Koupím Pirates 6286 Skull Eye Schooner+3D podložka + díly. Výměna možná.

Založil ElvensmithCZ, 13.11.2016, 16:03:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ElvensmithCZ

Ahoj všem, koupím nebo klidně za něco vyměním set Lego piráti 6286 Skull Eye schooner je to jedna z posledních lodí co poptávám. Takže nabídněte prosím v libovolném i nekompletním stavu, jen plachty by neměly být moc zničené. Samozřejmě ideální by byl alespoň s návodem, ale není podmínkou. Piště do zpráv, na mail, budu rád i za tip kde koupit, klidně předejte můj kontakt, pokud víte o někom kdo by loďku pustil/vyměnil :-).

Další poptávané sety jsou Eldorado Fortress a Imperial trading port + pirates lodní díly na stavbu a kompletaci vlastních lodí:
-Šedou 3D podložku viz foto (možná výměna za zelenou variantu)
-především velké trupy, stežně, plachty, kanóny, lana atp.
-plachty na Black Sea Barracudu pro custom loďě
-jakoukoliv plachtu ze setu 6277 - Imperial trading post

Po dohodě možná i výměna za nějaké sety/díly z mojí sbírky (dost je MISB) - samozřejmě případně doplatek z mé strany nebo naopak:
-Star Wars (včetně UCS X-Wing Red 5 (MISB), UCS Sandcrawler (MIB), atp.)
-modulary
-vlaky, PF komponenty
-Creator Expert sety (Tower Bridge MISB)
-dost Ninjago (většina MISB)
-omezeně i jiné Pirates figurky/sety (starší Imperial flagship, atp.)

Předem děkuji za jakékoliv nabídky nebo info.

ElvensmithCZ


ElvensmithCZ


ElvensmithCZ

#3
Ahoj, na Aukro jsem vystavil nějaké starší Lego sety i s krabicemi a návody. Návody vesměs super stav, krabice někdy lehounce horší a zajištěné lokálně průhlednou páskou.

https://aukro.cz/uzivatel/Elvensmith/nabidky?categoryId=144307

Pro Castle maniaky budu přidávat v průběhu víkendu 6080 - King's Castle s originál návodem (super stav) a krabicí (stav 8/10, dnes již celkem rarita). Není 100% kompletní a je hraný, chybí nějaké figurky a jejich vybavení. Kompletnost cca 98%.

Pokud by byl zájem o více položek mimo Aukro, tak sleva možná, vycházel jsem tak nějak z BL a faktu, že jsou k setům boxy i návody.



ElvensmithCZ