(Vlastní) Terminator T-800

Založil Robbed, 14.12.2010, 20:58:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Jak už jsem se nedávno zmínil, dokončil jsem ještě jeden MOC. Takže zde vám ho představuji:

Terminátor T-800
Je to remake mého starého modelu (z roku 2006), tentokrát jsem se snažil o co největší věrnost předloze. Navíc jsem do očí jsem instaloval LED diody. Ke stavbě mě částečně také inspirovala tato bysta predátora.


Brickshelf galerie

Doufám, že se bude líbit ;)


Micho

Robbed, tak toto je výborná prácička. Skvelé, veľmi ma to oslovilo. Ten tvoj prvý model si nepamätám, aj ten bol celkom fajn. To by sa hodilo na výstavu.  8) 8) 8)

Mtron

skvost, nádhera, nerozebírat chci se u něj vyfotit. LUXUS
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

FilipS

Parádní model, skvěle zvládnutá hlava, trup a podstavec vše perfektně podtrhuje.

linhi

Už ráno jsem ho vyčuchal na BS,pak koukám - stavěl ho Robbed,no uskladnit,nerozebírat,skvost!

grohl

Už jsem Arnieho viděl na BS a stále na mě kouká z jednoho otevřeného panelu. Tenhle výtvor tak upoutal mou pozornost, že jsem ani nezaregistroval jméno stavitele v horním levém okraji. Podstavec se mi líbí stejně tak jako busta. Na ní mě nejvíce zaujala táhla a ramenní klouby (ani nevím proč). 1*

gearcs

Gratuluju, je to špičkový, to bych chtěl mít na poličce!

Daniel

Už jsem včera také na BS okukoval 8).
K dílu není v podstatě co dodat, než jen vyjádřit souhlas se všema - naprostý luxus, paráda, ... :).

KLR

......nemám slov - je to perfektně udělané a řadím to na přední pozice mojeho TOP 10, co jsem z lega zatím viděl

Robbed

Děkuji, jsem moc rád, že se vám tak líbí :D.
Nechám to každopádně asi nějakou dobu postavené, ale časem se určitě okouká ;).

Mimochodem objevil se i na Brothers Brick.

Luky1987

Super - především podstavec s kostrami >:D

Robbed

Micho: Ten starší model jsem z neznámého důvodu na kostkách neprezentoval.

grohl: Jj, klouby mi daly zabrat, ale nakonec jsem to vyřešil pomocí těch malých pneumatik. Škoda že je nedělají v šedé :).

Luky1987: Říkal jsem si, jestli tam ty kostry mám vůbec dávat, ale nakonec jo. Přeci jen ve filmech jich bylo hodně (ve scénách z budoucnosti).

winring

Úžasná práce a ty kostry jsou tam dokonalé!

Micho

Citace od: Robbed kdy 15.12.2010, 09:48:15
Micho: Ten starší model jsem z neznámého důvodu na kostkách neprezentoval.

Tým to je jasné, že som si ho nepamätal. Prvý model bol tiež výborný, tento aktuálny je však vynikajúci.  8)

Anatyt

Robbed, super! :) Ešte k nemu dorobiť celé telo, zabudovať 100 NXT súprav a bude to dokonalé! ;D

Vasyk

Co dodat ? U Robbeda není co, je to frajer  ;).

Robbed

Děkuji všem za komentáře :D.

Abych pravdu řekl, o kompletním trupu jsem docela uvažoval >:D. Ale je zde pár zádrhelů - nemám na to dílky (to by šlo dokoupit), ale hlavně bych musel mít nějaký kovový stojan, protože samo by se to ve vzduchu neudrželo.

eNTy

Jsem na to narazil před pár dny a říkal jsem si, jak od tebe někdo obšleh nápad ale že je to snad ještě lépe udělaný, než ten tvůj starší kousek. Jsem tam nějak přehlídl to tvoje jméno  ;D

Petronel

No tak to je luxus! Furt žasnu co někteří borci dokážou postavit. Už jsem odkaz na galerii odeslal všem známým s titulem: "další skvělé dílo z Lega"  ;)

Obdivuhodná práce chlape!

AdamKo

 :o :o Až teď jsem měl teprve čest, uzřít tento skvost :o :o
Už samotný podstavec by stačil na to, abych se nad ním rozplýval... No, tak nějak mi připadá, že označení jako PECKA BOMBOVATÁ je málo 8)

supermachina

Je to naozaj super. Nevedel by si urobiť zoznam súčiastok a stavebný manual? Myslím si, že viacerí by si ho chceli postaviť. Je to naozaj skvost

Robbed

Děkuji za komentáře ;)

petovlk: Uvažuju o tom, už se na to pár lidí ptalo ;D. Uvidím jak na tom budu s časem a motivací. Každopádně je tam pár celkem neobvyklých dílků (např. 2x Brick Arch 1x6x3, nebo 2x Brick Modified Facet 3x3x2)

MeNadruhou

Tak, a teď tu ludru tekutou >:D ;D.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

otaznik

Klobouk dolů, opravdu vynikající práce.  :o

rukay

Jo vážně úchvatný!!  :o :o Jsem fanoušek Terminátorů, takže by mne další modely potěšily.
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Mizu

#25
WOW :o

Robbed

Díky, díky ;).
Co se týče dalších modelů, tak uvazuji o některých strojích typu Hunter Killer.


Jinak mám nový tablet, tak první věc co jsem zkusil, bylo dokreslit pozadí:


Ivansliz

Tak musím říct, že tohle je úplná bomba!! Jsem velký fanda různého sci-fi a terminátor patří mezi jedno z mých nejoblíbenějších. Ten tvůj z lega vypadá neuvěřitelně reálně. Skoro jako "já". ;D Ve třídě mi totiž neříkají prakticky nijak jinak než Terminátor.  ;D ;D

Jinak s tím pozadím se to také povedlo.

Co se týče dalších plánů, tak Hunter Killer je dobrá volba. Co takhle zkusit postavit i T-X (terminátorku >:D)??
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Robbed

Ahoj,
tak po 8 letech jsem se dokopal k vytvoření návodu ve spolupráci s BrickVault. Návod se dá koupit v jejich web store.

Oproti verzi z roku 2010 má tahle pár vylepšení - především otáčecí hlavu a originální LEGO světla. Použity jsou rovněž pouze aktivní LEGO dílky a žádné staré barvy.

Tady je video recenze od BrickVault na jejich youtube kanálu:



Úvodní stránka návodu:



A náhled do návodu:




peter

Citace od: Robbed kdy 30.12.2018, 10:21:35Návod se dá koupit v jejich web store.

Tak snad se to v nejbližší době neobjeví jako set Lepinu ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.