*TOP* (Vlastni) Black Falcon's lake Keep

Založil chadzi, 05.06.2006, 20:37:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Raistlin M

Citace od: myth kdy 07.02.2007, 12:01:21
Citace od: Aki kdy 07.02.2007, 11:14:32
...nezabavili to na celnici a tak...

Rumunsko je už v EÚ, colnice neexistujú ;).

Já, když jsem posledně jel přez hranice do Reichu, tak jsem tam celnici viděl. Byla blonďatá a měla tam německého kolegu. Na Rumunsko-kdokoliv hranicích asi taky budou a budou tam Rumuni a ty si vždy rádi něco vemou.  ;) Členství v EU nehovoří nic o absenci celnic.  ;)

myth

Citace od: Raistlin M kdy 07.02.2007, 14:31:03
Já, když jsem posledně jel přez hranice do Reichu, tak jsem tam celnici viděl. Byla blonďatá a měla tam německého kolegu. Na Rumunsko-kdokoliv hranicích asi taky budou a budou tam Rumuni a ty si vždy rádi něco vemou.  ;) Členství v EU nehovoří nic o absenci celnic.  ;)

Nie, nevidel si colníkov. Videl si pohraničníkov :). Rozdiel je dosť podstatný - pohraničníci kontrolujú pohyb osôb cez hranice, colníci iba pohyb tovaru a prípadne naň vyrubujú clo. Pohraničník ti nemôže vyrúbiť clo. Vstupom do EU sa automaticky zrušili colnice na vnútorných hraniciach, pohraničná stráž zmizne až s vstupom do Shengenu.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Aki

Citace od: myth kdy 07.02.2007, 12:01:21
Citace od: Aki kdy 07.02.2007, 11:14:32
...nezabavili to na celnici a tak...

Rumunsko je už v EÚ, colnice neexistujú ;).
Celnice existují dále, jen byly přesunuty z hranic do vnitrozemí!  8)

PS Ale to už je hodně těžky flame!  ;)

petras81

Sleduju tuhle stavbu uz delsi dobu a jsem rad, ze uz je to v kupe... jak by rekl Forest... je to uplne nejvic nejlepsi hrad... moc moc peknej, ale to ti asi rika kazdy, co? me by jenom zajimalo, jestli jeste porad stojis za nazorem, ze ho nafotis a pujde do srotu...  ;D ;D takovejch stovek hodin prace... nezvitezi nakonec laska k tomuhle detatku a nedoprejes mu alespon nejaky ten rok ziti?   ::)

Jožka7

Bravo! Bravo! Bravo!

Tento hrad, to je opravdu nádhera. :o Vynikající práce, klobouk dolů. Opravdu je škoda, že jej není možno vidět na vlastní oči. Ale prosím, prosím NELIKVIDOVAT!!! Toto je opravdu mistrovské dílo hodné muzea. ;)

Jinak osobně mne velice těší, že se jedná o Black Falcony, :-* v případě napadení (které z přechozí diskuse vyznělo) je Vám moje posádka plně k službám. :D
Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da Gloriam.

chadzi

#155
po nejake dobe zas cas na update. chvili to trvalo protoze hrad prosel rekonstrukci po setkani s nas*anou manzelkou  :-\  ;)


chadzi

...

otaznik

#157
Důležité je, že jsi v pořádku, měli jsme tu o tebe strach. ;)

Jindroush

Citace od: chadzi kdy 01.05.2007, 22:31:54
hrad prosel rekonstrukci po setkani s nas*anou manzelkou  :-\  ;)

Řek má v Rumunsku italskou domácnost?  ;D ;D ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mtron

To jsme velice rádi, že se Chadzi našel. Jinak ten hrad je prostě WooW. Prostě ve Svitavách by jistě vyhrál srdce lidiček co by ho shlédli. Nechceš ho rozebrat a poslat do Prahy? Mrknout na něj vlastním okem musí být zážitek... Co budeš stavět dál ? Nebo zamýšlíš něco s Black falcon´s ?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

blackrabbit

OMG  :o To muselo dát práce , jak dlouho si to stavěl ??? To je ten nejlepší hrad co jse kdy viděl

Micho

#161
Citace od: otaznik kdy 01.05.2007, 22:47:10
Důležité je, že jsi v pořádku, měli jsme tu o tebe strach. ;)
Citace od: chadzi kdy 01.05.2007, 22:31:54
po nejake dobe zas cas na update. chvili to trvalo protoze hrad prosel rekonstrukci po setkani s nas*anou manzelkou  :-\  ;)

Aj mňa veľmi potešilo, že si znova tu. A že hrad prežil ťažké dobyvateľské chvíle.  8)

Citace od: TomG kdy 28.01.2007, 17:35:51
Parada. Kolik, ze to ma kg? :)

Prešiel som si celý thread a torchu znovu pozrel celý vývoj tohoto nádherného kúsku. Celkom by aj mňa zaujímala výsledná váha, hrubý počet kostiek a výsledný rozmer. Niečo sa tu písalo o šírke 192 studov ešte v júni minulého roku ...  ;)

linhi

Zdravím a rád vidím pohyb v této sekci - do castle se moc lidí již nehrne.
Jinak hradu manželka nijak neublížila ne??  ;)

chadzi

#163
zemetreseni zpusobilo pad puvodni zastarale veze


chadzi

a udelalo cestu stavbe nove (vcetne skaly :D )

chadzi

zatim posledni update


chadzi

...

chadzi

vez je pokus o karlstejn, zatim ale jen hruba stavba bez oken a detailu...


Aki

#168
Co na to říct - fakt super! K tomu tvému Chadziburgu se skvěle hodí.  :-*

Jen to umístění té schodišťové věže mi přijde takové trocha nelogocké.  :-\

linhi

To je nádhera - nádhera!!!!!! A pak na nás mají zbýt light gray.....

***Banana.com

#170
HA, CHADZI ŽIJE  :o PROTOŽE NA SZ NEREAGUJEŠ, PŘIPOMÍNÁM, ŽE TU MÁM STÁLE 6543 MISB + 4533 MISB  ;) ;D ;D, KTERÉ JSI MI PLATIL JIŽ LONI.LEŽÍ V REGÁLE A TĚŠÍ SE NA TEBE..
JINAK MÁŠ MŮJ OBDIV, PROTOŽE BÝT NA TVÉM MÍSTĚ JÁ, PO TAK DEVASTAČNÍM ZÁSAHU DO MOCU BY ASI (AČ JSEM CELKEM KLIDNÝ ČLOVĚK) POTŘEBOVALA REKONSTRUKCI SPÍŠE MANŽELKA NEŽ HRAD.. ;D

LiBorec

Jak si na té nové (skvostné) vezi pridelal tu bosáz,chtelo by to také udelat i u jiných vzí,at to trochu koresponduje,myslím ze by se to i více sjednotilo a hradu by to na kráse taky pridalo ;)

Mtron

#172
Chadzi, Chadzi, to nebylo zemětřesení od manželky  ;D to přistávala moje loď, že ty si zapomněl na landing zone  ;D. Ne opravdu už přestaň stavět nebo se tu budeme všichni stydět. Je to fakt nádhera. Čekám na ten Karlštejn  :P Jak někdo zde řekl , stále tu jenom kecáme a málo stavíme až na Chadziho. Ten půl roku staví a potom jedním šmahem vyrazí dech.....
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Marťan

Citace od: LiBorec kdy 11.06.2007, 19:26:10
Jak si na té nové (skvostné) vezi pridelal tu bosáz,chtelo by to také udelat i u jiných vzí,at to trochu koresponduje,myslím ze by se to i více sjednotilo a hradu by to na kráse taky pridalo ;)

Souhlasím, přesně toto byla i moje myšlenka... Na té hlavní věži bosáž vypadá dobře, tak by to chtělo dodělat i u ostatních, nebo bosáž na hlavní věži zrušit a nechat tam ten starý styl....

LiBorec

Jenomze musís brát v potaz,ze to zebrování na té vezi je asi jenom polotovar.Chadzi odtamtud vyjme ty novejsi sede a pridela tam ty starsi.Ale bosaz na nektere jine vezi by to opravdu chtelo,protoze kdyby to bylo na jenom jedné vezi,pusobilo by to neucelene a takovým zvlástním dojmem a zhorsilo by to celkový dojem ze stavby.Jeste dodelat okna a bude to O.K. ;)

LiBorec

Citace od: Marťan kdy 12.06.2007, 12:45:18
Citace od: LiBorec kdy 11.06.2007, 19:26:10
Jak si na té nové (skvostné) vezi pridelal tu bosáz,chtelo by to také udelat i u jiných vzí,at to trochu koresponduje,myslím ze by se to i více sjednotilo a hradu by to na kráse taky pridalo ;)

Souhlasím, přesně toto byla i moje myšlenka... Na té hlavní věži bosáž vypadá dobře, tak by to chtělo dodělat i u ostatních, nebo bosáž na hlavní věži zrušit a nechat tam ten starý styl....

tu bosaz na hlavni vezi bych tam nechal,vzhledem ke své výsce...,kdyby tam ta bosaz nebyla,pff :-\

LiBorec

jo a este to drevene podlazi te veze bych zmenil na hrazdene,vsude na tom hradu to vidím a najednou pff a je to drevene,jestli chces,aby to bylo jeste více pohromade,zkus to udelat hrazdene,uvidime,jak to bude vypadat >:D

Aki

Citace od: LiBorec kdy 16.06.2007, 18:59:21
jo a este to drevene podlazi te veze bych zmenil na hrazdene,vsude na tom hradu to vidím a najednou pff a je to drevene,jestli chces,aby to bylo jeste více pohromade,zkus to udelat hrazdene,uvidime,jak to bude vypadat >:D
Tady asi někdo špatně četl! Však chadzi psal že je to model velké věže z Karlštejna - a ta snad má nyní nějaké hrázdění? Já tam vidím jen samé bednění - a mimochodem to se chadzimu obzváště povedlo!  :-* (jestli chceš vidět ja vypadá na takové věži hrázdění podívej se mojí městkou bránu.  8))

LiBorec

Aki,ja jsem cetl dobre,ale taky jsem dostal napad,jak by to vypadalo cele kamenne,v tom to cele spocivalo ::)

Ondra