Instalace (odvoz stávajících MOC)

Založil peki, 15.09.2016, 22:34:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Potvrzena instalace víkend 1.10-2.10.

Pokud by pomohlo můžu domluvit odsklení na pátek 30.9 odpoledne.


Budou se přestavovat některé vitriny (zvolili jsme akci kulový blesk). Takže bude potřeba vyklidit, přestavět a teprve potom instalovat.

Přestavovat se budou zástěny. Vitriny 75x90 zůstanou tak jak jsou. Tam bude možné instalovat obratem po vyklizení.

Mtron

Přijedu v sobotu 1.10. kolem 10 hodiny pro základnu. Nic nového vystavovat nebudu.

Pěkný den

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peki

Citace od: Mtron kdy 16.09.2016, 07:33:49
Přijedu v sobotu 1.10. kolem 10 hodiny pro základnu. Nic nového vystavovat nebudu.

Pěkný den

MTRON OUT

Ok.

Prosím zejména vystavovatele v zástěnách aby přijeli hned po ránu.  Potřebujeme vyklidit zástěny abychom mohli přestěvět vitriny.

Dle předchozí dohody počítám s maximem MOC MD do kolejiště (na 90 procent pouze MD).

hawran

Zkusíme taky dorazit v sobotu dopoledne
Bricks Forever!

Igorus


peki

Hodně práce bude také na kolejišti takže pomocníci budou vítáni:

1) Stávající deska bude rozdělena na dvě cca 5x2  a 2,5x2. Mezi těmito deskami bude cca 0,5 mezera kterou můžeme/nemusíme zaplnit řekou (něčím jiným). Bude prostor na nějaký mosty.

2) Ovládání vlaků bude přes tlačítka. Bu potřebovat pomoct s taháním drátů, zapojováním a připevňováním tlačítek (tlačítka bude šroubovat do plexi)


peki

Citace od: Igorus kdy 16.09.2016, 09:29:19
Bude večer nějaký candrbál?

Můžeme udělat nějakou večeři v picérce.  Mohu vzít nějaké věci na aukci. Jde o to se domluvit kdy by to bylo vhodné podle počtu lidí co dorazí.

hawran

Citace od: peki kdy 16.09.2016, 09:32:31
Hodně práce bude také na kolejišti takže pomocníci budou vítáni:

1) Stávající deska bude rozdělena na dvě cca 5x2  a 2,5x2. Mezi těmito deskami bude cca 0,5 mezera kterou můžeme/nemusíme zaplnit řekou (něčím jiným). Bude prostor na nějaký mosty.

2) Ovládání vlaků bude přes tlačítka. Bu potřebovat pomoct s taháním drátů, zapojováním a připevňováním tlačítek (tlačítka bude šroubovat do plexi)

Zkusím nezapomenout na pájku a cín... :)
Bricks Forever!

HD

#8
Předpokládám, že budu moci, bude-li nezbytně třeba, dorazit oba dny.
(a když by bylo posezení, určitě bych se chvíli pozdržel)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Hardegon

Já se dokážu dostat až v neděli dopoledne. Klidně s něčím pomůžu, bude-li potřeba.

peki

V sobotu budeme uklízet Milanovo kolejiště. Nové začneme stavět až  potom.

hawran

Citace od: peki kdy 16.09.2016, 11:50:51
V sobotu budeme uklízet Milanovo kolejiště. Nové začneme stavět až  potom.
Takže mám přijet spíš až odpoledne v sobotu na zadrátování?
Bricks Forever!

Honzgry

Nic tam sice nemam ale bydlim hned vedle takze bude li treba nejaka pomoc muzu dorazit.

Tomik

Já to vidím tak, že bych přijel v sobotu odpoledne, v neděli se mi to nehodí.

Pokud by bylo nějaké posezení, tak jsem pro sobotní večer.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

Počítám s tím, že přijedu v sobotu brzy dopoledne a když nebudu dělat Filmy, tak pomůžu, s čím bude třeba.

A pak bych rád večer posezení.
Pán na Žlutém hradě

Marty713

Určitě bych přijel v sobotu dopoledne a přiložil ruku k dílu. Večerní posezení by bylo ideální, i nějakou tu kostičkovou akci bychom mohli udělat. Co se týče neděle, pokud bude s čím, opět rád pomohu. Jinak já pouze přivezu alternativní model a pomůžu primárně Milanovi s filmy (předpokládám?).

to Peki: Díky, ty gravírovaný kostky Ti ještě jednou raději připomenu.

peki

Citace od: hawran kdy 16.09.2016, 11:52:19
Citace od: peki kdy 16.09.2016, 11:50:51
V sobotu budeme uklízet Milanovo kolejiště. Nové začneme stavět až  potom.
Takže mám přijet spíš až odpoledne v sobotu na zadrátování?

Milan ještě řekne jak bude potřebovat pomoct s uklízením. Předpokládám že jako vždy bude potřeba pomoc   ;)


Vasyk

Moje modely tedy nepokračují ? Já jen jaké mám vzít auto.

Petronel

Dorazím v sobotu s Milanem.
A také jsem pro sobotní večerní posezení.

ManDay

Dorazil bych v neděli odpoledne, jindy mi to bohužel nevyhovuje.

jerzeeg

Ja bych pro hradby prijel v sobotu.
Dve otazky:
- doufam, ze tam nekde zustala ta moje bedna, v ktere se to prevazelo z brna ?
- jede nekdo dalsi z Ostravy, at tam nejezdime kazdy po sve ose ?

skywalker007

Já bych dorazil v neděli,akorát se chci zeptat od kolika do kolika tam můžu být? A ještě jsem se chtěl zeptat jestli sebou můžu vzít bráchu pomůže mi s instalací,dost by se mi to urychlilo?

matka

Můžu být v sobotu po celý den, večer posezení by bylo super.
Paní na Žlutém hradě

peki

Citace od: skywalker007 kdy 16.09.2016, 20:35:11
Já bych dorazil v neděli,akorát se chci zeptat od kolika do kolika tam můžu být? A ještě jsem se chtěl zeptat jestli sebou můžu vzít bráchu pomůže mi s instalací,dost by se mi to urychlilo?

neděle ok, místo bude volné v sobotu po obědě
bracha/rodina (asi něčím to přivezete) ok

Martins

Ahoj, budu v sobotu odpoledne, přivezu část Vesnice, pomůžu s kompletací... Posezení se rád zúčastním.

Izabella08

Také dorazíme v sobotu ...kolem poledne.

Pool

Já bych donesl těch pár svých drobností v sobotu popoledni a už jsem přislíbil pomoct s filmovými scénkami a kdyby bylo potřeba, tak s čímkoliv dalším. V neděli mohu taky přijít pomoct.

skywalker007

Citace od: peki kdy 16.09.2016, 22:04:00
Citace od: skywalker007 kdy 16.09.2016, 20:35:11
Já bych dorazil v neděli,akorát se chci zeptat od kolika do kolika tam můžu být? A ještě jsem se chtěl zeptat jestli sebou můžu vzít bráchu pomůže mi s instalací,dost by se mi to urychlilo?

neděle ok, místo bude volné v sobotu po obědě
bracha/rodina (asi něčím to přivezete) ok

Dorazím tedy v neděli mezi půl desatou a půl jedenáctou.

Aki

Nedostanu se tam dříve než v neděli odpoledne. Dáte ty moje věci na stranu, nebo k někomu?
Aki

Chairudo

Dorazím v sobotu k poledni, sbalím si co bude potřeba včatně modelů od komluka, sestavím modely k vesnici, možná přivezu jeden modulár a pak pomůžu kde bude třeba.
Do večera se bohužel nezdržím, pokud bude aukce budu rád za brzké odpoledne  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr