BAMBULE 1.11-31.12. - Friends zviratka 1+1 zdarma

Založil yoshimaka, 21.10.2013, 14:00:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

yoshimaka

Ve Vanocnim katalogu Bambule bylo velke kulove, v e-shopech clovek sezene lip, ale pro Friends zviratka tam budou mit od 1.11- 31.12 akci na kup jeden (Kc 98,--)a druhy k tomu mas zdarma. Vysledna cena Kc 49,-- mne prijde prijatelna, brousim si zuby na koloucha  8)
(omlouvam se za diakritiku, ENG kbrd)
Lust och fägring stor

mischidotcz

Jojo, leták strana 39. Koloucha vezmu určitě aspoň třikrát. Ale ani ostatní zvířátka nezůstanou nepovšimnuta. Děti si na ně už brousí zuby  ;)

yoshimaka

Tak pozor - zkušenosti z OL (Bambule Šantovka) - je to nový obchod, takže měli pouze 3. sérii - akce se vztahovala pouze na koloucha (http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=41023-1), papouch a štěně stály normálně 98 Kč každý kus (tak jsem je nebral)
Nevím, zdali je to tak všude, případně dejte vědět. Akce by se měla též vztahovat na 1. a 2. sérii, ale to jsem neměl možnost vyzkoušet.
Lust och fägring stor

mischidotcz

Chacha, to je fikané...Už to vidím. Totiž v katalogu je napsané, že se akce vzhtahuje na sety 41017-41023, což je veverka, kočka, želva, ježek, pudl, králík a kolouch. Tak proto.

Ondis

Pompo v Outletu Štěrboholy má akci na Friends zvířátka 1+1 zdarma (2 kousky vyjdou na 89kč). Bohužel mají jen 5 druhů zvířátek. Myslim že série 1.

bubutymmy

Potvrzuji Bambuli (Kotva, 98 za dva, z první i druhé série ale nemají všechny) i Sparkys (Palladium, myslím, že trochu dražší). Akorát v Albertu už visí tak půl roku a na akci to nevypadalo :).