Za kolik myslíte že je rozumné koupit Metrolinera?

Založil Rob, 26.05.2005, 23:08:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Rob

teď je jeden na ebayi, cca 40liber - 75 dolarů. nevím na kolik se to ale vyšplhá.
Kdo jste ho už kupovali? za kolik??
Rob

Colonel32

ja s michem jednou... byl bez koleji a trafa, a dali jsme za nej asi 55 euro...

myslim, ze tak 70-80 euro za kompletni je prijatelna cena

a nezapomen bidovat na posledni vterinu ;-)

Rob

Citace od: Colonel32 kdy 26.05.2005, 23:23:52
a nezapomen bidovat na posledni vterinu ;-)

jo, to uz jsem se poucil, kdyz mi posledni tri aukce protekly doslova mezi prsty - metroliner + 2 extra vgonky za $76 atp. , protoze me nekdo v posledni minute prebil. Jenze ono je to tezky bidovat v prubehu pracovniho procesu... takze hodim proxy a pak doufam.
Rob

Micho

Práve som to chcel napísať, len som hľadal záznam. Teda ako písal Colonel - presne 53 eur, bez koľají a trafa, vo veľmi slušnom stave. K tomu sme pridali 2 stredné vagóny, jeden za 31 a druhý za 31,5 rur, aj s poštovným ...

Teda spolu takto rozšírená 5-súprava - 115 eur.

Rob

uvidíme. s bráchou o něm sníme už asi tři roky, jenže pokaždý když byla šance (v jednom zapadlým krámku v Náchodě za 2500,-) tak jsme byli buď úplně švorc nebo momentálně šetřící na něco co má vyšší prioritu.
jsem zvědav jak dopadnu, určitě dám vědět.

Rob

Micho

Tak to bola veľmi dobrá cena na nový set. Kompletný aj s koľajivom. To musel byť nejaký dopredaj.

Rob

Citace od: Micho kdy 26.05.2005, 23:49:30
Tak to bola veľmi dobrá cena na nový set. Kompletný aj s koľajivom. To musel byť nejaký dopredaj.

jo, byla. jenze jak říkám, byli jsme v té době švorc :(

btw - ta aukce kvůli které jsem se ptal: boxed metroliner je už přes $80 takže do toho asi nejdu. mám nízkou psychologickou hranici??

Rob

Micho

Citacemám nízkou psychologickou hranici??

Pravdupovediac, ja netuším. Colonel niekde písal, že on si pozrie históriu predaja a povie si, že ide na polovicu - ak je to prijateľné. To nie je zlá taktika. Je pravdepodobné na 50%, že to pôjde pod túto cenu, len treba vydržať a bidovať na poslednú chvíľu ... Chadzi a Colonel o tom vedia viac ...

KLF

No zatial som bol tisco, aj ked si myslim, ze za tych niekolko rokov obchodovania na ebay mam "nejake" skusenosti, ale jednu radu Ti Robe dam - nie je moc dobre sa verejne bavit o tom, do coho chces ist. nezabudaj, ze tym padom sa zvysuje mozny pocet potencialnych zaujemcov a sam si komplikujes kupu. Napriklad metroliner (ale aj ine) chce urcite viac z nas...
Viem co hovorim - ver mi.
Terminated.

Rob

Citace od: KLF kdy 27.05.2005, 00:18:53
nie je moc dobre sa verejne bavit o tom, do coho chces ist. nezabudaj, ze tym padom sa zvysuje mozny pocet potencialnych zaujemcov a sam si komplikujes kupu.

ja vim, taky uz jsme bidovali dva cesi o jednu vec - ale v tomto pripade to stejne pujde vys nez budu ochoten dat takze me to zas tak netrapi. navic ocekavam cosi jako solidaritu, i kdyz asi dost naivne.

Rob

Colonel32

2 Rob

delas dve chyby:

1) pokousis se koupit velkej set s krabici... pokud potrebujes i krabici, tak ses jak pihlavek

2) musis kupovat v menecku, tam je to levnejsi

a pokud si projdes "beendete angebote" tak uvidis, za kolik sly metrolinery behem poslednich dvou mesicu, a pak se podle toho rohodnes, kolik je umerna cena... rozhodne se na to podivej, bylo by blbe neco podhodnotit, a pak se divit, ze to porad nemuzes vyhrat (treba krokodyla za 40 euro asi tezko dostanes, kdyz chodej 70-120)

betakaroten

 ??? Novej metroliner na začátku 90.let stál 4458Kč (myslím, že v Kotvě v Praze)

rdk

Myslím, že při troše trpělivosti se bude dát odchytit metroliner za 60-70 EUR. Na eBay.de!