(Vlastní) Space Point

Založil Luky1987, 08.01.2013, 15:59:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

P4tr1cius

Tak teraz si ma dal naozaj dole Malý Mechu. (snáď si pochopil podstatu).

EDIT: A veľmi Ťa prosím, už má nenúť reagovať na teba. Dobrú. ;)

Měch

Citace od: P4tr1cius kdy 05.05.2013, 00:38:12
Tak teraz si ma dal naozaj dole Malý Mechu. (snáď si pochopil podstatu).
EDIT: A veľmi Ťa prosím, už má nenúť reagovať na teba. Dobrú. ;)

Nechápu, ale dobrý...nebudu tě dál řešit.

A teď k dílu: strašně se mi líbí ty budovy v lese, je to vážně hodně přirozené, nebo je ta fotka hodně špatná ;). Ten žlutý pruh je odlesk, nebo vážně svítí ?

Co bude na té louce, bude se odehrávat nějaký útok na město ?
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Luky1987

Citace od: malý Měch kdy 05.05.2013, 00:42:57
A teď k dílu: strašně se mi líbí ty budovy v lese, je to vážně hodně přirozené, nebo je ta fotka hodně špatná ;). Ten žlutý pruh je odlesk, nebo vážně svítí ?
Co bude na té louce, bude se odehrávat nějaký útok na město ?

Útok to úplně nebude, spíše takové pozorování a napětí.
Žlutý pruh je řeka, a vážně svítí ;) (3m LED pásky a cca 15000ks krystalů tr neon green)

Hardegon

No těšim se na to. Vypadá to výborně. A tak si říkam, když už tam máš světýlka, co do toho namontovat i nějaký ozvučení?  >:D

Luky1987

Citace od: Hardegon kdy 05.05.2013, 08:17:53
No těšim se na to. Vypadá to výborně. A tak si říkam, když už tam máš světýlka, co do toho namontovat i nějaký ozvučení?  >:D
Myslím, že tam v té Space místnosti bude ozvučení nějak řešeno celkově.
Jen světla mi dali zabrat, se zvukem bych se asi zbláznil >:D

Systematik

Citace od: Luky1987 kdy 05.05.2013, 08:26:49
Citace od: Hardegon kdy 05.05.2013, 08:17:53
No těšim se na to. Vypadá to výborně. A tak si říkam, když už tam máš světýlka, co do toho namontovat i nějaký ozvučení?  >:D
Myslím, že tam v té Space místnosti bude ozvučení nějak řešeno celkově. Jen světla mi dali zabrat, se zvukem bych se asi zbláznil >:D
Takže zvuk až příští rok?  ;D

Luky1987

Poslední kompletní foto, zítra odlétá kosmická loď.
Kompletnost 99%, zeleň se bude ještě upravovat a doplňovat na místě.










germik

Tak tomu říkám luxus, už se opravdu nemůžu dočkat :o :)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Thrawn

To je jednoznačně nádhera. Gratuluji!  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Frco

Krasa  :D To si staval z vlastnych zdrojov, ci cez Lipno?

Luky1987

Citace od: Frco kdy 12.05.2013, 18:46:23
Krasa  :D To si staval z vlastnych zdrojov, ci cez Lipno?
Samozřejmě přes Lipno ;D
Jinak dnes byla naložena loď a zaplnila celou ložnou plochu dodávky.
Byla převážena na 220cm dlouhém hliníkovém žebříku obaleném bublinkovou folií, aby ji bylo možné pořádně chytit...
Na ulici před domem celkem show...
Také průlety dveřmi v bytě byla celkem sranda, protože s šířkou dveří pouze 80cm jsem jaksi nepočítal ;D

Replix

#71
K tomu co si postavil nemám slov. Jsi talent a... prostě pecka.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Johny650

Wau.. klobou dolů. Nádhera. Space rád moc nemá, ale toto je opravdu pecka.
Nemáš fotky z blízka na ty stromy? díky :)

Luky1987

Tak mám také pár finálních fotek 8)
Více na mém Flickru...






















Petronel

No tak to je síla. Vše parádně svítí. Ta poslední fotka je fantastická, temný les a zářivá "voda".  :o
Akorát nesvítí tam všude moc modré? Vypadá to skvěle, ale chudáci lidičky vevnitř v těch "kancelářích".  >:D

Parádní dílo! Skvělé že ses vydal svou cestou.

Mtron

jsem v jednom velkém úžasu. Musím konstatovat, že větší pecku jsem ze SPACE ještě neviděl. Vypadá to, že ani nemusím dovést svojí malou nudně červenou nenasvícenou základnu. Už se těším až to spatřím na živo. Řekl bych, že těmito stavbami ukážeme Lego světu, že nejsme východňáry, ale plnohodnotný stavitele, afolové lega. Máš můj respekt. Jdu zbořit svoje dílko :D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

MLT

Původně jsem chtěl na lipně strávit 2 až 3 dny.

Dnes už skutečně nevím...... Bude mi na to vše stačit týden   :)


Neuvěřitelná práce

Petronel

Citace od: Mtron kdy 27.05.2013, 21:03:02
...Máš můj respekt. Jdu zbořit svoje dílko :D

Tak vem aspoň všechny ty tvý červený mtroňáky, nastěhujem je sem.  >:D

MÍLA

co tam dělá ten pozemský vlak ?

Futurion

Jako velký fanda space žasnu. Super práce. Skoro mi to přijde jako model připravený do filmu, tak dokonale to vypadá. Už jen rozhýbat před zelenýmn plátnem  :D

Togaran

Pěkná scéna :) musím říct že ta lesní část s nádrží se mi líbí víc, ale těším se až si prohlídnu naživo tu loď :) ta mě hodně zajímá. už za tři dny! :-D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Thrawn

Ona jedna věc je vidět to tady a jedna vidět to naživo. To mi klesla čelist.

Detaily, způsob a velikost díla je prostě fenomenální.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

MLT

Citace od: Thrawn kdy 30.05.2013, 23:34:14
Ona jedna věc je vidět to tady a jedna vidět to naživo. To mi klesla čelist.




Naprosto přesně jsi to vystihl.

Je to fenomenální dílo. na fotkách to vypadá super a velké.
Ale skutečnost....... Bomba

hobby

Ano, jsou to skvělá díla. U těhle reálných modelů (stavby, hrady, zámky, katedrály ap.) by chtělo uvádět měřítko - alespoň mě by tenhle údaj zajímal. Cybí mi u všech těch modelů. Na vypočítání není nutná vysoká matematika - prostě skutečný rozměr (předpokládám, že stavitel ho zná) podělím rozměrem modelu = měřítko. Neboli měřítko je takové, kolikrát se mi rozměr modelu vejde do skutečnosti.
Já jako vláčkař měřítko uvádět nemohu, protože jich mám hned několik, vzájemně si odporujících: pro koleje, pro geometrii kolejí, pro vozy a lokomotivy, pro stavby, pro stafáž. A těžko udělat průměr, protože měřítko v tomto případě mám od 1: 37 (rozchod kolejí) do 1: 500 (geometrie kolejí) :D.

nerow

Mne, jako zarytého castle stavitele málo kdy ohromí něco mimo téma. Ale tohle mi vyrazilo dech. Asi půl hodiny jsem chodil dokola, zkoumal detaily a kochal se. Úžasné :D