Nové silnice

Založil Jarmila, 20.07.2005, 08:02:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jarmila

V pondělí jsem v Příbrami v Klárce - součást řetězce POMPO - viděla nové celošedivé silnice. Moc mě nanadchly. Uznávám, že se lépe hodí pro stavbu měst, ale stejně raději přikoupím zelenošedé, dokud jsou. Nejvíc mi vadí, že jsou baleny ve stylu 1+1, tj. 1 rovná silnice s jednou křižovatkou nebo 1 zatáčka s jednou Téčkovou křižovatkou. To mi nepřipadá jako vhodné řešení pro lidi s potřebou většího množství rovných silnic.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Mates

Citace od: Jarmila kdy 20.07.2005, 08:02:24
Nejvíc mi vadí, ľe jsou baleny ve stylu 1+1, tj. 1 rovná silnice s jednou křiľovatkou nebo 1 zatáčka s jednou Téčkovou křiľovatkou. To mi nepřipadá jako vhodné řeąení pro lidi s potřebou větąího mnoľství rovných silnic.

Souhlasím s Tebou, ale možná to je daň za to, že jsou oproti "normálním silnicím" levnější cca o 100,-Kč. Já je viděl za 159,-Kč, standardní cena je myslím 259,-Kč u těch zeleno-šedých...  ::)

Cavelon

Nechápem, prečo to nemôžu predávať po jednom kuse a každý nech si kúpi, čo potrebuje.

Jarmila

Citace od: Mates kdy 20.07.2005, 09:40:53

Souhlasím s Tebou, ale moľná to je daň za to, ľe jsou oproti "normálním silnicím" levnějąí cca o 100,-Kč. Já je viděl za 159,-Kč, standardní cena je myslím 259,-Kč u těch zeleno-ąedých... ::)
To je pravda, jsou o 100 Kč levnější, ale to uvítám jen když chci jednu nebo dvě křižovatky a k tomu jednu nebo dvě silnice. Pokud chci okruh městem v délce 3 metry, tak se mi to pěkně prodraží.
Citace od: Cavelon kdy 20.07.2005, 09:50:13
Nechápem, prečo to nemôľu predáva» po jednom kuse a kaľdý nech si kúpi, čo potrebuje.
To by se mi MOOOOOC líbilo. Ale zase by pravděpodobně byly všude vykoupené silnice a zůstávaly by jen křižovatky.

Ale stejně si nakonec koupím alespoň 2x zatáčku s Téčkem, ať je taky nějaká změna.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Honza D.

Citace od: Jarmila kdy 20.07.2005, 10:05:19
Ale zase by pravděpodobně byly všude vykoupené silnice a zůstávaly by jen křižovatky.
Tak ať Lego vyrábí víc silnic než křižovatek. Taky by mohli začít vyrábět kruhové objezdy, těch je teď všude víc než klasických křižovatek  ;D .
Nabízím jednotlivé kostky (základní, střechy, technic, elektro, pneu, vlaky) i stavebnice; seznam najdete na kostky.malozvlkahostiny.net. Vše je nové, nepoužité.

Radical

No me se zase tak ty novy silnice nelibej, tak si je kupovat nebudu.. Ja mam nejratsi 4110..
Old lego , good lego.

Mates

Citace od: Cavelon kdy 20.07.2005, 09:50:13
Nechápem, prečo to nemôľu predáva» po jednom kuse a kaľdý nech si kúpi, čo potrebuje.
...myslím, že to je myšlenka, se kterou si může pohrát asi jedině Legáček, myslím, že když se chce, tak jde všechno..., možná kdyby byl chtíč, šlo by je prodávat po kusech  ;D :-*

Jindroush

Jistě, že jo. Rovný za 120, křižovatky za pajsku, ať nežeru.  :P

Dovedeš si představit, jak by dopad někdo, kdo by tohle 'partoval'? Desítky křižovatkovejch placek na skladě s nulovým odbytem...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

Citace od: Jindroush kdy 20.07.2005, 13:36:49
Jistě, ľe jo. Rovný za 120, křiľovatky za pajsku, a» neľeru. :P

Dovedeą si představit, jak by dopad někdo, kdo by tohle 'partoval'? Desítky křiľovatkovejch placek na skladě s nulovým odbytem...
Myšleno to bylo spíše tak, že by jako obchod s dobrým vztahem s Lego Trading, získali počty jaké by chtěli :D