Baseplate 48x48 - hromadná objednávka

Založil davroman, 01.12.2017, 12:59:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

davroman

Citace od: Chairudo kdy 30.11.2017, 18:50:32
Dostupnost baseplate48 ověřena, s množstevní slevou za 170,-
- neposílá poštou kvůli možnému poškození, pouze osobní odběr. Kdo máte zájem pište mi do SZ kolik jich budete chtít, objednám a cca za 2 týdny vyzvednu.
Předání kdykoli v Olomouci, v Praze v Prosinci nebo začátkem Ledna můžu u někoho uložit.

Skvělá cena, ale z Vídně to dle popisu asi nebude. Můžu se tedy zeptat na zdroj?
Nechci vědět jméno, ale rád bych měl jistotu, že to není nějaká "levárna", proti které na Kostkách bojujeme. Díky.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Chairudo

Je to z jednoho obchůdku ze Zlína, dostanu normálně EET >:D účtenku, tak předpokládám že je to košér, ale odkud má své zboží nevím, to jaksi prodejci nesdílí.
I když by mě taky zajímalo kde berou kvanta zboží za hubičku :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

VojtaBeton

Citace od: Chairudo kdy 01.12.2017, 13:41:43
Je to z jednoho obchůdku ze Zlína...

Budeš každému, kdo si objedná odepisovat spátky do sz, nebo vyvěsíš všechny pokyny někam do vlákna? Odeslané soukromé zprávy se mi jaksi neukládají a já nevím, jestli jsem Ti ráno ve smyku tu zprávu vůbec poslal. :D

Chairudo

Citace od: VojtaBeton kdy 01.12.2017, 16:08:51
Budeš každému, kdo si objedná odepisovat spátky do sz, nebo vyvěsíš všechny pokyny někam do vlákna? Odeslané soukromé zprávy se mi jaksi neukládají a já nevím, jestli jsem Ti ráno ve smyku tu zprávu vůbec poslal. :D

Poslal. Zatím dělám seznam, začátkem příští týden objednám a rozešlu všem info o platbě.

Na spodku zprávy máš na zaškrtnutí políčko  "Založit kopii mezi odeslané" - to já dělám s důležitými správami :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

puresis

Ze Zlína? To mě zajímá, do Zlína jezdím celkem často.

Niripe

Já jsem přímo ze Zlína. Pokud bude třeba, mohu třeba nějak vypomoci.

Chairudo

Příští týden ve středu jedu do Prahy instalovat výstavu, ideálně po-út zajedu desky koupit ať je můžu rovnou předat v Praze.

Zítřkem tedy uzavírám objednávky a navečer rozešlu info o platbě.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

VojtaBeton

Do kolika cca se v Praze zdržíš? Já nikdy nevím, kdy v práci končim. Mám to pružný. Jinak k platbě si u mě nahoď něco za starosti i benzin.  ;)

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

LukasX

Také jsem ve Zlíně téměř pořád. Určitě bych si jich 6 vzal. Kdy se bude hromadně objednávat, případně můžeme si to postupně vyzvedávat? Díky

Pool

Já si klasicky vyzvednu v Praze, popř. můžu někomu převzít, uskladnit a předat dál. Ale bych to unesl, teď jich mám pro dva lidi už 20 ks ;D

linhi


Daniel

Tak mi jich taky prosím 5ks vem ;). Díky

Ravenhorn

Já bych prosil 3ks. Předání v Praze nebo se domluvím s někým kdo mi je zval a u něj si je vyzvedl.

Radek
Castle, Pirates a Star Wars.

Petronel

Pokud je to ještě možné a stojí 170,-, tak bych poprosil 2ks.
Domluvím se s někým, kdo by mi to v Praze uskladnil. Snad MilanV nebo Matka.
Díky.

Aki

A jaká je barva? Mne by zajímala asi jen modrá, tak dva kousky.

Chairudo

Citace od: Aki kdy 05.12.2017, 19:33:53
A jaká je barva? Mne by zajímala asi jen modrá, tak dva kousky.

pouze standardní šedá
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr