SOUTĚŽ o zlatochromového C-3PO!

Založil Jindroush, 11.06.2007, 00:07:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Přeposílám oficiální oznámení:
-----

The European LEGO Community Development will give all European AFOLs the chance to get their hands on an US SW promotion exclusive chrome-gold C-3PO minifigure and raffles a big bunch of them off!

To join this raffle you have to do the following:

Build a scene where the golden C-3PO fits in. The scenery must consist at least of 30 parts and must base on 8x8 (parts may overlap).

Each participant must be a member of any European Fan community

Send your photo (maximum file size is 100KB) to "goldenc3po@yahoo.de" with the following information's:

Name of community:

Full name:

Nickname/Member number:

Age:

E-mail:

Entries will be accepted between the 11.06.2007 and 25.06.2007.

The winners will get a notification by e-mail afterwards and will need to give us their address and telephone number for shipping purposes.

Each entry will be presented here: http://festum.de/1000steine/myimages/c-3po

Incomplete entries won't be accepted. There is no right of appeal. Only one entry per head will be accepted. The addresses won't be given to any other persons.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Český překlad následuje níže. Je pouze pro informaci a nenesu žádnou zodpovědnost za chyby v něm obsažené, jediný 'skutečný' text je originální anglický výše.

------

Evropské oddělení LEGO Community Development dává všem evropským AFOLům šanci dostat do rukou americkou SW propagační figurku C-3PO v provedení zlatý chrom a dá do loterie jejich velkou hromadu!

K účasti ve slosování musíte udělat toto:

Postavit scénu, kam se hodí zlatý C-3PO. Scéna se musí skládat přinejmenším z 30ti dílů a musí být postavena na základně 8x8 (díly smějí přesahovat).

Každý účastník musí být členem nějaké evropské fanovské komunity.

Pošlete své foto (maximální velikost souboru 100KB) na goldenc3po@yahoo.de s těmito informacemi:

Jméno komunity:

Celé jméno:

Přezdívka/Číslo uživatele:

Věk:

Email:

Příspěvky budou přijímány mezi 11.06.2007 a 25.06.2007.

Vítězové obdrží posléze upozornění emailem a bude potřeba, aby nám zaslali svou adresu a telefonní číslo kvůli doručení.

Všechny příspěvky budou k prohlédnutí zde: http://festum.de/1000steine/myimages/c-3po

Nekompletní příspěvky nebudou přijaty. Není možnost se dovolávat nápravy. Bude přijat pouze jeden příspěvek na osobu. Adresy nebudou sdělovány žádným dalším osobám.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

patrix

Citace od: Jindroush kdy 11.06.2007, 00:11:15
Každý účastník musí být členem nějaké evropské fanovské komunity.

Kostky.org je "europska fanovská komunita" ?


Frco

preco by nebola? Ved su v nej zastupene dva staty ;)

Jindroush

Jsme snad africká komunita?  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

STARHAWK

#5
Takze sa mozem zapojit ?

Mame mi v ramci komunity nejake ID ?

Ta sceneria ma samozrejme asi obsahovat figa 3PO, ze ?

Tak to uz aby som si konecne upratal v novom byte a aspon sa dostal k legu, zatial su tam len prazdne izby a hromada krabic a igelitiek :)

Sakris, to nemam moc casu na rozmyslanie, ale nieco ma mozno napadlo a zacina sa mi ta myslienka pozdavat.

Hodnotene to bude na zaklade napadu alebo je to proste loteria, ktorej podmienkou je nejaka sceneria. Cize nezalezi ani tak co postavit, hlavne ze clovek nieco posle a zaregistruje sa ??? Z toho co je tu pisane sa mi to javy na tu loteriu, cize s tim co postavim by som si lamat hlavu nemusel :)



Jindroush

Zapojit se může každej místní člen, jméno komunity Kostky.org, jako id použije místní přezdívku (nick) a jestli má nebo nemá obsahovat C-3PO, to je prej na každém staviteli (extra jsem se na to ptal).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

STARHAWK

Fajn, super.

Este moja posledna otazka, ktoru som doplnil a je veeeelmi podstatna.

Je to loteria alebo vyhrava kreativita a dobry napad?

Jindroush

Řek bych vám, nevím sám. Raffle je nejblíž českýmu výrazu tombola, takže bych čekal náhodný losování, ale to je jen moje interpretace, no.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J_BOB

Zapojit sa moze len kazdy Afol - cize len plnolety, alebo sa mozem zucastnit napr aj ja? xD
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Jindroush

Citace
another two questions from my curious users
a) AFOLs only? Ie. 18+ years old?
b) Will be creativeness taken in account or will it be purely random selection?

Citace
a) AFOLs - if an member of an AFOL groups is younger that 18 it is also o.k. but a 10 year old kid is not an AFOL
b) It will be random but it still need to be creative and use min. 30 bricks!

Moje interpretace je:
a) příjde na to, asi nějaký 17tiletý nevyhážou, ale pod 15 bych to asi ani nezkoušel.
b) kraviny vyhážou hned, musí to nějak vypadat, jinak to bude náhodné losování.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Ridiq

No věk tam můžeš napsat jakejkoliv  ;D

Případně se domluvit s rodiči a napsat to na tátu  :D
.

Jindroush

České vychcánkovství v praxi?  ::)
Je to pro AFOLy, když nejsi AFOL, jsi out, tečka puntík, dorosteš, budou jiný příležitosti.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

buf91

Tak pokud jde o tohle tak bych to vyděl na to, jak zmiňoval Jindroush, české vychcánkovství v praxi, takováhle příležitost je jen jednou za život.
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Frco

neviem co je na tom vychcankovstvi, je to proste normalne. Alebo su tu vsetci strasne poctivi na tejto stranke?  ::)
Ja by som to tiez urobil keby som mal pod 18.

***Banana.com

Citace od: Frco kdy 11.06.2007, 18:41:20
neviem co je na tom vychcankovstvi, je to proste normalne. Alebo su tu vsetci strasne poctivi na tejto stranke?  ::)
Ja by som to tiez urobil keby som mal pod 18.

V klidu, u Tebe se v žádném případě o "české vychcánkovství" jednat nemůže  ;D

Jindroush

Ano, necháme to na prostém 'vychcánkovství', to bude přesnější.

Připadá mi to lautr stejný jako slepý žebráci, co večer složej klobouk, černý brejle a dou se dívat na TV.  :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jarmila

Vychcánkovství = silné slovo.
Dle slovníku zde na kostkách: AFOL=dospělý fanoušek lega. Fanouškovství se může projevovat třeba pouhým sponzorstvím nákupu kostiček pro děti.
Ale pokud je to pro osoby starší 18 let, tak si ti mladší budou muset počkat.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

J_BOB

Citace od: Jindroush kdy 11.06.2007, 15:29:07
Citace
another two questions from my curious users
a) AFOLs only? Ie. 18+ years old?
b) Will be creativeness taken in account or will it be purely random selection?

Citace
a) AFOLs - if an member of an AFOL groups is younger that 18 it is also o.k. but a 10 year old kid is not an AFOL
b) It will be random but it still need to be creative and use min. 30 bricks!

Moje interpretace je:
a) příjde na to, asi nějaký 17tiletý nevyhážou, ale pod 15 bych to asi ani nezkoušel.
b) kraviny vyhážou hned, musí to nějak vypadat, jinak to bude náhodné losování.

a co tak AFOL - adolescent fan of lego xD ? :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Leguán

Většina to asi ví, ale protože vím, že min. 1 člověk si to popletl, tak jenom upozorňuji že "chrome-gold" jsou pochromované figurky, zlaté jenom svoji barvou. Má jich být vyrobeno 10.000 a mají být i v běžně prodávaných setech (ale ne v Evropě). Není to "solid-gold" figurka, tedy z masivního 24-karátového zlata, která má prý výrobní cenu $1.200 a kterých má být všeho všudy jenom pět.

Šejmus

Citace od: Jindroush kdy 11.06.2007, 15:29:07


Moje interpretace je:
a) příjde na to, asi nějaký 17tiletý nevyhážou, ale pod 15 bych to asi ani nezkoušel.
b) kraviny vyhážou hned, musí to nějak vypadat, jinak to bude náhodné losování.


tak to mám štěstí - 20.6. mi bude 15 tak mám ještě 6 dní na poslání  ;D
Fool of a Took!

patrix

Citace od: Leguán kdy 12.06.2007, 01:48:59
Není to "solid-gold" figurka, tedy z masivního 24-karátového zlata, která má prý výrobní cenu $1.200 a kterých má být všeho všudy jenom pět.

To sa nedá zistiť váhou, poprípade nejakým detektorom na kovy ? Ci je v krabici pozlátený, alebo zlatý minifig ?
IMHO pri tom zlatom to bude určite cítiť aj na váhe celého setu....

Už si predstavujem pracovníkov rôznych megastores, ktorý scannujú všetky krabice LEGA.. Kolko toho bude na rôznych aukciách a aké prachy sa budú točiť..


Jindroush

Nejsem si jist, jestli je v krabici voucher nebo fig.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mellory

Citace od: Jindroush kdy 12.06.2007, 16:46:08
Nejsem si jist, jestli je v krabici voucher nebo fig.
Celý fig v sáčku (viz fotky na eBay).
Nothing is true. Everything is permitted.

Jindroush

Kde? Na ebay snad byly jen ty zlatochromový, co vážej samozřejmě téměř prd... (normální fig váží 3 gramy)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mellory

Citace od: Jindroush kdy 12.06.2007, 16:50:01
Kde? Na ebay snad byly jen ty zlatochromový, co vážej samozřejmě téměř prd... (normální fig váží 3 gramy)

Aha, já myslel, že mluvíš o tom zlatochromovým. Ty celozlatý budou jen jako ceny do nějakých speciálních soutěží, ne?
Nothing is true. Everything is permitted.

***Banana.com

IMHO jediná opravdu zajímavá figurka C3PO je ta z pravého zlata, a k té se myslím nikdo z ČR ani nepřiblíží...

hal1aeetus

#27
Aj ten v zlatej farbe poteší, hurá na to  ;D
Som zvedavý, koľko šťastlivcov sa tu potom pochváli :'(
Ale ešte nikdy som nič nevyhral, tak ho budem musieť zasa len zaplatiť  :-\

Kubos.cz

Už jsem v soutěži a můj příspěvek je 1/61 . Fotka hrozná, nic originálního ale prošlo to  :D
 Warning za nesprávné vypnění profilu - vrať si tam skutečný věk.

hal1aeetus

#29
Tak to si vyriešil, to si tam mohol rovno položiť na podložku  celú loď  z nejakého väčšieho setu ;D
Ale ako vraviš, prešlo to..

A súťaž po víkende končí a spolu len 61 príspevkov. To môžu rozdávať panákov po hrstiach.