(Vlastná) SW mini-dioráma (možno) na výstavu...

Založil MwK, 09.07.2009, 18:57:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

Citace od: Stalker kdy 16.10.2009, 22:00:21
Uz by to chcelo nejake foto pre porovnanie s tymi hore.
Myslím že ešte nieje tá správna chvíľa... ;)
Asi až keď dokončím základný terén...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

#31
Tak, 90% hotovo...
Dávam sem dve aktuálne fotky, ešte sa dostavia diera po výbuchu a zrúcanina domu napravo a minikopček naľavo.
Len musím ešte dokúpiť bricky 2x2, tak preto tá diera naľavo.
Inak, fotil som to mobilom, preto tá kvalita, aj keď, myslel som že N95 fotí lepšie. :P

Ešte tam pribudnú minifigy, nejaké stroje, zbytky a približne 500 kusov tochto :

Snáď to je a bude fajn, prosím vyjadrite sa...
(inak bočné a zadné steny sú celé zelené)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

No dobre...nekvalitné fotky ste popozerali, ale reakcie žiadne... :-\
Či radšej čušať ako zmrdať?  :-\
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Ondrej


MwK

Citace od: Ondrej kdy 05.11.2009, 16:04:59
Dal bych tam víc menších strojů. :)
Ehm, to som písal že patrí medzi veci čo doplním...čakal som kritiku k terénu... :-\
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Ondrej

Terén mi přijde v pohodě, jen se mi v něm nelíbí ta světle zelená, udělal bych ho jednolitě zelenej.

STARHAWK

#36
vypada to celkom dobre, mam taku malo jedi akciu co by sa tam mozno mohla objavit pre spestrenie boja - obrazok dodam coskoro

tie bledozelene su divne ale ked sa to zaplni tak tam uz tak rusit nebudu

je dobre ze mas tolko zelenych, ja by som chcel postavit nejaku malu zakladnicku pre mojho XY-Winga ale mam problem uz len s terenom, podlozky 48x48 mam len sede a iba jednu zelenu 32x32
Kde by sa dali tak narychlo take zohnat ?

Aktual: tak 2ks 32x32 zelene baseplates sa mi podarilo zohnat. tak idem pozret kolko mam zelenych kociek ci budem schopny spravit ten teren

MwK

#37
K tej divnej zelenej, no dúfal som že to oživí a bude sa to brať ako nejaká SW rastlina, proste čisto zelené mi to prišlo fádne.
Snáď vo finálnej verzii to bude ok... :-\

For STARHAWK:
Na rýchlo ani neviem, moje zdroje už žiadne nemajú a tak ti v tomto neviem pomôcť, už asi iba klasicky na BL...

Inak, včera som dokončoval tú ľavú časť a tak som sa naštval že celá ľavá strana padla za obeť. :P
Teraz to robím oveľa z pevnejšej konštrukcie ako pred tým a aj to vyzerá lepšie. Snáď večer sem hodím fotky...

EDIT:
Ešte som počul pripomienky že tam mám bordel... :P
No bodaj by som nemal keď staviam a celá podlaha je posiata Legom a aj moje MISBi som musel zložiť na zem aby som sa dostal ku kockám. :P
Inak tá žltá krabica sú Hella svetlá na moje auto, ak by tu boli ďalšie pindy. >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

STARHAWK

Ako pokracujes ? Daj vediet nech sa nakopnem aj ja konecne. Dneska hadam uz postnem nejake zaciatocny stav mojej stavby. Uz mam aspon dostatok zelenych podloziek :) ale zacina vidiet problem v sedich - hangar aky som si rozmerovo vyticil asi s mojimi kockami nepostavim. Dufam ze ti sem uz dnes konecne hodim foto scenky aku by si tam mohol pridat.

STARHAWK

Pridavam svoj napad: Sceneria je len plate s tym som sa nehral - ide o pointu. Nastupeny rad droidov postupuje vpred, situaciu ide vylepsi Obi na speedr byke, backup mu robia dvaja jettroopry. Pekne odchrbta seka doradu jedneho droida za druhym. Az posledny v rade si vsimaju ze sa vobec nieco deje a otacaju sa do protiutoku. Vzadu utoci STAP po ktorom ale ide Obiho backup jednotka :)

Mohlo by to byt zauimave spestrenie boja a pekna akcia.

Shi-So

Ahoj,
myslenka dobra, pokud si k tomu prectu ten popis ;)
Ale jinak to vypada jako zmet figur popadanych bez ladu a skladu a kolem krouzi Obiwan....

MwK

Citace od: STARHAWK kdy 12.11.2009, 13:58:43
Ako pokracujes ? Daj vediet nech sa nakopnem aj ja konecne. Dneska hadam uz postnem nejake zaciatocny stav mojej stavby. Uz mam aspon dostatok zelenych podloziek :) ale zacina vidiet problem v sedich - hangar aky som si rozmerovo vyticil asi s mojimi kockami nepostavim. Dufam ze ti sem uz dnes konecne hodim foto scenky aku by si tam mohol pridat.
No ja pokračujem tak že som sa zase zastavil na tvorbe krátera...všetko ostatné je hotové, ale toto musím ešte domyslieť...
K nápadu s figmi, neviem, uvidím, ale asi sa mi to nehodí pretože všetky clone figy chcem situovať tak že vyskakujú z Gunshipu alebo naopak sa za ním naloďujú... :)

A nechcem byť blbý, ale ty ten termín španuješ ešte viac ako ja... :o
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

Tak takto nejak by to malo vyzerať.
Ešte dokončím trávnik, ale vlastne to až po preprave do BS, pretože sa to neoplatí, jedine môžte na poslednej fotke vidieť ako bude kladený... ;)
(iba niekde, kde sa kvázy nešlapalo)
Teraz je to v štádiu konceptu, musím to rozobrať, oprášiť, umyť (>:D) a nakoniec doviesť... :P

Čiže, sú nejaké pripomienky? Nieje toho veľa?
Inak sorry za blbé foto, ale mám po ruke iba mobil a nechce sa mi s tým babrať... :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Věšák

nechceš ty droidy trochu víc rozsekat? :P mě takhle ty mrtvoly(nebo lépe řečeno droidi vyřazení z funkce) připadaj trochu jednotvárný :)
Ale jinak je to úctyhodný...

MwK

Citace od: Věšák kdy 26.11.2009, 19:17:24
nechceš ty droidy trochu víc rozsekat? :P mě takhle ty mrtvoly(nebo lépe řečeno droidi vyřazení z funkce) připadaj trochu jednotvárný :)
Ale jinak je to úctyhodný...
To som zabudol napísať...že s týmto sa ešte pohrám...do telefónu som to aj Michovi spomínal, že treba tomu dodať život.
Len vieš, toto je len koncept a nechce sa mi to potom triediť, keď už to bude na mieste, potom to doladím a pridám tým zničeným droidom aj kde tu zbrane... ;)
(samozrejme, hlavne dokončím tu trávu)

A inak ďakujem, snáď sa to bude páčiť. :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

S.t.a.l.k.e.r.


MwK

Citace od: Stalker kdy 26.11.2009, 20:49:13
Gunship ostane bez nálepiek ?
Nie, neostane, dostane nálepku na krídla a hlavnú nálepku s motívom tej Twileckej slečny v klonovanej uniforme... ;)
(znaky republiky som nahradil kockami)
Snáď bude stačiť, nie?
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

No už som konečne vo fázy balenia... ::)
Dioráma je pripravená na prevoz, okrem nej nesiem tri bedničky s rôznym obsahom... ;D
Taktiež Republic cruiser, Delta 7, Bager, Duplo zvieratká atď sú už pekne pripravené na prevoz.
Jedine mi ostáva vymyslieť do čoho strčím UCS Yodu a dostavať nejaké autá do Cavelonovho kolajiska a bude dobre... :)
Teším sa na zajtra. :)


Inak, ešte včera som dostal užitočné rady od ocina, že vraj mám Gunship postaviť trošku bokom aby to nevyzeralo umelo a minifigy nemám ukladať hneď od kraja ale vynechať tam jeden stud.
Znie to logicky čiže to tak aj spravím...inak jemu sa môj kráter nepáčil ale nakoniec uznal že to nemusí byť dokonalé, snáď to až také zlé nebude. :-\
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...