LEGO motůrky

Založil peter, 09.02.2006, 12:06:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kolik máte doma funkčních elektro LEGO motorků (mimo vlakových)?

žádný :'(
36 (26.5%)
1
18 (13.2%)
2
10 (7.4%)
3 - 6
23 (16.9%)
více jak 6 >:D
49 (36%)

Celkem hlasů: 128

peter

Jedná se čístě jen o průzkum českých a slovenských AFOL-ů, nehledejte v tom tedy žádnou spojitost ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Citace od: Colonel32 kdy 09.02.2006, 12:07:56
nema tam byt 3-4 a ne 2-4?

:-[ hehe, opraveno, pardón
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

betakaroten

http://www.peeron.com/inv/parts/x469b - Je to vlakové nebo není? Počítá se to tedy do ankety?

peter

Citace od: betakaroten kdy 09.02.2006, 14:56:01
http://www.peeron.com/inv/parts/x469b - Je to vlakové nebo není? Počítá se to tedy do ankety?

To je v pořádku a v anketě se s ním počítá. Takže pokud ho máš, tak ho do svého počtu motůrků klidně zahrň ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Petrjr

Koukám, že jsem samá specialitka. x469b už je vyřešen. A teď co s IR http://www.peeron.com/inv/parts/23325c01 . Počítá se také? A dále: http://www.peeron.com/inv/parts/5213 .
A co duplo IR motor (nepředpokládám, když jsme v technic diskusi) http://www.peeron.com/inv/parts/x1226c01 .

peter

#5
No jo, to už jsou fakt speciality. Přiznám se, že tyhle motůrky mě vůbec nenapadly. Když jsem tuto anketku vatvářel, tak jsem měl na mysli jen těch pár klasických motůrků, o kterých si myslím, že je bude mít většina.

Jednalo se mi tedy o tyto elektrické motůrky:

9V










4,5V



EDIT: přidány PF motory
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Petrjr

Díky, už jsem v obraze. Odhlasováno  ;)

Michal Moučka

Jak tak sleduji anketu, tak vidím, že nejsem jediný bez motorku. Dokonce 0 ks vede anketu. Asi by to chtělo nakoupit vagón motorků a podělit se. ;) Škoda že v současné nabídce není žádný univerzální motorový set. :'(

otaznik

Citace od: Moucka kdy 10.02.2006, 19:29:49
Jak tak sleduji anketu, tak vidím, že nejsem jediný bez motorku. Dokonce 0 ks vede anketu. Asi by to chtělo nakoupit vagón motorků a podělit se. ;) Škoda že v současné nabídce není žádný univerzální motorový set. :'(

V tomto roce se dočkáš.

Jindroush

Jenže to není univerzální motorový set, ale další ze studless ukrutností  ::)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Michal Moučka

Citace od: otaznik kdy 10.02.2006, 20:15:49
Citace od: Moucka kdy 10.02.2006, 19:29:49
Jak tak sleduji anketu, tak vidím, že nejsem jediný bez motorku. Dokonce 0 ks vede anketu. Asi by to chtělo nakoupit vagón motorků a podělit se. ;) Škoda že v současné nabídce není žádný univerzální motorový set. :'(

V tomto roce se dočkáš.

Je ho možné vidět někde na fotce?

DaKan


Michal Moučka

Asi to skryté bude ono. Ale nevím, nevím... že by vážně studless? :-\ >:(

otaznik

Citace od: Jindroush kdy 10.02.2006, 20:25:17
Jenže to není univerzální motorový set, ale další ze studless ukrutností  ::)
Musíš se se studless smířit, stejně jako se podle tebe mají všichni smířit s tím, že City už jsou 6ti studový autíčka.

ass


Jindroush

Citace od: otaznik kdy 10.02.2006, 22:16:57
Musíš se se studless smířit, stejně jako se podle tebe mají všichni smířit s tím, že City už jsou 6ti studový autíčka.

Já jsem se smířil a hlasuji peněženkou - žádný studless mi nesmí přes práh a je to.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Michal Moučka

Tak tendle motůrek nemusím. Počkám, až se objeví starší. Studless mi může  přes práh snad jen 8455. Ten se mi líbí! Těch pístů co tam je!

betakaroten

Citace od: otaznik kdy 10.02.2006, 22:16:57
Citace od: Jindroush kdy 10.02.2006, 20:25:17
Jenže to není univerzální motorový set, ale další ze studless ukrutností  ::)
Musíš se se studless smířit, stejně jako se podle tebe mají všichni smířit s tím, že City už jsou 6ti studový autíčka.
Nebo spíš "už zase" ;) http://www.hccamsterdam.nl/brickfactory/scans/00000/04001/002.jpg

mustafa

#18
Tak nějak si myslím, že tenhle motorek je úplně na prd, mám ho v 8421 a nedovedu si představit, že ho propašuji do nějakého staršího setu. Studless mi nevadí, ale hrozně moc bych si přál návrat 8735:'(

corelxt

#19
Citace od: mustafa kdy 13.02.2006, 17:16:44
Tak nějak si myslím, že tenhle motorek je úplně na prd, mám ho v 8421 a nedovedu si představit, že ho propašuji do nějakého staršího setu. Studless mi nevadí, ale hrozně moc bych si přál návrat 8735.  :'(

a co treba takovy 8720 ;D

betakaroten


myth

Citace od: betakaroten kdy 13.02.2006, 20:20:10
Kdepak, u mě vede 8700

Jednoznačne 8720. Ešte ho nemám, ale je to iba otázka výhodnej ponuky :) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

corelxt

Citace od: betakaroten kdy 13.02.2006, 20:20:10
Kdepak, u mě vede 8700

to je pro me takova historicka pochutina ;D

8720 ma parkrat, ale tenhle kousek ani jednou..
docela bych bral 8735..

peter

No, když už se tu přetahujete, který motor je lepší, tak zde najdete snad dostatečné porovnání. ;)

Mě z toho jednoznačně vyplívá, že nejlepší jsou tyto dva a těmi jsem se také předzásobil.

a
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

corelxt

Citace od: peter kdy 13.02.2006, 20:44:31
No, když už se tu přetahujete, který motor je lepší, tak zde najdete snad dostatečné porovnání. ;)

Mě z toho jednoznačně vyplívá, že nejlepší jsou tyto dva a těmi jsem se také předzásobil.

a

tak tech mam silnej nedostatek.. ;(
kde ze se jeste nejaky nechaj sehnat ;))

otaznik

Citace od: mustafa kdy 13.02.2006, 17:16:44
Tak nějak si myslím, že tenhle motorek je úplně na prd, mám ho v 8421 a nedovedu si představit, že ho propašuji do nějakého staršího setu. Studless mi nevadí, ale hrozně moc bych si přál návrat 8735:'(

My ještě pár motorů na skladě máme:

8720, 8735.

mustafa

Paráda, už jsem si objednal, juhůůůůů  :D

Michal Moučka

Já si motůrek objednal včera ráno a dnes vyzvednul! Konečně jsem motorizován!

mustafa

Citace od: Moucka kdy 16.02.2006, 18:29:42
Já si motůrek objednal včera ráno a dnes vyzvednul! Konečně jsem motorizován!
Mě dorazil dneska PPLkou a jsem v sedmém nebi u 8479 se mi zadrhnul a tak mi po těch letech znova funguje můj nejoblíbenější set.  8)

Micho

Citace od: mustafa kdy 21.02.2006, 22:41:39
Citace od: Moucka kdy 16.02.2006, 18:29:42
Já si motůrek objednal včera ráno a dnes vyzvednul! Konečně jsem motorizován!
Mě dorazil dneska PPLkou a jsem v sedmém nebi u 8479 se mi zadrhnul a tak mi po těch letech znova funguje můj nejoblíbenější set.  8)

Milujem tie vety bez diakritiky, keď lúštim, čo tým chcel autor správne povedať ...  :(