(Vlastní) Sportovní hala

Založil otaznik, 22.03.2017, 19:44:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

otaznik

Tak Sportovní hala už stojí.

milanv

#1
Poznal jsem ji už z toho mikronáhledu, asi za 0.001 vteřiny - tomu říkám perfektní model, vystihl jsi ducha stavby na jedničku!
Pán na Žlutém hradě

Martins

#2
Souhlas, je to velmi dobře trefené a rozpoznatelné! Pěkná práce, další (asi poslední) stavební kámen projektu. Díky!

otaznik

#3
Ještě pár dalších obrázků.

Martins

#4
Fakt moc pěkný, oceňuji výběr stavby!

Tomik

#5
Citace od: otaznik kdy 23.03.2017, 10:23:05
Ještě pár dalších obrázků.
Pěkný model - poznal jsem v tom správně zimní stadion Sparty na výstavišti?

Jinak, mám jeden dotaz ke stavbě - jak máš v té zadní části budovy přichycené ty grill tiles vytvářející okna? Ty na bocích asi budou na studech od bricků, ale ty mezi nimi jsou pro mě záhadou.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Igorus

Tak i přes to, kdo v této budově fungoval, je to fakt luxusní!

PS: s dovolením bez dovolení jsem tvůj příspěvěk a následující pochvaly hodil do samotného tématu.

otaznik

Citace od: Tomik kdy 24.03.2017, 10:09:08
Pěkný model - poznal jsem v tom správně zimní stadion Sparty na výstavišti?
Samozřejmě, legendární hala, do které se svého času chodilo jak do divadla (šatny pro diváky, vyhřívaná sedadla). Aktuálně bohužel nikdo pořádně neví, co s ní.

Citace od: Tomik kdy 24.03.2017, 10:09:08
Jinak, mám jeden dotaz ke stavbě - jak máš v té zadní části budovy přichycené ty grill tiles vytvářející okna? Ty na bocích asi budou na studech od bricků, ale ty mezi nimi jsou pro mě záhadou.
Drží jen tlakem okolí, snažil jsem se, aby byl co největší, takže samovolně nevypadávají. Zvažoval jsem, jestli to takto použít, ale nakonec jsem to udělal. Za prvé jsem to nikde jinde neviděl, a za druhé to v daném měřítku skvěle symbolizuje ta dvě patra.
Technika na oficiální LEGO model to samozřejmě není, ale takto to snad dobře poslouží svému účelu. Jen škoda, že v barvě Tan se tyto díly nevyskytují ve verzi "without Groove", jako jsem použil v jiné části modelu v bílé stěně, vypadalo by to mnohem lépe.

otaznik

Citace od: Igorus kdy 24.03.2017, 10:57:11
Tak i přes to, kdo v této budově fungoval, je to fakt luxusní!

PS: s dovolením bez dovolení jsem tvůj příspěvěk a následující pochvaly hodil do samotného tématu.
Děkuji.

LukaMull

Citace od: sohibil kdy 29.03.2017, 20:13:22
Mňa by viac zaujímala konštrukcia tej klenutej strechy.

To by určitě stálo za ukázku no :)

otaznik

Citace od: LukaMull kdy 29.03.2017, 20:36:17
Citace od: sohibil kdy 29.03.2017, 20:13:22
Mňa by viac zaujímala konštrukcia tej klenutej strechy.

To by určitě stálo za ukázku no :)
Tak možná na konci výstavy, měl jsem nutkání udělat několik fotek při stavbě, ale nakonec jsem nic nedokumentoval. Mám několik nápadů na vylepšení, tak možná provedu upgrade před další akcí.