CZ TESCO

Založil pasin11, 25.09.2012, 21:30:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

puresis

#600
Také mi vadí že to ve Zlíně zrušily, cca 1/3 s Tesco výprodejů jsem koupil tam, v UHá je menší, a často bylo v každám jiné zboží ve výprodeji,.... jinak je ještě v Uherském Brodě, ale tam jsem byl párkrát.... , ve Zlíně často.

Darth

Nevím, jestli tam ještě je, ale když jsem ještě jezdil Brno-Kostelec, tak jsem se vždy stavoval v Kroměříži a v Holešově v Tesco, často tam měli slevněné sety, které už v UH ani ve Zlíně neměli. Oba obchody jsou trochu z ruky a asi je míjí okruh Lego nadšenců. Ale je to už několik let, co jsem tam byl naposledy, tak tu informaci berte s rezervou.

Matthes_CS

Do neděle sleva 30% na všechny hračky, platí i na zlevněné a už zlevněných tam mají dost až o 30%. Ale v Jaroměři docela malý výběr.

Matthes_CS

Tak už nám i v Jaroměři výběr rozšířili a v Hradci je něco navíc. Polybagy jsou za cca 50kč, CMF taky nějak tak. Ale slev docela dost, jen Creator a Classic je malý výběr.

Miketuk

Citace od: Matthes_CS kdy 15.12.2018, 18:46:45
Tak už nám i v Jaroměři výběr rozšířili a v Hradci je něco navíc. Polybagy jsou za cca 50kč, CMF taky nějak tak. Ale slev docela dost, jen Creator a Classic je malý výběr.

Já teda narazil na 71021 jen za plnou cenu (na regálu byla cena zlevněná, ale na pípáku/kase ne). Jinak mají na Lego limit 5ks/den.

Matthes_CS

Citace od: Miketuk kdy 15.12.2018, 19:50:13
Citace od: Matthes_CS kdy 15.12.2018, 18:46:45
Tak už nám i v Jaroměři výběr rozšířili a v Hradci je něco navíc. Polybagy jsou za cca 50kč, CMF taky nějak tak. Ale slev docela dost, jen Creator a Classic je malý výběr.

Já teda narazil na 71021 jen za plnou cenu (na regálu byla cena zlevněná, ale na pípáku/kase ne). Jinak mají na Lego limit 5ks/den.

71021 jsem nezkoumal, zahlédl jsem HP a Batman 2. Já si koupil polybag a ten set figů na pláži. Ve všech obchodech bylo narváno, košíky plný lega a dalších hraček, takže sem byl rád, že jsem se dočkal místa u kasy :D

Jezevec

Citace od: swejk kdy 29.12.2017, 12:51:19
Výprodej v Brně Dornych vše za 50% z katalogových cen - modulary, rypadlo, city....

Citace od: Freddy157 kdy 29.12.2017, 15:55:42
Ted jsem se vratil. Rekl bych ze tam jeste v blizke dobe bude skoro vse Technic, Architecture, Nexo a Star Wars. Nektere sety uz samozrejme vubec nejsou, ale co tam bylo, tak bylo v mnoha kusech. Modular detective's office tam byl tak trikrat jeste.

Citace od: Ravenhorn kdy 30.12.2017, 12:36:41
Mohu potvrdit 50% jsou věci i v Letňanech, ještě tam toho celkem dost na to že sobota po 10 hodině.

Ahojte kolegové, odkdy budou ty slevy v Tescu, Globusu atd. na LEGO? Je to každý rok od stejného dne nebo se to mění? :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

MLT

Citace od: Jezevec kdy 26.12.2018, 21:12:58
Citace od: swejk kdy 29.12.2017, 12:51:19
Výprodej v Brně Dornych vše za 50% z katalogových cen - modulary, rypadlo, city....

Citace od: Freddy157 kdy 29.12.2017, 15:55:42
Ted jsem se vratil. Rekl bych ze tam jeste v blizke dobe bude skoro vse Technic, Architecture, Nexo a Star Wars. Nektere sety uz samozrejme vubec nejsou, ale co tam bylo, tak bylo v mnoha kusech. Modular detective's office tam byl tak trikrat jeste.

Citace od: Ravenhorn kdy 30.12.2017, 12:36:41
Mohu potvrdit 50% jsou věci i v Letňanech, ještě tam toho celkem dost na to že sobota po 10 hodině.

Ahojte kolegové, odkdy budou ty slevy v Tescu, Globusu atd. na LEGO? Je to každý rok od stejného dne nebo se to mění? :)

Těžko říct, bý(vá)valo to +/- nějaký den.
Ale co jsem slyšel (a i viděl na fotkách) tak už jedna větší akce proběhla před vánocemi, a slevy byly až 75%. Ale vše prý mizelo okamžitě.
PS : a skutečně to prý bylo i limitované počtem ks na osobu za den

Bard

Těsně před Vánocemi jsem v TESCU nebyl, ale o víkendu týden před nimi měli slevu 30 % na všechny hračky, i na ty zlevněné. Takže některé sety jsem viděl v cca 50 % slevě.

Loni jsme byl v TESCU hned 27. 12. a žádná nová sleva nebyla. Ale každý rok se detaily mění.

Faire


Těžko říct, bý(vá)valo to +/- nějaký den.
Ale co jsem slyšel (a i viděl na fotkách) tak už jedna větší akce proběhla před vánocemi, a slevy byly až 75%. Ale vše prý mizelo okamžitě.
PS : a skutečně to prý bylo i limitované počtem ks na osobu za den
[/quote]

Zajímavé, to jsem vůbec nechytl.

Jezevec

Loni tento den masivní výprodeje v Tescu. Letos nic. :(
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

klubo

no a nám v liberci tesco rači zavřeli, tak máme po ptákách

MLT

Já dnes "proběhl" jen kolem regálu u nás, vše za plné ceny (tedy jejich plné, tj. +10 až 15% nad doporučenými), ale regály poloprázdné a vybrané.
Nevím zda je to tou předvánoční akcí "plošná" 30% nebo zda i u nás proběhlo těch 75%, které jsem nepostřehl, ale nechodím tam nijak často.

Matthes_CS

V Pardubicích jsem potkal City adventní kalendář za 299Kč.

Kubos.cz

Sleva na všechno Lego Movie 2 - 23%

Space battle pack 199,-
Unikitty 199,-

...

Matthes_CS

Sleva 50% na starší sety. Třeba battlepacky, dvojice microfighter, creator loď a další.

Matthes_CS

Citace od: Matthes_CS kdy 19.02.2019, 14:49:25
Sleva 50% na starší sety. Třeba battlepacky, dvojice microfighter, creator loď a další.

Tak v druhém Tescu v HK (na hradubické) mnohem větší výběr, CITY adventní kalendář 150kč, Batmobil na appku asi 1100, bb8 taky tak, TIE fighter 1000. Nějaké větší City z džugle. Technicy, Minecraft, Duplo.

ElvensmithCZ

Sehnal jsem tam dnes krome dupla Jursky svet pro sviste I Cobi Hetzer za 99 Kc, tak pokud nekdo sbira, tak mrknete u Vas na pipaku na COBI tanky :).

Jezevec

Citace od: ElvensmithCZ kdy 19.02.2019, 20:01:24
Sehnal jsem tam dnes krome dupla Jursky svet pro sviste I Cobi Hetzer za 99 Kc, tak pokud nekdo sbira, tak mrknete u Vas na pipaku na COBI tanky :).

Fakt? Nějaké sety z Jurského světa byly ve slevě v Tescu?
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

blackjoe

V Plzni na Borech větší City džungle sety vybrané, jinak slušný výběr menších setů.
Artic set základna s Mamutem za 1200 kč.
Bohužel větší Star Wars sety chybí, jenom Moloch speeder za 650 kč a Obrana planety Crait asi za 1000 kč,  battle packy za 200 kč , pár slev u Ninjago , Elves , Minecraft atd.
LEGO Minifigurky 71021 Minifigurky 18. série za 49 kč
Tesco Rokycanská nic jen pár 20% slev.

ElvensmithCZ

Jj, Duplo jursky svet 10880 a 10879 za 50 procent. Pak nejake juniors  s Pterodaktylem, ale moc jsem nezkoumal. Treba ve vetsim Tescu budou mit I normalni sety ze serie, nejsem schopen potvrdit :).

Matthes_CS

Dneska jsem byl ještě v dalších obchodech a lekl sem se, že už skoro nic, ale zjistil sem, že kromě v regálech, kde je normálně lego mají sety s 50% slevou v regálech, kde mívají různé výprodeje a CMF většinou viseli u sladkostí (našel sem i policajta  >:D )

cetonia25

Tesco Vyškov:
Solo Battle pack 194Kč
First order crait Battle pack 199Kč
Minifigové na pláži 599Kč
Zimní prázdniny 399Kč
SW microfighters (dvě v sadě) 259Kč
Lego Duplo jurrasic world 349Kč
Uvedené sety ve slevě 50%

guybrush

V Tescu na Zličíně v Praze měli včera před půlnocí celkem slušný výběr. Viz přiložené foto (omlouvám se za kvalitu).

Ooopko

Neviete niekto, či aj na Slovensku sa dá niečo v 50 percentnej zľave kúpiť?

Lattak

Ani v CZ to nie je všade. Napríklad Valšské Meziříčí žiadne zľavy.

Matthes_CS

Ale zase sem viděl zprávy, že to mají i v Polsku, takže možná to mají i na Slovensku.

Jezevec

V Brně jsem byl ve dvou pobočkách Tesca. Lega tam sice mají asi 3 regály a u všeho cedule 50% sleva.
Ale ta poloviční cena je vyšší než za kolik to kupuju jinde bez slevy. Takže mě Tesco spíš dost zklamalo.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

klubo

dnes mladá boleslav skoro stejná nabídka jako na foto výše, neznám všechny ceny z hlavy ale většinou to skutečně odpovídalo 50% slevě z katalogové ceny

Ravenhorn

Tesco Kralupy - nic vůbec nic
Tesco Letňany - pár věcí v 50% (u něčeho to není ale pravdivá 50%)
Castle, Pirates a Star Wars.