(vlastní) Star Wars modely

Založil Robbed, 25.10.2006, 22:19:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

Fakt krasny!!! :D
Musím sa priznat,že je to najlepší a najkrajší V-wing aký som kedy videl... ::)
Len tak dalej... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Michal Trněný

Tak tohle je super ;D ale mám dotaz, chtěl bych taky vystavit sem svoje lego, ale jak děláš to suprový pozadí? Neví to please někdo?
Zajímám se o lego ;-) , moje stránka výrobků je http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=253515
pokud chce někdo zabrousit do crusadera, tak ať se podívá na http://superparba.estranky.cz

TomG

Citace od: Michal Trněný kdy 11.05.2007, 19:25:57
Tak tohle je super ;D ale mám dotaz, chtěl bych taky vystavit sem svoje lego, ale jak děláš to suprový pozadí? Neví to please někdo?

Ze by kompozice v nejakem grafickem programu? Existuje nekolik zastupcu od free aplikaci po komercni. Staci jen vybrat a osahat si to. Pozadi predpokladam je odnekud stazene, pripadne tipnute z nejake hry.
Only the best can survive.

Robbed

Citace od: Michal Trněný kdy 11.05.2007, 19:25:57
Tak tohle je super ;D ale mám dotaz, chtěl bych taky vystavit sem svoje lego, ale jak děláš to suprový pozadí? Neví to please někdo?

Model vyříznu a vložím na určené pozadí. Výsledný obrázek je pak samozřejmě zmenšený, tudíž nejsou vidět oříznuté okraje. Na takové grafické úpravy existuje spousta programů jak říká TomG...

Citace od: TomG kdy 11.05.2007, 19:44:04
Pozadi predpokladam je odnekud stazene, pripadne tipnute z nejake hry.

Pozadí většinou seženu z hry SW Battlefront. Jinak se dá najít spousta materiálu na netu...

Thrawn

Citace od: Robbed kdy 11.05.2007, 20:50:24
Citace od: Michal Trněný kdy 11.05.2007, 19:25:57
Tak tohle je super ;D ale mám dotaz, chtěl bych taky vystavit sem svoje lego, ale jak děláš to suprový pozadí? Neví to please někdo?

Model vyříznu a vložím na určené pozadí. Výsledný obrázek je pak samozřejmě zmenšený, tudíž nejsou vidět oříznuté okraje. Na takové grafické úpravy existuje spousta programů jak říká TomG...

Citace od: TomG kdy 11.05.2007, 19:44:04
Pozadi predpokladam je odnekud stazene, pripadne tipnute z nejake hry.

Pozadí většinou seženu z hry SW Battlefront. Jinak se dá najít spousta materiálu na netu...

Smím vědět, jakým programem objekt vyřízneš?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

TomG

Citace od: Thrawn kdy 11.05.2007, 21:09:28
Citace od: Robbed kdy 11.05.2007, 20:50:24
Citace od: Michal Trněný kdy 11.05.2007, 19:25:57
Tak tohle je super ;D ale mám dotaz, chtěl bych taky vystavit sem svoje lego, ale jak děláš to suprový pozadí? Neví to please někdo?

Model vyříznu a vložím na určené pozadí. Výsledný obrázek je pak samozřejmě zmenšený, tudíž nejsou vidět oříznuté okraje. Na takové grafické úpravy existuje spousta programů jak říká TomG...

Citace od: TomG kdy 11.05.2007, 19:44:04
Pozadi predpokladam je odnekud stazene, pripadne tipnute z nejake hry.

Pozadí většinou seženu z hry SW Battlefront. Jinak se dá najít spousta materiálu na netu...

Smím vědět, jakým programem objekt vyřízneš?

Je jich nekolik: Gimp, Paint Shop Pro, Adobe Photoshop atd.
Only the best can survive.

peter

Je tu ještě jedna cesta a sice, ke které ani nepotřebujete hledat jiné programy. Lze to i v "Malování" ve Woknech, ale je to pro silné nervy a dobrodruhy ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mtron

Imho jsem asi poslední, který tu gratuloval k V-wingu, takže po shlédnutí musím dodat, že stavíš mnohem hezčí modely než Lego samotné a jak už tu i padlo přiložit návod + zabalit do pěkný originál krabice a další skvělý set z SW by byl na světě. Fakt se ti povedl moc pěkná práce, těším se z čím přijdeš příště.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robbed

#38
AT-TE All-Terrain Tactical Enforcer

Moje druhá verze tohoto tanku strávila nějakou dobu ve Svitavách, takže až teď jsem se dostal k pořádnému nafocení. AT-TE se objevil v druhé a třetí epizodě (klonové války), jako kráčející tank Galaktické Republiky. Předchůdce legendárních tanků z klasických epizod.

Více fotek zde  


enginehead

very nice, máš talent   >:D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na http://dallart.wz.cz

Robbed

#40
Theta-class shuttle

Osobní loď Imperátora Palpatina. V Epizodě III byla vidět pouze krátce, když v ní převáželi raněného Vadera. Při přistání se křídla sklopí nahoru, ovšem přistávací vzpěry chybí - neudržely by váhu celé lodi. Předchůdce Lambdy z klasických epizod.

Více fotek zde   


grohl

fakt jedny z nejlepších věcí, co jsem tu viděl :o

Jonas

Skvěle provedený a výborně prezentovaný model. Star Wars jsem nikdy neviděl, ale díky tvým výtvorům (také těm, co byly ve Svitavách) už začínám poznávat mnohé ze strojů SW.
Jonas - Můj Brickshelf

stomcova

Jen tak dál, držím palce s dalšími Star Wars exempláři. Už jsem ukázala klukům, aby si z Tebe vzali příklad.
Batman, forever...

Holkamodrooká

Nevycházím z úžasu.  :o Za taková díla (veledíla) by se nemusel stydět ani ten nejlepší designér Lega. O to víc jsem se posadila na zadek, když jsem zjistila, jak jsi starý (resp. mladý).
Jedinečný Absolutně Nezničitelný Inteligentní Cizinec na Kastraci Agentů

Lord.obiv

WOW :o to je vážně nádhera, SEŠ fakt dobrej ;), ale teď mě mrzí že neumím stavět takové modely :-\ a že nemám tolik kostek abych to mohl postavit  :'(
Budiž LEGO

nesquick

je to nádhera ale asi nejvíc se mi líbí ten poslední ''Theta-class shuttle'' ;D
fakt nemám slov a eště k tomu kolik ti je to je obzvlášt nádhera  ;)

Robbed

Díky za komentáře.

Citace od: Lord.obiv kdy 23.12.2007, 09:06:16
ale teď mě mrzí že neumím stavět takové modely :-\ a že nemám tolik kostek abych to mohl postavit  :'(

K tomuhle se musím vyjádřit. Proč si všichni stěžují, jak neumí stavět ? - protože nestaví. Vždyť já dříve také neuměl stavět, ale protože stavím (celkem často), tak se samozřejmě zlepšuji.
Nedostatek kostek mě trápí stejně tak, jako kohokoliv jiného. Musím vždy promyslet, jestli bych vůbec byl schopen ten určitý model postavit a pak ještě promyslet, jak nejlépe využít klíčové dílky, kterých mám málo. Samozřejmě k závěru stavby je pokaždé obrovská nouze o dílky a ne vždy se mi to povede dobře zamaskovat.
A to je právě ono - neříkám, že já jsem nějakej mistr (je toho ještě spousta v čem se zlepšovat), ale stavím, mám už v tom nějaké zkušenosti, vím na co si dát pozor, co a kde použít atd., takže moje modely vypadají alespoň trochu k světu. Chce to prostě jen pořád stavět, stavět a stavět...

Na ukázku že jde něco postavit i z mála kostek: jeden z mých prvních výtvorů - je to postavené především z hromady základních bricků a pár SW setů...

Colonel32

Citace od: Robbed
K tomuhle se musím vyjádřit. Proč si všichni stěžují, jak neumí stavět ? - protože nestaví.

pod to se podepisuju...

Lord.obiv

Citace od: Robbed kdy 23.12.2007, 10:42:37
Díky za komentáře.

Citace od: Lord.obiv kdy 23.12.2007, 09:06:16
ale teď mě mrzí že neumím stavět takové modely :-\ a že nemám tolik kostek abych to mohl postavit  :'(

K tomuhle se musím vyjádřit. Proč si všichni stěžují, jak neumí stavět ? - protože nestaví. Vždyť já dříve také neuměl stavět, ale protože stavím (celkem často), tak se samozřejmě zlepšuji.
Nedostatek kostek mě trápí stejně tak, jako kohokoliv jiného. Musím vždy promyslet, jestli bych vůbec byl schopen ten určitý model postavit a pak ještě promyslet, jak nejlépe využít klíčové dílky, kterých mám málo. Samozřejmě k závěru stavby je pokaždé obrovská nouze o dílky a ne vždy se mi to povede dobře zamaskovat.
A to je právě ono - neříkám, že já jsem nějakej mistr (je toho ještě spousta v čem se zlepšovat), ale stavím, mám už v tom nějaké zkušenosti, vím na co si dát pozor, co a kde použít atd., takže moje modely vypadají alespoň trochu k světu. Chce to prostě jen pořád stavět, stavět a stavět...

Na ukázku že jde něco postavit i z mála kostek: jeden z mých prvních výtvorů - je to postavené především z hromady základních bricků a pár SW setů...
No to já vím že čím víc stavím tak jsu lepší jenže když chci něco stavět tak si s tým někdy nevím rady. :-\ Většinou se mi to podaří vyřešit ale stává se že ne nebo je to chatrné.  ::)
Budiž LEGO

Robbed

#50
Zdravím
Rád bych Vám představil můj další výtvor. Jde o mezihvězdný křižník Republiky - Venator, postavený pro výstavu v Brně. V současné době stojí už ve vitríně.
Na plánech jsem začal pracovat už někdy na podzim, po Vánocích jsem začínal pomalu stavět, ovšem nejvíce jsem toho postavil za poslední dva týdny.
Model má rozměry: výška 39cm (i s podstavci), šířka 55cm, délka 112 cm. Váhu nevím, neunesl jsem ho. Celkově je stavěný, aby se dal snadno rozložit a přenést.

Prozatím přikládám pár provizorních fotek, doufám že se Vám bude líbit ;).

Skyder

Je pekny... Predsa len velke MOCy maju svoje caro... :-*
Paci sa mi. Potom das aj fotku toho "lahkeho" rozlozenia? dost by ma to zaujimalo...


PS: obdivoval som ho uz na fotkach z vystavy...
Skyder

Darth

Je úžasný, kdyby se dávali Oskaři za SW Lego modely, tak by si dostal všechny  ;D

Navíc nasazuješ laťku čím dál výš - příští rok očekávám minimálně SSD Executor v UCS scale (měřítku odpovídajícímu UCS ISD).

Dingo


Vasyk

Robbed stále dokazuje své vysoké kvality. Co model, to perla a Venator je opravdu úžasný. Zvláště impozantně vypadají motory, těším se, až to uvidím na živo.

nesquick

já nemám slov :o máš to nádherný a obdivuji tě ,že sis dal práci stěmi detaily ;) fakt nádhera  :)

Robbed

Díky :)

Citace od: Darth kdy 24.02.2008, 09:09:06
příští rok očekávám minimálně SSD Executor v UCS scale (měřítku odpovídajícímu UCS ISD).

Mno, zas tolik dílků nemám abych mohl postavit Executora >:D. Zatím nic dalšího v plánu nemám. Ale uvidím za 4 měsíce...

Citace od: Skyder kdy 23.02.2008, 23:32:23
Potom das aj fotku toho "lahkeho" rozlozenia? dost by ma to zaujimalo...

Nemám fotky, ale zkusím říct někomu, kdo to včera fotil v rozloženém stavu...

MwK

A safra! :o :o :o
Tak to už hej!Poviem ti,si Pán stavitel! :o
Naozaj prekonávaš sa! :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Robbed

Konečně jsem se odhodlal a pořádně nafotil poslední model - křižník Venator. V pokoji tu stojí už hodně dlouho a akorát zavazí. V nejbližší době tedy bude rozebrán...

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=301335



Citace od: Skyder kdy 23.02.2008, 23:32:23
Potom das aj fotku toho "lahkeho" rozlozenia? dost by ma to zaujimalo...

V galerii je i pár fotek v rozloženém stavu, když jsem ho donesl domů z výstavy.