Tesco SK Friends

Založil juraj, 21.04.2012, 12:32:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

juraj

Pri kúpe lega série Friends nad 19.99e a odoslaní dokladu a fotku s hrajúcim sa dieťatom dostanete set Lego friends v hodnote 19,99e. Plati od 18.4 do 1.5

edit: Propaganda rozbehnuta. Pri kupe lega nad 11.98 v Alltoys SK naramok friends zadarmo.

rdk

Stejná akce platí i pro české Tesco. Nákup nad 499 kč.

mischidotcz

V aktualitách http://www.itesco.cz/akcni-nabidky stojí:
Získejte LEGOŸ úplně zdarma! Kupte od 18. 4. do 1. 5. 2012 jakoukoliv stavebnici LEGOŸ Friends v hodnotě min. 499 Kč (jedna nebo více položek souhrnně v hodnotě 499 Kč). Pošlete do 15. 5. 2012 kopii účtu a fotku vaší ratolesti, jak si hraje s LEGOŸ Friends na adresu LEGO Trading, s. r. o., U Nákladového nádraží 10, 130 00, Praha 3, a označte obálku ,,TESCO FRIENDS". Poštou dostanete zdarma stavebnici 3942 LEGOŸ Friends v hodnotě 499 Kč. Akce platí pouze v TESCO.

S.t.a.l.k.e.r.

Zaujimalo by ma ci niekto vyuzil tuto akciu a ako dlho trvalo dorucenie stavebnice od organizatora sutaze. Vdaka za odpovede.

Cavelon

Ja som to využil, ale nič mi zatiaľ nedošlo. :-\

killco

Nevidel som túto akciu v žiadnom letáku, ale vo februári bolo niečo podobné na ninjago. Tak som nakúpil v zľave staré ninjago, urobil som foto a po tuším 2 mesiacoch došiel set.

jirka

Tak já jsem také využil tuto akci a dnes dorazil balík s logem LEGO a v něm set 3942...  :)

Cavelon

Hlásim, že Lego set 3942 už dorazil aj na Slovensko.
Tesco ma touto akciou celkom milo prekvapilo. :)