LEGO Technic Rally - diskuze

Založil Shmade, 08.01.2009, 05:48:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Povolit v letošním ročníku i auta s více nápavami - pro trucky/speciály?

Ano
36 (87.8%)
Ne
5 (12.2%)

Celkem hlasů: 41

Bery

Ehm, jezdil jsem i na travnatým kopci a bez problémů, na závodě ti to dojde.  >:D
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Shmade

Ok, jestli se líbili lesíky, tak dáme klidně opakovačku...
Sraz tedy v neděli v 10:45 na metru B Luka, pak tam popojedeme autobusem, nebo vás nějak na otočku odvozím.


re: Colonel, školu nestíhám už tuplem.

Moon

Tak taky hlásím připravenost, jen dloufám, že se pojede hlavně po rovných cestách a né žádné krpály jak v trialu ;D, to by asi převodovka nevydržela.
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Petr43

Připraveni  >:D  >:D

Bery

#784
Tak se zase ujmu rekapitulace.:)
Výsledky:
1. malý Měch
2. Shmade
3. Bery
4. Mareken
5. Moon
6. Petr43

1. RZ-Žádné velké problémy, jen já se učil ovládat auto ;D a Shmade se tam na skokánku trochu zasekl. Vlastně to byl start přes vydlážděnou silnici a pak trocha bláta se skokem a přejezdem dřevěných prken.

2. RZ-Rovinka přes polní cestu pak skok na šutry a přejezd přes kořeny a kamení. Já měl problém s ovladatelností jinak snad žádné problémy

3. RZ-Prakticky jen slalom lesem a různě kolem stromů a přes kořeny. Mareken měl velké potíže a Petr 43 taky, oba jak s přejetím kořenu tak s malým tahem aut. Jinak všichni bez problémů.

4. RZ-No byl by tam pěkný trial.  ;D Start byl skok ze skalky a potom tak nějak vodorovně po šíleném klouzavém svahu u jednoho krátkého výjezdu měli problém snad všichni s tím že auta jen prohrabávali na místě (hlavně to moje). Dole taková rovinka se třemi chekpointy, ale tam nebyly problémy.

5. RZ-Sprint rovně přez kořeny, pak kolem stromů a dolu přes obrovské kořeny z kopce takže fakt mazec. Tady všichni bez problémů

6. RZ-přes velký kořen a potom už jenom jednoduchá rovinka zde se projevili jasné výhody mého auta  ;D všichni krom mě si pomohly přes úvodní kořen pak snad jen Moonovi zlobila převodovka když jel chvíli na dvojku sám se zařadil neutrál, jinak super RZ.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Shmade

Díky za rekapitulaci a za stabilní účast! Restekp. :)

Měch

#786
Trjam ta da dáá...VIDEO snad se bude líbit.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Moon

Koukam, že se moje kameramanské schopnosti zlepšují  ;D, každopádně nádherně sestříhané, moc pěkná práce  ;)
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Epholl

#788
Video je skvelo nastrihané, zábery sú skvelo nahraté, výborná idea je konečne dávať do videa aj účastníkov samotných, nie len ich autá (dostane to osobnejší ráz). Jediné, čo by som spomenul, je trocha horšia gramatika v anglických textoch, ale to je detail  8) .

Čo sa týka rally samotnej, tak aj odomňa respect, dúfam, že aspoň na ten zimný pretek sa podarí uvoľniť zdroje a poskladať nejakú tu krabicu s kolesami, ňach máte koho predbiehať  >:D

EDIT: + Tie Moonove blatníky vyzerajú ináč štýlovo.

Měch

Až teď jsem si tej chyby všimnul  :-[. Tak se pozná práce po půlnoci... (jediný souvislý text a já ho zvrtám)
Aspoň že se záběry líbí.
Ještě bych chtěl dodat, že do bonusové sekce toho moc nezbylo, protože všechny auta byly hodně dobře postavené a řidičské umění taky doznalo změn oproti dřívějšku.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

P4tr1cius

Chalani parádna prácička a parádne autá. Video je nielen zaujímavé ale aj poriadne zábavné. Paráda.

Bery

Díky za video, ale příště si budu muset vyžádat víc záběrů.  ;D Třeba jak sem na začátku driftoval a nebo ve 4. RZ poskakoval na začátku.  >:D
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Měch

Tak si pořiď vlastního kameramana, protože tohle byly všechny záběry co jsou  ;D.
Teď mě napadlo, že jsem vlastně na jeden zapomněl a to jak marekenovi upadla střecha...
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Mareken

Citace od: malý Měch kdy 28.11.2011, 07:13:50
Tak si pořiď vlastního kameramana, protože tohle byly všechny záběry co jsou  ;D.
Teď mě napadlo, že jsem vlastně na jeden zapomněl a to jak marekenovi upadla střecha...
Zrovna tohle se nemusí veřejně ukazovat....  :)  Video super!
Moje bs galerie Hledejte pod "Mareken"

Měch

#794
http://www.youtube.com/watch?v=fjEMwmXTL_Q upravená verze videa. Zbavil jsem se překlepů v titulcích a přidal záběr s Marekenovou střechou.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!