(Cizí) battleship

Založil chadzi, 07.07.2005, 15:10:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi

uff tak tohle snad ani neni z lega...

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1288714

otaznik

Citace od: chadzi kdy 07.07.2005, 15:10:45
uff tak tohle snad ani neni z lega...

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1288714

Uff. Škoda, že tam není více fotek, vypadá to naprosto impozantně!!!

Micho

Je to určite zaujímavé a obdivuhodný výkon, ale to by mi už manželka asi netolerovala.  ;)

A to už aj ja považujem za mimo normálnej potreby ...

chadzi

no, me by se ty sedy kostky hodily  :P

otaznik

Citace od: Micho kdy 07.07.2005, 15:16:56
Je to určite zaujímavé a obdivuhodný výkon, ale to by mi už manželka asi netolerovala.  ;)

A to už aj ja považujem za mimo normálnej potreby ...

Třeba v Americe se to bere úplně jinak, vždyť to vidíš na těch fotkách, co jsou občas na brickshelfu. Tam mají LEGO v garáži apod. Myslím, že tam by ani manželka o takovýhle lodi nemusela vědět, že do těch míst ani nezavítá.  ;)

chadzi

no co sem videl ja, tak garaze maji plny aut, spis maji nejaky kutlochy hluboko pod domem kam se manzelka neodvazi ;)

otaznik

Citace od: chadzi kdy 07.07.2005, 15:30:21
no co sem videl ja, tak garaze maji plny aut, spis maji nejaky kutlochy hluboko pod domem kam se manzelka neodvazi ;)

Nebo tak.  ;D

Colonel32

Citace od: chadzi kdy 07.07.2005, 15:30:21
no co sem videl ja, tak garaze maji plny aut, spis maji nejaky kutlochy hluboko pod domem kam se manzelka neodvazi ;)

co ja videl (osobne), tak v americe jsou garaze na to, aby se v nich skladoval bordel, auta parkuji na prijezdovce...

Micho

Proste si viem predstaviť oveľa užitočnejšie strávený čas ako stavať také kolosy:

Vidím v tom dosť negatív:
1, veľmi veľká finančná investícia - zrejme kto ako
2, určie veľká časová investícia - to máme všetci rovnako, tak to stravme osožnejšie
3, nejasná užitková hodnota - na čo to vlastne je, aby ma niekto poobdivoval, aby som si niečo dokázal?
4, zaberá veľa priestoru - v obyváku by som to nechcel

Samozrejme, keď by mi to niekto zafinacoval ako činnosť, teda postaviť model letiska (ako tu niekto dal odkazy), alebo budúceho športového komplexu, tak to je iná vec. Na druhej strane asi by ten model urobili radšej z iných materiálov, vyjde to oveľa lacnejšie a určite sa to nebude rozkladať ...

KLF

Citace od: chadzi kdy 07.07.2005, 15:10:45
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1288714

Je to kolos... Ale neviem ci ste si vsimli napravo dole ten "kusok"... Az TO vypada na kolos !
Terminated.

GNOSIS

Bral bych to jako třeba nějaký kroužek pro větší decka s nějakým "postiženým" vedoucím, který by je vedl. A společně pracují na něčem tak impozantním, je asi otázkou jak by se doplňovaly náhradní kostky, kdo by to financoval a jak by se hlídalo nedobrovolné odnášení oblíbených dílů domů v kapsách zůčastněných. ;)

Cavelon

Myslím, že títo ľudia žijú v inom priestore. Predstavte si, že by ste mali toľko peňazí, žeby ste nemuseli chodiť do roboty a jediná Vaša starosť by bola tieto peniaze minúť a rozumne zabiť čas...

myth

V tom prípade by som sa snažil zohnať všetky Lego sety čo kedy vyšli ;)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Bryan

nevíte co to je zaloď mě to připomíná německý Tirpitz

Police collector

ale škoda že tam není bližší fotka toho druhého macka - letadlovky !
Terminated.

Mates

Citace od: Police collector kdy 19.07.2005, 10:40:12
ale ąkoda ľe tam není bliľąí fotka toho druhého macka - letadlovky !
Souhlasím s tebou, ta letadlová loď vypadá dost dobře... již od mládí se mi líbily letadlové lodě...  ;)