(Cizí) Ambulance

Založil otaznik, 03.09.2008, 23:39:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

otaznik

Velmi pěkně zpracovaný model ambulance - odkaz.

grohl

Je to tak dobře udělaný model, že na první pohled není skoro poznat, že se jedná o Lego. Tenhle uživatel je právem již delší dobu v mých záložkách a vždy se těším, až vytvoří něco nového.

TomB

Oooooooooooooooo :o :o.
To je aspoň kus technologie ;D >:D, tenhle chlápek má moc pěkný modely až se mi z toho tají dech.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Marty713

Nemám slov, to je výborný. :o

Ale toho chlapa do soutěže nechci. ;D

Imperial Unicorn

Skvělé, toho chlapíka by mělo TLC anagažovat a kdyby tuhle sanitku vydali jako oficiální set tak bych si ho koupil hned :) Je opravdu krásná.

JerryT

Fakt úžasný. Obdivuju hlavně použití dílů, třeba dveře položené horizontálně  jako okýnko by mě fakt nenapadly.
Nebo tady středy kol jako přední reflektory: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=3114335

Neví někdo zkušenější, co je to tady: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=3134771
použito u reflektorů za díl? (mimochodem ten šusplech pod motorem je taky lahůdka, krom toho že taky nevím co je to za díl)

peter

Citace od: Vindaloo kdy 04.09.2008, 21:46:30Neví někdo zkušenější, co je to tady: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=3134771
použito u reflektorů za díl?

Reflektory jsou zapuštěné v dílu 48169, ale co je díl ten dolní "plech" to zatím nevím :-[



EDIT: jak koukám, tak světla má dokonce vysvětlené mimo zde.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MwK

Hmm,sanitka je síce super spravená až bezchybná,ale stále je to len sanitka... ::)
Ale tie legendárne "Abartíky" 131tky,to je už iná káva!!! :o :o >:D

Mimochodom,to prevedenie svetiel z kolies je IMHO oveľa krajšie a výstižnejšie... :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Robbed

Prostě všechny jeho modely jsou naprosto perfektní.

Citace od: Vindaloo kdy 04.09.2008, 21:46:30(mimochodem ten šusplech pod motorem je taky lahůdka, krom toho že taky nevím co je to za díl)

Ten plech dole bude nejspíš tento Bio-dílek.

P.S. A pak že nejde postavit studless hrad ;D.

Colonel32

Citace od: Robbed kdy 04.09.2008, 22:23:46
Prostě všechny jeho modely jsou naprosto perfektní.
P.S. A pak že nejde postavit studless hrad ;D.

No tak to je ovsem uchylarna nejvetsiho kalibru  ;D ;D

Imperial Unicorn

Ony trosky nejvíce připomínají zříceniny z Oblivionu :)

peter

Pan mistr, představuje svůj další vynikající model - Mini Cooper. Chvíli jsem si myslel, že to je nějaký kovový model, teprve až po prokliku na větší fotku jsem zjistil, že to je sestavené ;)

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

JardaL

#12
Zrovna před týdnem jsem na jeho galerii koukal, říkal jsem si, jestli náhodou přes Vánoce zahálel ..... :-))))

A koukám, že ne .. :o

Koukali jste, z čeho udělal ty zástěrky? Předpokládám, že to je z pláštěnek od Harryho Pottera nebo jiných minifigů..
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

peter

Citace od: JardaL kdy 15.01.2009, 12:40:25Koukali jste, z čeho udělal ty zástěrky? Předpokládám, že to je z pláštěnek od Harryho Pottera nebo jiných minifigů..

Jj, viděl bych to i já na tento dílek ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MwK

Veľmi krásne!A zase z môjho oblúbeného súdka,rally! >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Šejmus

Ten chlap je génius...
Fool of a Took!

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceTen chlap je génius...
Skôr umelec. Úžasný zmysel pre detail...

grohl

Dneska ráno mě taky tohle probralo z ospalosti, úžasná práce.  :o

JardaL

Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Šejmus

Vono to vypadá i zevnitř realisticky! toho jsem si nevšim. Božeeeeeeeeeeeeeeee
na takovouhle úroveň se dostane jenom hrstka lidí!
Fool of a Took!