yoshimaka se představuje (vlastní)

Založil yoshimaka, 31.03.2012, 13:54:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

yoshimaka

Zdravím všechny Lego nadšence. Rád bych zde představil některé své vignety či i jiná díla, která mě občas napadnou. Jsem odkojený sety ranných 90. let (což se často projevuje na mé zastaralé stavební technice), nicméně doufám, že se zde rychle zlepším. Uvítám jakoukoli konstruktivní kritiku, žádám jen o shovívavost ohledně fotek (časem vypracuji), případně stavu kostek, často stavím po večerech až děti spí, a sem tam okousanou či zaprášenou kostku přehlédnu. První dílko jsem nazval: "Přísahám, že jsem tam viděl divočáka". Doufám, že se bude líbit.
Lust och fägring stor

Colonel32


Justin

Vyzerá to dobre, skvelý výber hláv.
Akurát tá trojfarebná kvetina mi nesedí, ale to je len môj osobný názor.

Len tak ďalej.

J.

Citace od: yoshimaka kdy 31.03.2012, 13:54:12
často stavím po večerech až děti spí, a sem tam okousanou či zaprášenou kostku přehlédnu.

to poznám  ;) najhoršie je to potom rozoberať a vymieňať za normálne kocky

P4tr1cius


Bard

Takovéhle miniaturky mě vždycky nadchnou. Má to vtip a lehkost. Zároveň je to roztomilé.

yoshimaka

Tak jsem se konečně odhodlal k nafocení dalšího miniMOCu. Je to spíše taková situační záležitost. Uvítám kritiku - zvláště pak flóra mi stále dělá starosti (na strom jsem bohužel vyplácal téměř všechnu hnědou, kterou zatím mám).

Pracovní název zní: Turistova noční můra, aneb "Měli jsme jít asi po žluté"

Hezký den
Lust och fägring stor

Ojík

To se mi moc líbí! :D Je to takové ze života, typický český problém, který může nastat. A prostředí, ve kterém jsi to nafotil, to hezky dokresluje. Jen tak dál. 
All work and no play make Jack a dull boy.

Petronel

velmi pěkné zpracování, dost se mi líbí vymyšlení uchycení dalekohledu na hruď a ta turistická značka. Nevím jestli už někdo s nim stavěl, ale možná to taky použiji, dobrý nápad  :D

Jen nevím co vyjadřuje ten kostlivec se štětcem a zeleně opuntikovanej. Asi jsem to nepochopil  ;D

Justin

To sú Tatry?

J.

PS: Ďalekohľad je super. Jednoduché a perfektné pripojenie.

yoshimaka

Nechal jsem se inspirovat zprávou, že v Rumunsku chtěli použít české značení turistických cest a prý tam i odcestovala výprava s cílem toto značení zrealizovat. No.. občas se stane neštěstí a značení se už nedomaluje...
To pak jde výprava po značce a najde bývalého nadšence KČT se zbytkem barvy a plesnivým štětcem...

Děkuji za všechny ohlasy. Pokud více zaprší, ohlásím se s dalším dílkem.
Lust och fägring stor

Mr. Cube

No pěkná viněta, skvělé nafocení s prostředím okolo! O Rumunských horách jsem slyšel zajímavé zkazky, ne moc úsměvné, např. o skupině mladých lidí, kteří tam zabloudili a náhodou je nakonec po několika dnech našli, dehydrované a vysílené.

Daniel

Ztvárnění turistické značky je úplně jednoduché, ale zároveň geniální! :)
Jen tak mimochodem, "pár" kilometrů jsem po světě ušel a lepší značení, než u nás, nemají skoro nikde ;).

gearcs

Perfektní nápady a vtip tomu neschází, kdy bude hotová další?  :)

yoshimaka

Citace od: gearcs kdy 03.06.2012, 15:34:39
Perfektní nápady a vtip tomu neschází, kdy bude hotová další?  :)
Dekuji za ohlasy. V soucasne chvili mam rozpracovane dva projekty z jinych kategorii (space & city)a uzrava ve mne napad na dalsi miniaturku. Nicmene jsem limitovan rodinnymi povinnostmi, takze zitra to nebude.
PS.: Omlouvam se za diakritiku, ale klekl mi laptop a pisu z telefonu.
Lust och fägring stor

yoshimaka

#14
Jedna malá "aktuální" vinětka narychlo sestavená. Příští rok možná přibudou i bratři ze Soluně (ti letos nestíhají)
Lust och fägring stor

yoshimaka

#15
Yoshiro Mishune se stal nepohodlným pro Iridó Šinikaie, člena rady Regentů. Rozhodl se spáchat sebevraždu, aby tak odčinil domnělou hanbu, protože mu bylo zabráněno splnit rozkaz jeho pána, Mufiro Ioka, soupeře Irida v radě Regentů, kandidáta na Šóguna.
Požádal tedy svého dlouholetého přítele a velitele jednotek osobní stráže, kapitána Ionaku, aby byl jeho sekundantem.
Navzdory přání, aby zde nebyla, přišla se rozloučit jeho žena, Masako, s dcerou Šinó, která nebyla s to zadržet slzy, když slyšela báseň smrti svého otce.
Náhle však přichází Iridó obklopen svými tělesnými strážci a se zlostným výrazem jej důrazně žádá, aby zanechal svého počínání a okamžitě vykonal rozkaz svého pána Mufira.
Co jej přimělo k tomuto kroku? Kdo tahá za zákulisní nitky?
Lust och fägring stor

Izmael10

Veľmi sa mi to páči.  ;)
Bude aj pokračovanie?

Luky1987

Pěkně udělaný podstavec a dýchá z toho opravdu japonská atmosféra.

Tomtombuy

Krásně vystihnuté, skvělá volba figů.

yoshimaka

Děkuji všem za komentáře. Japonsko je mé oblíbené téma, určitě se k němu rád vrátím, a doufám, že ještě lépe. Pokusím se pokračovat v načaté vlně, určitě uvítám pár rad a doporučení, hlavně co se týče krajiny.
Lust och fägring stor

Systematik

Je - li to známo, jak zněl rozkaz pána Mufira?

Martins

Parádní viněty, dobrá atmosféra, skvělý vtip! U té japonské na mě maličko rušivě působí její velikost. Mám totiž hodně rád viněty, které jsou malé a které nechávají vyniknout to důležité. Těším se na další, o Japonsku toho moc nevím... :)

Thrawn

To by chtělo něco pěkného na příští Lipno. Z Japonska tam, pokud vím, nic nebylo  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

yoshimaka

"Hoj pane Viléme, smutno jest ve strážní službě"
"Pravdu díš, pane Hynku, však veseleji venku jest, neb hofmistr Jurek, na počest paní Slavěny, všelijaké kejklíře a krotitele ohně pozval"
"Což bychom si též ukrátili chvíli veselím a ohňovými kejklemi?"
"Vpravdě hlava moudrá jsi a vtipem hýřící, pane Hynku, nuže do díla! Tu jest louč, nemeškej, stáhni nohavic a dej průchod větrům, jež hrachovice paní Jarmily dosti tvoří"

(Omlouvám se za fotku, středověké možnosti úpravy fotografií jsou velmi omezené)
Lust och fägring stor

Martins

 ;D

Hra s ohněm na všech frontách.... na to se nic víc říct nedá!

holub

Hmm pěkný  ;D Co je to modré co má v ruce ?  Za tu nedocvaklou kostku tě tu ukamenují  ;D

danyboy

Citace od: holub kdy 14.02.2014, 18:37:39
Hmm pěkný  ;D Co je to modré co má v ruce ?  Za tu nedocvaklou kostku tě tu ukamenují  ;D

Podle mně to modré představuje stáhnuté kalhoty. ;)

otaznik

Citace od: holub kdy 14.02.2014, 18:37:39
Za tu nedocvaklou kostku tě tu ukamenují  ;D
Proč? Zbytečně si sám kazí dojem ze svého MOCu.