(Cizí) Big Black Cat

Založil Teddy Bear, 12.12.2005, 21:33:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Teddy Bear

Buďte sami sebou!!!

cembry

Tak tohle je fakt mazlik!  :o

Cavelon

Vidím, že chlapík je správny modelteamák.
Máme rovnakú krvnú skupinu.;D

Dansson

Je to boží, ale na co jsou ve předu na kapotě ty modré sklíčka? ???

peter

Citace od: Dansson kdy 13.12.2005, 17:38:20
Je to boží, ale na co jsou ve předu na kapotě ty modré sklíčka? ???

No také sice nevím k čemu to ve skutečnosti slouží, ale je fakt, že i skutečné vozy tento prosklený prvek mají, např. tento tahač Marmon má fialové.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

muzzo

Možná je to proti oslnění protijedoucím vozidlem. (někde jsem slyšel, že v Americe se jezdí s rozsvícenýma dálkovýma světlama neustále)

Teddy Bear

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=26044
Dalsi prerostla kocicka! >:D
Je i od stejneho tvurce - proto ji davam sem. ;)
Haf! 8)
Buďte sami sebou!!!

J_BOB

je pekna len sa mi zda ze ta kabina je moc vysoko nad kolesami.
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

KLF

Citace od: Dansson kdy 13.12.2005, 17:38:20
Je to boží, ale na co jsou ve předu na kapotě ty modré sklíčka? ???

Pokial ja viem, tak to amici maju proti nejakym odrazom slnka od asfaltu... Mozno sa mylim, ale taketo daco som pocul.
Terminated.

Micho

Citace od: KLF kdy 16.12.2005, 01:23:25
Citace od: Dansson kdy 13.12.2005, 17:38:20
Je to boží, ale na co jsou ve předu na kapotě ty modré sklíčka? ???

Pokial ja viem, tak to amici maju proti nejakym odrazom slnka od asfaltu... Mozno sa mylim, ale taketo daco som pocul.

Aj mne sa táto verzia najviac pozdáva. V princípe to môže mať viac funkcií. Môže to eliminovať aj svetlá protiidúcich automobilov. Skúste si urobiť priamku idúcu cez oči vodiča a tie modré sklíčka. Smeruje jednoznačne na cestu ...

Dansson

Aha.....no předpokládál jsem, že na něco takového to bude, ale díky vám mám teď přešnější představu...stejně to je zajímavé-amíci musí mít vždycky něco extra jako rusové. Jo a souhlasím s tím, že u toho druhého modelu je opravdu ta karosérie moc vysoko. Ty kola jsou super, ale to už snad není lego, nebo jo? Když tak prosím o číslo setu :)

Dansson

Ještě mě napadla jedna věc, jakto že lego takové machry nezaměstná.... myslím že by o nápady nebyla nouze a hned by byly nějaké zajímavé sety!!!!

Dansson

No, tak chvíli jsem brouzdal po netu a ty kola jsou asi opravdu origoš lego, pravděpodobně ze setu 8457

corelxt

Citace od: Dansson kdy 17.12.2005, 16:40:49
...Ty kola jsou super, ale to už snad není lego, nebo jo? Když tak prosím o číslo setu :)

kola :     
4 in 8458 - Silver Champion / Formula 1 Racer (2000)
4 in 8461 - Williams F1 Racer (2002)
2 in 8457 - Power Puller (2000)
4 in 8466 - 4x4 Off Roader (2001)

pneu:
4 in 8466 - 4x4 Off Roader (2001)
2 in 8457 - Power Puller (2000)

;D