murphyho zákony - střípky z natáčení

Založil peki, 31.05.2013, 09:25:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

- tomik9898 vybouchlo něco v práci, takže nemůže přijed a přívést 3 m Dupla +neodveze ani Robba a spol z Brna (modelů by mělo být dost, kluci snad přijedou taky )
- nedošly dílky na terninátora (nad vyřešeno)
- během přesunu Hluboké z Prahy na LP došlo ke zborcení jedné části ( již opravno)
- Malý Mněch zapomněl doma  (Zlín) panely na interaktivní ovládání technik modelů (snad vyřešeno pomocí Robba) 
- Mtronovo auto se nevešlo výškou do naše vjezdu u garážového parkování, takže jsme před půlnocí museli chtě nechtě operativně pokračovat s konvojem na Lipno. Na Lipno jsme nakonec pře půlnocí dojeli.
- Když jsme se chtěli ubytovat, tak jsem zjistil že mi na recepci dopoledne omylem vydali klíče o jiného baráku, takže ještě před půlnocí proběhl malý bojový přesun. Nicméně nakonec byl každý uložen.

Tak to bylo za včerejšek  ;D

Dnešek začal tím, (poté co jsem z Lipna dojel do Prahy pro Jana)  zavoláním Jana, že jeho let do Prahy byl zrušen. Po asi půl hodince zjistil, že důvodem je bouřka na letišti v Praze, které nepřijímá. Momentálně čeká na další let, který je odkloněn z Hamburku přes Frankfurt a následně poletí z Frankfurtu do Prahy (Pokud tedy nebude zase v Praze "pršet" ).  Přiletí (doufám) až v 17:15

Doufám, že tím tento seznam končí a "Elementálové" již budou o teďka nakloněni.

kilhor

Hustý :o

Já budu mít zdržení jen pár hodin, ale všechno se stihne. Konvertuje se video do fototrámečku a do tabletu.

Let mi zrušili v pondělí pro nefunkční APU na levém motoru. Aspoň byl čas promluvit si darkdrago o stříhání videa pro Lipno  ;)

martinlx

Držím palce ať všechno dobře dopadne.
S Ruzyní je problém, je tam mlha a taky nefunguje hlavní dráha (generální oprava povrchu 2/3 dráhy) a ta vedlejší je nižší kategorie...
http://zpravy.idnes.cz/zrusene-lety-praha-0am-/domaci.aspx?c=A130531_101613_domaci_hro

kilhor

#3
Uff, mám je. Chybí jen modrá a červená classic space přilba... Dobrý

Ani za boha nemuzu najit posadku, kterou bych rozestavil kolem [viz obrzek nize].

Ano, mam doma bordel.

Shrabnul jsem par classic space kosmonautu, ale neni to dobre. Kdybyste nekdo mel nejake figurky podobne, tem co leteli, tak je, prosim, vemte.

Nebo alespon cervenou classic space helmu :).


Posádka ve vyšším rozlišení: http://www.kiv.zcu.cz/~rohlik/permanent/parabolic-minigig-crew.jpg





pryb

Citace od: kilhor kdy 31.05.2013, 13:26:34
Uff, mám je. Chybí jen modrá a červená classic space přilba... Dobrý
Přilby ti vezmu.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

peki

Tak Praha stále nepřijímá  >:( Janovi zrušily druhý let, tentokrát z Frankfurtu .

Foton

A co nějaký let do blízkého německého letiště?
Nebo do Brna.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Futurion

Praha od rána nepřijímá kvůli husté mlze.

Thrawn

#8
Nebo do Linze? To je hodina od výstavy Jestli to tam tedy lítá, nevím, odkud letí :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Dle jejich stránek přiletí v 17:40 let přímo z Frankfurtu nad Mohanem. Nebude to mít tedy lepší rovnou do Linze, kde ho vyzvedneš a za hodinu je na Lipně?

http://www.flughafen-linz.at/www/cm/cz/passengers/flightinfo/arrivals.jsp
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.