Tatra Lug

Založil Fifo, 14.01.2012, 19:01:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

otaznik

Citace od: Stimpi kdy 22.07.2018, 22:38:36
Sorry že do toho rejpu, a původně jsem ani nechtěl psát. Nemám tušení kde je pravda, ale že by stahovali pozvánky na akce spojené s kostkami, jen kvůli tomu že je tu nějaké vlákno mi přijde jako dětinskost nebo spíš nějaké nedorozumnění. A i kdyby to byla pravda, nechat se tímto vydírat???
Asi tak.

Kuba

#61
Citace od: otaznik kdy 22.07.2018, 23:18:38
Citace od: Stimpi kdy 22.07.2018, 22:38:36
Sorry že do toho rejpu, a původně jsem ani nechtěl psát. Nemám tušení kde je pravda, ale že by stahovali pozvánky na akce spojené s kostkami, jen kvůli tomu že je tu nějaké vlákno mi přijde jako dětinskost nebo spíš nějaké nedorozumnění. A i kdyby to byla pravda, nechat se tímto vydírat???
Asi tak.

Omlouvam se ze to tu stale zivim. Jim jde predevsim o obsah tohoto vlakna a spochybnovani zalozeni a fungovani tatralugu. O tom kdo tatralug zalozil (nebyl to KLF) atd... Myslim, ze je to nase ostuda, kdyz si to tady nechavame. Predevsim, kdyz tatralug skeptikum dokazal ze prezil, funguje, porada vystavy a podobne... je skoda, ze jste se takhle rozhodli, nevymazat to. Jsem kostkar, jsem hrdy ze jsem clenem kostek a za to co se dokazalo, ale mrzi me, ze tato situace snahy nekterych kostaru se spratelit se sousednim lugem, kde je dnes spousta pro nas neznamych a sikovnych stavitelu, ukoncila. A ze toto tema zapadne v zapomeni si nemyslim. Rozdil je totiz v tom, ze pred tim o nem nevedeli. Ted uz vi.

Ivansliz

Začínám se v tom teprve nějak orientovat - chápu dobře, že někdo na tatra lugu v poslední době smazal propagační příspěvek/vlákno o výstavě v ČR (Olomoucké?) a to jen proto, že se tady na kostkách našlo tohle 6 let (!) staré vlákno?

To mi pak připadá, že to vypovídá něco o tom člověku nebo skupině lidí, která takto mstivě jedná vůči novodobým organizátorům, kteří s tím starým konfliktem ani nemají vůbec nic společného a ničí tím snahu o spolupráci oni a ne my - ani tohle vlákno.

Navíc kdyby tohle vlákno bylo staré 6 dní, tak neřeknu, ale je to staré 6 let!

Nejsem sice vyloženě pro ani proti smazání tohoto vlákna, ale pokud tohleto vlákno někdo používá jako záminku pro mazání našich akcí, tak si s takovou náturou najde určitě jinou záminku, proč nás v tatralugu mazat...  ::)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

otaznik

Citace od: Kuba kdy 25.07.2018, 12:39:20
ze tato situace snahy nekterych kostaru se spratelit se sousednim lugem, kde je dnes spousta pro nas neznamych a sikovnych stavitelu, ukoncila.
Žádná situace to neukončila, ukončil to někdo z tatralugu. Vždyť tady na kostkách je 99% lidí jedno, co tatralug dělá nebo nedělá, nebo co si o kostkách myslí.
Podle mého to chce hlavně ochotu na obou stranách, na naší ji vídím, na jejich, podle vašich komentářů, tolik ne.

Chairudo

Citace od: Ivansliz kdy 25.07.2018, 14:43:48
Začínám se v tom teprve nějak orientovat - chápu dobře, že někdo na tatra lugu v poslední době smazal propagační příspěvek/vlákno o výstavě v ČR (Olomoucké?) a to jen proto, že se tady na kostkách našlo tohle 6 let (!) staré vlákno?

Celé to odstartoval STARHAWK - ironicky Slovenský AFOL svým komentářem Ty staré informace už pak byly jen třešnička na dortu.

Jako reakci na STARHAWKův komentář admin TatraLUGu "skryl" vlákno s pozvánkou na Olomouckou akci a také vlákno, kde jsem jako na kostkách zval lidi na mezinárodní akce. Se zprávou, že pokud se na kostkách budou šířit takové lži, žádné akce kostek se na TatraLUGu propagovat nebudou. A patrně ani žádné jiné zahraniční akce.

V podstatě vlákna vzal jako rukojmí člověku, který s tím nemá nic společného, protože jsem neodsoudil něco, o čem nic nevím.
Pokud tady došlo z něčí strany k omylu, pomluvě, nebo čemukoli jinému, správným krokem by bylo celou věc vysvětlit, né zneužít svého postavení.
Já o tohle divadlo opravdu nemám zájem a dávám od toho ruce pryč, i tak mám zábavy dost, aspoň budu mít víc času na jiné hlouposti :)

Škoda si myslím tím vzniká pouze členům TatraLUGu, kteří přícházejí o možnosti sbližovat se s okolím a zapojit se do akcí ve světě.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

MiHo

Citace od: otaznik kdy 20.07.2018, 13:06:19
Naopak tvoje dedukce je zcela mylná (jak je tomu ve spojení se mnou často). Proto, abys našel důvod mě nějak napadnout nebo pošpinit uděláš opravdu hodně. Doufám, že mi to někdy řekneš do očí, budeme hotoví jedna dvě! Protože, když jsme se někdy potkali, mlčel jsi a dělal jakoby nic. Takhle se slušný člověk nechová. Já k tobě nikdy žádnou averzi necítil, ale už se to začíná měnit.

Nehledám žádný důvod někoho napadat. Komentuji pouze naprosto nevhodné příspěvky a to jen tehdy, když na ně  čirou náhodou narazím v posledních deseti příspěvcích dne, kdy na kostky náhodou zavítám. Nemohu za to, že ty jsi jejich velkoproducent.

Myslím, že vyhrůžky typu "budeme hotoví jedna dvě!" na toto forum vůbec nepatří !!!  Takto se podle tebe chová slušný člověk, že vyhrožuje?

To jako, abych byl v tvých očích slušný člověk, tak ti mám do očí říci "Měls před x měsíci nevhodný příspěvek", kdykoli tě potkám ?



Jezevec

#66
Tak si říkám, proč se nějaký hodný moderátor neslituje a prostě tohle téma nesmaže? Bylo by to možná i efektivnější řešení situace než tady pořád dokola pitvat příčiny a následky jednání různých lidí, už to tady začíná být docela kolotoč. Ten napsal to, ten reaguje na to, co ten napsal a proto ten píše tohle.
To je jak diskuze na téma jestli byla dřív slepice nebo vejce. V problému se neorientuju, proto si netroufám říkat, kde je pravda. Jen si myslím, že je tohle téma docela k ničemu, akorát šíří antipatie na všechny strany.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

otaznik

Citace od: miho kdy 25.07.2018, 18:29:22
Nehledám žádný důvod někoho napadat. Komentuji pouze naprosto nevhodné příspěvky a to jen tehdy, když na ně  čirou náhodou narazím v posledních deseti příspěvcích dne, kdy na kostky náhodou zavítám. Nemohu za to, že ty jsi jejich velkoproducent.

Myslím, že vyhrůžky typu "budeme hotoví jedna dvě!" na toto forum vůbec nepatří !!!  Takto se podle tebe chová slušný člověk, že vyhrožuje?

To jako, abych byl v tvých očích slušný člověk, tak ti mám do očí říci "Měls před x měsíci nevhodný příspěvek", kdykoli tě potkám ?
Jde o to, že negativní příspěvky píšeš pouze jako reakci na ty mé, vidím v tom tedy osobní problém, který ale hrotíš jen tady na fóru, ale tváří v tvář se tváříš jakoby nic. Tak sis to se mnou měl vyříkat, říci mi do očí, co ti vadí a já bych na to patřičně zareagoval (tím nemyslím žádné nadávání, jen tak pro pořádek).
"Budeme hotoví jedna dvě!" není žádná výhrůžka. Opět vidíš a chápeš jen to, co chceš.

Tvá posedlost mnou mě leckdy až fascinuje.

A vlastně víš co, piš si co chceš a kam chceš, já se tomu vlastně stejně jen směju.  ;D ;D ;D

Kuba

Citace od: Ivansliz kdy 25.07.2018, 14:43:48

To mi pak připadá, že to vypovídá něco o tom člověku nebo skupině lidí, která takto mstivě jedná vůči novodobým organizátorům, kteří s tím starým konfliktem ani nemají vůbec nic společného a ničí tím snahu o spolupráci oni a ne my - ani tohle vlákno.


To jsem jim psal, ze nas hazou vsechny do jednoho pytle. Ze jsme nekteri o tom vlakne ani nevedeli dokud sem nebyla prevedena cast nove diskuze. Na druhou stranu chapu i je, a celou dobu se to tu snazim neak vysvetlit. Problem vidi oni v tom, ze tady na nasem lugu muze existovat vlakno, ktere hazi negativni ohlasy na existenci jejich fora. To je proste ten problem a je jedno, jestli je to 6 let stary peispevek, nebo starhawkuv nekolik dni stary prispevek. Jim jde o to, ze to tady nikdo nezatrhne, aby nebyly sirene takove veci o jejich lugu na nasem lugu a verejne pod nazvem tatralug. Jejich reakci je to, ze dokud kostky tohle dovoli, nepodpori oni plakaty a pozvanky pod zastitou kostek u sebe. Jak uz jsem pochopil, vetsine je to tu u zadele a tento pristup to jen dale bude zhorsovat. Me to treba mrzi, s tema cleny jsem se drive sesel, stravil jsem s nima jejich vecerni setkani a jsou to normalni veseli kluci, stejne jako u nas.

A jestli otaznik vidi ochotu na nasi strane, tal jaksi nevim kde. Zadne jsem si nevsim. V tomto to spis vidim 50 na 50. A moudrejsi by mel ustoupit. Otazka, ktery lug to bude, pokud vubec neaky.  ::)


MiHo

Citace od: otaznik kdy 25.07.2018, 19:54:32

Jde o to, že negativní příspěvky píšeš pouze jako reakci na ty mé, vidím v tom tedy osobní problém, který ale hrotíš jen tady na fóru, ale tváří v tvář se tváříš jakoby nic. Tak sis to se mnou měl vyříkat, říci mi do očí, co ti vadí a já bych na to patřičně zareagoval (tím nemyslím žádné nadávání, jen tak pro pořádek).
"Budeme hotoví jedna dvě!" není žádná výhrůžka. Opět vidíš a chápeš jen to, co chceš.

Tvá posedlost mnou mě leckdy až fascinuje.

A vlastně víš co, piš si co chceš a kam chceš, já se tomu vlastně stejně jen směju.  ;D ;D ;D

To co píšeš je blábol. Tady nebo tady nebo třeba i tady se můžeš přesvědčit, že mé negativní příspěvky směřují i na jiné. Jsi příliš sebestředný, než aby jsi si toho všiml sám. Nikdo jiný než ty z toho však problém nedělá a nemá potřebu si to vyříkávat z "očí do očí" někde před hospodou.

Jsem rád, že se směješ, neboť původně to byla vtipná poznámka, než jsi začal s vyhrožováním.

Faire

Z pohledu vnějšího pozorovatele, který proletěl tohle vlákno, dává to, co píše Kuba, smysl. Tohle vlákno je tady úplně zbytečné a ničemu nepomůže. Nadto vyřizovat si ad hominy ve veřejném vlákně to, co si chcete nebo nechcete vyříkat z očí do očí, je sice zábavná ironie, ale celkový umělecký dojem dále snižuje.

Ukončit existenci tohoto vlákna by byl akt čirého milosrdenství.

peki

Citace od: Faire kdy 26.07.2018, 07:43:47
...........Tohle vlákno je tady úplně zbytečné a ničemu nepomůže. .......

Tohle vlákno vzniklo v roce 2012 a bylo více jak 6 slovy šet let mrtvé. Nevidím důvod něco mazat. Až sem přestanou chodit příspěvky samo zapadne. Do doby než tu bude chtít někdo diskutovat o Tatralugu.  Přesto že mi úplně uniká důvod tu o Tatralugu (či jiném Lugu) diskutovat (sám proti Tatralugu jakož i jiným Lugům nic nemám). Ale zase nedělme z toho nějaké tabu  ;)

S ambasadorem Tatralugu jsem kontaktu na ambasadorské síti, věřím že až bude nějaká vhodná příležitost ke spolupráci tak se cesta najde. Stejně jako s jinými Lugy.


Ivansliz

#72
K mazání vlákna - nevím, jestli se něco vyřeší smazáním vlákna, kde nějaký jednotlivec vyjádřil názor - prostě nikdy tu nebudeme 100% jednotní - to není důvod hned mazat. Takových názorů jednotlivců a vláken by se tu našly hromady - to fakt není důvod, aby si hráli na Slovensku na uražené (to se tu najde vždycky něco, co pak použijí proti nám...) - myslím, že z naší strany přišla rozumná reakce a vysvětlení.

Na druhou stranu takové vlákno o "novém logu kostek" bylo adminem rychle uzavřeno s "moudrým" doslovem a to šlo jen o uraženou ješitnost jednotlivců, ale teď jde o celkem důležitou mezinárodní spolupráci Lugů, takže mě ta pasivita adminů překvapuje...
Takže buď teda smazat vlákno a nebo lépe - jednou pro vždy to tu UZAMKNOUT s doslovem vedení kostek, že jde o názor jednotlivců a 6 let staré téma, a nikoli o aktuální názor kostek jako celku či vedení kostek.
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

fanda

Kdybych mohl hlasovat o MAZÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ nebo dokonce o MAZÁNÍ VLÁKNA, vždy bych byl proti.

Můžu souhlasit s VEŘEJNÝM napomínáním členů, vyhrožováním členům, vedoucím nakonec až k jejich vyloučení, ale nikdy nemohu souhlasit s CENZUROU.

To jen kdyby někoho zajímal můj malý názor na neustále se rozmnožující výskyt slova VYMAZAT.

(Kromě jiného proto, že se často po vymazání i té nejmenší části vlákna, nedá pochopit historie už vůbec (jakože to už před tím smazáním není snadné ;-))

Anatyt

A ak sa smiem spýtať, tak akú má toto vlákno históriu a výpovednú hodnotu? :) Sú tu samé nepravdy pokial mám správne info. Opravte ma, ak nemám. ;)

Kuba

Citace od: peki kdy 26.07.2018, 10:05:48

S ambasadorem Tatralugu jsem kontaktu na ambasadorské síti, věřím že až bude nějaká vhodná příležitost ke spolupráci tak se cesta najde. Stejně jako s jinými Lugy.

Tak to ti urcite musel rict, ze o zadne spolupraci nemuze byt rec, pokud budou mit kostky vlakno, kde se nevhodne vyjadrujou clenove k existenci jejich fora....

Tady nemuze byt ani rec o cenzure. Navic kdyz se ukazuje, kdyz veci zde uvedene jsou polopravdy a domenky. Pokud se o nekom nevhodne vyjadruji a pak po nem neco chci, nemohu se divit, ze me posle do haje. Obrazne receno.

Pokud chce nekdo s nekym vychazet, musi se take podle toho patricne chovat.  Zase obrazne receno.

Jine vlakna tu zamykate a mazete, a pri tom v nich slo mnohdy o malichernosti, zde jde o dobre jmeno kostek na slovensku a vlakno nechate verejne pristupne....

evizza

Vzhledem k situaci je asi nejlepší řešení stanovit hodinu H (teď), udělat za minulostí velkou tlustou čáru a začít znovu s čistým štítem. Stejně jako v jakýchkoli jiných vztazích není babrání se v minulosti vhodné, pokud chceme začít něco budovat společně. Výstavami počínaje, aktivní spoluprací pokračujíce..

Anatyt

No len čiara sa nerobí tak, že sa ponechá vlákno kde sa negatívne vykresluje iný LUG.

evizza

Je potřeba se na to vlákno dívat jako na memento a ne jako na pomník.. Prostě jsou věci, co se staly. Patří to k tomu, teď jen to neopakovat. Víc k tomu nemám co dodat. Kdysi se stavěly tzv. smírčí kameny na znamení, že křivda, která se udála je vyřešena. Ty smírčí kameny tu stojí ne jako připomínka křivd, ale jako připomínka řešení křivd, případně jako varování, co vše může nabourat (dobré) vztahy.

richchie

#79
Ospravedlnujem sa , ale neda mi podelit sa o najnovsiu skusenost s adminmi na slovenskom Tatralugu.( aasi aj poslednu kedze ma kvôli tomu ze som sa ozval uplne zmazali)
o co islo :
Tento rok som do sutaze ktora sa kona kazdorocne o MOC Tatralugu prihlasil svoju druhu verziu MOCu s nazvom Council of Elrond. Pva verzia bola v sutazi v roku 2014, no neuspela, tak som sa inspiroval asi najlepsie urobnym councilom co som nasiel na nete od stavitela Disco86. Na tuto skutocnost som aj poukazal aby nikto nemohol tvrdit ze zavadam a neuvadzam zdroj inspiracie. Minuly tyzden som zalozil jeden sumarny topic kde som chcel dat po jednej fotke z kazdeho svojho dokonceneho diela, naco som bol upozorneny ze neustale zakladam nove topicy a davam veci na forum 3-4 krat tie iste, co vsak nebola pravda. sam som pomazal veci co boli dvojmo, nechal som len topic pre kazde dielo ako bolo prezentovane (proces vystavby, finalne fotky) a tento novovytvoreny sumarny topic. O par dni zrazu pozeram a moje dielo bolo vyradene zo sutaze z dovodu podvodu a mne dany dozivotny zakaz zucastnit sa sutazi tatralugu, vraj uz bolo v sutazi v roku 2014. Ked som na to upozornil, boli vsetky moje stare topicy pomazane aby sa nedalo odkontrolovat ze naozaj v roku 2014 bol sice do sutaze dany MOC council of Elrond, no ze sa jedna o uplne ine dielo ako to z roku 2018 (uz len to ze povodny ma rozmery 32x32 a novy 48x48). Ked som na to upozornil na fore, vyskocilo obvinenie ze moj MOC je vlastne len kopia MOCu co urobil Disco86. Ked som pisal ze tym sa ale pravidla neporusili ale budis, ak sa ma kvôli tomu vyradit moj MOC tak suhlasim, no nesuhlasim s dozivotnym zákazom zucastnovat sa sutazi, prisiel koment v zmysle ze o co sa snazim , a ze je to trapne. moja reakcia na to bola ze sa tam ludia boja ozvat lebo naposledy ked sa ma zastal kamarat dostal tiez ban. Vtedy islo o to ze som sa tu na kôstkach pytal na dostupnost jedneho setu na slovensku, co rozzurilo adminov tatralugu ze co sa mam na to pytat tu a nie u nich, napisal som tiez ze ma to ale neprekvapuje kedze som sa medzicasom dozvedel ze tatralug zalozili ludia co mali nezhody s ludmi tu na kostkach... tuto info som dnes dal aj na tatralug a do 2 minut mi bol zmazany ucet uplne. chlapci ale maju smolu lebo som si dnes prezieravo urobil printscreeny z toho co sa popisalo az posledne dni... je mi to uz ale prd platne no aspon mam moznost keby mi niekto neveril poskytnut dokaz o tom ako to na Tatralugu funguje...

este raz sorac ze to tu spamujem ale nedalo mi nepodelit sa o "milu" skusenost s nasimi slovenskými adminmi, tak ale beriem to pozitivne, aspon uz nebudem stracat cas s davanim fotiek svojich diel na dve rozne fora :D

P.S: slovo "kostky" som v príspevkoch na tatralugu nezmienil, iba som pisal ze sa jednalo o ine forum, no ocividne to adminom docvaklo kedze po zmienke o "inom fore" odkial prisli zakladatelia tatralugu po nezhodách co mali som bol do 2 minut komplet cely uspesne zmazany ani posledne printscreeny som si nestihol urobit  :D

peki

Přesunul jsem (jako další ostatní "výstřely" o TATRALUGU). Znovu opakuji Tohle je LUG Kostky, co děláte v jiných LUGách nás opravdu na kostkách v podstatě nezajímá. Jedinou vyjimkou je:

1) účast na LUGBULKU, protože tam Lego kontroluje že je každý AFOL registrován pouze jednou.
2) koordinace výstav,mezinárodní akce

Ze stejného důvodu vidím jako naprosto irelevantní tady řešit interní záležitosti jiného LUGu. Nikdo vás přeci v žádném LUGu nedrží. Bohužel ne vždy se podaří skloubit představy a požadavky všech členů LUGu s představami nebo možnostmi těch co daný LUG vedou. Někteří mne také označují na kostkách za diktátora, některé moderační postupy jsou pak vnímány jako cenzůra atd. Je to hodně o komunikaci, snažit se řešit věci s chladnou hlavou.  Vnímat = snažit se pochopit co mi říká druhá strana.


richchie

peki, plne suhlasim, ako som pisal nechcel som spamovat ale tak nedalo mi nepodelit sa o moju milu skusenost. A ako pises, vsetko je o komunikacii, no ked niekto nechce komunikovat alebo nechce pocut ine nazory tak potom sa s tym neda nic robit... keby ma nezmazali aj tak by som tam uz viac neprezentoval nic no islo mi o princip aby to tam ludia videli co sa deje a vedeli si urobit svoj nazor. preto som to dal aj sem, lebo viem ze ked to bude tu tak to ludia uvidia, nech si na to kazdy urobi svoj nazor, nechcem vrtat do starych ran, no na druhej strane povazoval som za potrebne aby o tomto ludia vedeli.

Anatyt

Citace od: richchie kdy 21.01.2019, 12:45:24
chlapci ale maju smolu lebo som si dnes prezieravo urobil printscreeny z toho co sa popisalo az posledne dni...

No možno by si tie printscreeny tvojej témy mohol zverejniť, nech teda vidíme čo ti tam admini popísali. Dúdam že s tým nemáš problém?

richchie

nechcem to tu spamovat ale kto ma zaujem napiste sz a v nej mail kam to mam poslat. sumar ale toho co sa stalo som tu uz napisal, ale nemam problem dat printscreeny na poziadanie, aby sa to tu nespamovalo prosim len mi napiste sz a mail kam to chcete poslat

STARHAWK

Tam uz sa takych pokutnych vyhodeni udialo kopu  >:D
Tiez som si musel potom zacat screenshotovat veci.

Kazdopadne, ja som sa na nich uplne vykaslal, vobec nespehujem co tam riesia (na rozdiel od nich) a som spokojny.
Podpora lugov zo strany lega aj tak klesa takze vystavy nimi organizovane zacali byt pre vystavovatelov uz pomali stratove (s cim zapasi, snad uspesnejsie aj tento lug kvoli neustalemu sekaniu podpory).

Ak mas silnu potrebu nieco aj fizicky vystavovat, nikde nie je napisane ze si nemozme pod hlavickou kostiek zorganizovat nejaku vystavu na zapadnom slovensku alebo priamo v BA eventualne Brnacka vyastava je este tak najblizsie, Olomouc tiez nie je az tak daleko, medzinarodne aj s Viednou sa tu uz nadvezuje spolupraca.

Blavakov a blizke okolie co su aj tu na kostkach je niekolko, takze aj nejaka hospoda sa da zorganizovat.

Anatyt

Citace od: richchie kdy 21.01.2019, 14:37:56
nechcem to tu spamovat ale kto ma zaujem napiste sz a v nej mail kam to mam poslat. sumar ale toho co sa stalo som tu uz napisal, ale nemam problem dat printscreeny na poziadanie, aby sa to tu nespamovalo prosim len mi napiste sz a mail kam to chcete poslat

Určite by si nespamoval, keby si sem len vyjadrenia tých adminov postol. ;) Vieš, zatial vidíme len tvoje vyjadrenie ale chcelo by to aj čo oni tebe napísali. ;) Stačí tie ich vyjadrenia. Sú tam dvaja nie, či už traja? Také dačo som zachytil.

milanv

Citace od: STARHAWK kdy 21.01.2019, 14:59:35
Ak mas silnu potrebu nieco aj fizicky vystavovat, nikde nie je napisane ze si nemozme pod hlavickou kostiek zorganizovat nejaku vystavu na zapadnom slovensku alebo priamo v BA eventualne Brnacka vyastava je este tak najblizsie, Olomouc tiez nie je az tak daleko, medzinarodne aj s Viednou sa tu uz nadvezuje spolupraca.
To je podle mě přesně to, kam by se měla debata na zdejším fóru směřovat. Co dělat dál do budoucna a jak se přidat k aktivitám Kostek. Super. Já se těším, jestli se s někým z vás potkám třeba v Olomouci!
Pán na Žlutém hradě

Kuba

#87
Richchie taky by mě zajimalo co psali. Prosím pošli mi foto komunikace.

Hájil jsem je, chtěl jsem ať tohle téma zanikne.  Mým důvodem bylo, aby nějaká spolupráce mezi Moravou a západním Slovenckem fungovala a dalo by se na víkendovkách výpomoci si zároveň, když dojezdová vzdálenost je malá. Mnoho Tatralug členů na kostkách není, a je to i opačně,takže prezentovat Kostky na Tatralug byla nejrychlejší cesta se takto pozvat a seznámit. Jejich podmínkou ale bylo, ať nefunguje na jinem lugu diskuze která řeší Tatra lug v né zrovna dobrém světle.

Ale jestli je to tak jak popisuješ, tak se to nakonec stejně vyřeší samo, pokud budou mazat členy, za obdobné prkotiny, tito členové stejně pokud budou chtít s legem pokračovat a nezavrhnou ho se špatnou zkušeností na Lugu, budou s největší pravděpodobností pokračovat na jiném Lugu, a nejblíže to mají přece kde?

Pokud už měli potřebu tě vyřadit ze soutěže, měli to udělat jednorázově, ne na celý život, nechápu... To je tedy dokonalá motivace stavitelů, hlavně když ty stavíš pěkné věci, tak si zabili dalšího člena.....
Pokud jsi do soutěže přihlásil předělaný model, moc nechápu stejně to, proč ti to neuznali. To by pak museli smazat např. i přihlášený Milenium falcon, pro mne jedinečný a velkolepý, ale taky je to svým způsobem duplikát, který byl již ve světě postaven na milion způsobů. A to se dá říct za ty roky určitě i o dalších modelech.

Anatyt

No dobre Rišo, dostali sme všetci asi už tie printy. ;) Čiže len pre ujasnenie - admini sú tam tí Mikel a Klf, ano? (o nich aspoň ja viem)  Či aj ten Paliason?

richchie

Citace od: Anatyt kdy 23.01.2019, 10:09:37
No dobre Rišo, dostali sme všetci asi už tie printy. ;) Čiže len pre ujasnenie - admini sú tam tí Mikel a Klf, ano? (o nich aspoň ja viem)  Či aj ten Paliason?

ja co viem tak Mikel a KLF ale mozno aj niekto iny, po pravde mi to je jedno, nic to nemeni na tom co sa stalo