Více o přípravě, průběhu a ukončení akce vypoví fota:)

Izabella08

Citace od: Stimpi kdy 09.10.2018, 13:25:16
Už jsem se z víkendu trochu zmátořil, tak bych rád poděkoval za akci, bylo to super, až v rodinném duchu. Lidé byli moc spokojeni, a myslim, že by to mohl být super začátek nové tradice.
Díky moc!!!

Ano, ta pohodová rodinná atmosféra byla vidět i na hracích stanovištích...červené kostky nikdy nepamatují tolik srdíček :-*

Izabella08

#97
PRO ÚČASTNÍKY PARDUBICKÉHO KOSTKOVÁNÍ:

Letošní třetí...pardubické Kostkování hodnotím jako nejpohodovější ze všech proběhlých.

K této pozitivní atmosféře přispěli:

1. návštěvníci...z cca 90% odchozí návštěvníci s úsměvem poděkovali a rozloučili se...mnozí s dotazem, zda a kdy dorazíme opět do Pardubic. Poprvé jsem téměř neviděla rodiče s mobily...většina z nich se s dětmi zapojila do hraní. Několik rodin navštívilo akci jak v sobotu tak v neděli. Milan mi dal zajímavou myšlenku, že Kostkování je vlastně na celodenním hraní postaveno:)

2. zajímavé prostory a tým zaměstnanců ABC klubu...restaurace jela na plný výkon, šatna stejně tak a pan správce byl neustále k ruce

3. čisté a příjemné prostředí na Hotelu Trim ( jde o hotel rodinný, což bylo jen plusem)

4. velký dík také směřuje k Pekimu, který nám dovezl potěšující kiloware a připravil pro nás aukci

5. město Pardubice - kouzelné město s krásnou architekturou a akční atmosférou...rádi se zde vrátíme:)

6. největší zásluhu máte Vy...stavitelé a Vaše rodiny...záměrně jsem si Vás nechala téměř na závěr. Vážím si Vašeho nasazení, Vaší pomoci...byli jste hrozně fajn.

Speciální poděkování posílám:

a) STIMPIMU a jeho paní, jak neúnavně vedli svůj stále obsazený Technik koutek
b) 444 Martinovi a jeho Kubovi, s jakou pečlivostí zvládali své stanoviště s mechanickými modely a že mě konečně vyfotil s mým synem, protože se jinak nefotíme vůbec:)
c) Martinovi Horčíkovi a jeho Lucce, jak trpělivě lidem vysvětlovali princip spirografu a poté je nechali, ať si vše vyzkouší
d) Matějovi a jeho tátovi, kteří dětem dovolili, aby řídily vláčky na kolejišti a neúnavně na ně dohlíželi
e) Nikolínkovi a Petře, jak pořád dokola s nejmenšími dětmi rozebíraly Duplo letadélko a káču
f) Milanovi za nevzdávající boj s kuličkodráhou
g) Petronelovi, za jeho stanoviště s akváriem, kde děti jako divé stavěly vodní tvory ( i potvory:)) a hádaly, co vše je v akváriu ukryto
h) Cendixovi, který měl připravené nové moduláry postavené dle reálných staveb, které především v Hradci Králové nově vyfotil...veřejnost pak měla možnost porovnat, jak se mu dílo povedlo:)
ch) Milanovi, Matce a Petronelovi za vedení, pro mě stále těžkého, stavěcího koutku...zde bylo plno stále neustále
i) Janepaul+Wernymu...mojí mamince a synovi, jak se stálým úsměvem vedli pokladnu a předávali dárečky pro děti
j) Znouzectnosti, za jeho pozvání do Pardubic...a že to byl dobrý nápad!
k) Vaškovi, Ryxemu a jeho Sanně, Šipkovi, Hardegonovi, Robovi, Mtronovi, Patkutilovi za jejich parádní stavby.

Děkuji i všem brigádníkům a pomocníkům...ti všichni byli součástí šlapajícího týmu:)

Díky pozitivnímu ohlasu u veřejnosti a Vaší podpoře jsem načerpala nové síly a  s nimi nové myšlenky a nápady pro Kostkování 2019. Již nyní začínám připravovat nová stanoviště a nové hry...a nejen pro děti ;)


Dole posílám pár fotek, které patří k jednotlivých účastníkům Pardubic.

Děkuji ještě jednou a brzy zase Ahoj!

Izabella08

Zbylé momentky.

peki


Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest