halloween KOSTKOVÁNÍ Kroměříž říjen 2019

Založil Izabella08, 29.07.2018, 10:58:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Izabella08

2. ročník KOSTKOVÁNÍ KROMĚŘÍŽ

název : KOSTKOVÁNÍ Kroměříž 2019
místo konání : Dům kultury Kroměříž
termín : víkend 12.-13.10.2019...instalace v pátek 11.10. od 12hod

Kroměřížané mi píší, kdy za nimi opět dorazíme a vedení Domu kultury s námi bylo spokojeno...druhý ročník Kostkování Kroměříž se může připravovat...ráda bych jej alespoň z části pojala podzimně, tajemně...halloweensky:) 





účastníci Kostkování Kroměříž 2019


1. MilanV.

2. Matka

3. Stimpi

4. 444 Martin

5. 444. Jakub

6.+7. MatthesCZ + táta Pavel

8. Vasyk + syn Kuba

9. Izabella

10. Werny

11. Patkutil

12. Yoshimaka

13. Evizza

14. Vojta Pospíšil

15. Znouzectnost

16.+17. Jerzeeg+žena Pavla

18. Hana Š.

19. Radek M.

20. Richard Obšil

21. Robkteryten+2 synové

22. Ryxe

23. Sanna

24. Cvalda + žena + syn

25. Clermont+dcera

26. Ogar

27. Jezevec

28.-31. Fuente+ 3 studenti

32.-33. Networ + jeho žena

34.+35. Peki+Lenka

36.+37. MartinDavid + syn

38.+39. Numido+Spideux






MÍSTO KONÁNÍ Kostkování


Dům kultury Kroměříž, Tovačovského 2828, Kroměříž

GPS
https://www.google.cz/maps/search/49.298341,17.399228

--
V příloze dole je mapka...příjezd k Domu kultury zezadu..kde je možno hladce naložit modely do výtahu a pak vyjet do 1. patra, kde bude převážná část výstavy.

MÍSTO UBYTOVÁNÍ

Ubytování by mělo být opět slušné a čisté.
I zde jsem dávala do pokojů pospolu rodinné členy, popř. kamarády...kdo bude mít zájem, napíši mu s kým spí:)
Ubytování bude  v době Vašeho příjezdu již zaplaceno:)


Vrátný má službu 24hod, tel. 573308211.
Naproti škole je stanice PČR.

Adresa:
Střední škola – Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
Nábělkova 539/3
76701 Kroměříž


https://mapy.cz/zakladni?x=17.3967891&y=49.2942897&z=17&source=addr&id=10067968&q=N%C3%A1b%C4%9Blkova%20539%2F3%20%2076701%20Krom%C4%9B%C5%99%C3%AD%C5%BE%20





Letošní kroměřížské Kostkování je již plné, moc ráda Vás uvítám v příštím roce 2020 ... v únoru v Olomouci anebo v dubnu v Pardubicích :)

networ

Jelikož jsem kousek od místa konání a má drahá polovička přímo z KM, pokud do té doby se nic nestane (děti apod), rád pomohu s organizací (a snad i s vystavováním), skládáním apod. Letošní Kostkování mě velice zaujalo :)
Učím se stavět ...

Izabella08

Citace od: networ kdy 29.07.2018, 16:07:09
Jelikož jsem kousek od místa konání a má drahá polovička přímo z KM, pokud do té doby se nic nestane (děti apod), rád pomohu s organizací (a snad i s vystavováním), skládáním apod. Letošní Kostkování mě velice zaujalo :)

Networe...budeme rádi, vítej v týmu:)

Kuba

Tady by zapadl muj hrad Netopyri hnizdo, bohuzel uz je temer rozebrany a roztrizeny. Ale do roka budu mit jiste nove veci na vystavovani. Tak se mnou pocitej. Predbezne vim ze zacnu od tohoto podzimu pracovat na novince 1x2m a do te doby bude zajiste hotovo, jen asi nepujde o typicky podzimni MOC. Zkusim ale postavit, podle casu, i neaky mensi hrad a zasadit ho do podzimniho pocasi, a se strasidly.

Izabella08

Citace od: Kuba kdy 29.07.2018, 16:23:32
Tady by zapadl muj hrad Netopyri hnizdo, bohuzel uz je temer rozebrany a roztrizeny. Ale do roka budu mit jiste nove veci na vystavovani. Tak se mnou pocitej. Predbezne vim ze zacnu od tohoto podzimu pracovat na novince 1x2m a do te doby bude zajiste hotovo, jen asi nepujde o typicky podzimni MOC. Zkusim ale postavit, podle casu, i neaky mensi hrad a zasadit ho do podzimniho pocasi, a se strasidly.

Kubo,
určitě Tě budu mít na výstavě ráda...podzimní téma není podmínkou:)

STARHAWK

To by som si mal poznacit do kalendara. K KM mam rodinu a je to pekne mesto - hlavne arcibiskupska zahrada (lesopark uprostred mesta). Uz na tento rocnik som sa chcel ist aspon pozret ako host, ale zrovna sme si vybavovali nove pasy+obciansky tak sme to nechceli riskovat bez dokladov.

puresis

Je to zatím daleko, ale hlásim se.  Pokud bude potřeba klidne zas pomůžu s propagačním matrošem v okolí. Hallowenen, mhh tak to abych udělal něco strašidelného.

Izabella08


puresis

Citacetermín : víkend 12.-13.10.2019...instalace v pátek 11.10. od 12hod
Je tonto termín už na 100% daný nebo se ještě bude řešit, začínám planovat co příští rok..... jde hlavně o to jestli bude na jaře či podzim.....

Izabella08


Robkteryten

Pokud budeš mít zájem, rádi přijedeme.
Vezmeme základnu a Kubik draky, možná něco dalšího.

jerzeeg


Izabella08


martindavid

Škoda že už je plno mohl jsem vzít rc tahače
Tak tedy snad přijedeme se synem jako diváci

Izabella08

Citace od: martindavid kdy 01.07.2019, 21:47:54
Škoda že už je plno mohl jsem vzít rc tahače
Tak tedy snad přijedeme se synem jako diváci

Ahoj Davide,

na vyjížďky je místa dostatek...jsi se synem vítán.
Bojuji především s nedostatkem stolů.


martindavid

Citace od: Izabella08 kdy 08.07.2019, 19:24:03
Citace od: martindavid kdy 01.07.2019, 21:47:54
Škoda že už je plno mohl jsem vzít rc tahače
Tak tedy snad přijedeme se synem jako diváci

Ahoj Davide,

na vyjížďky je místa dostatek...jsi se synem vítán.
Bojuji především s nedostatkem stolů.
super dík moc bude to pro nás první pořádna výstava.
Pokud budu náhodou  potřebovat stul tak si zajistím
Díky

Stimpi

Myslim že toho nemáš moc, nějak se vejdem ;) Přes co máš ovládaný auta? (IR, BT,...)

martindavid

Citace od: Stimpi kdy 09.07.2019, 08:10:38
Myslim že toho nemáš moc, nějak se vejdem ;) Přes co máš ovládaný auta? (IR, BT,...)
mám zatím 3 tahače 2 návěsy a jeden vysokozdvih v jednom mám SbRick a v dalších je zatím pf ale do výstavy pokud stihnu bude vše na sbrick

Stimpi

naprosto v poho, ja jedu taky v 80% sbrick. dík

martindavid

Citace od: Stimpi kdy 09.07.2019, 09:13:53
naprosto v poho, ja jedu taky v 80% sbrick. dík
aspoň se mužou auta stříhat tak nebudou muset byt permanentne v provozu

Izabella08

Kluci, jsem ráda, že se po technické stránce  domlouváte sami:)

networ

Učím se stavět ...

Jezevec

Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

networ

Učím se stavět ...

Izabella08

Leták pro KOSTKOVÁNÍ Kroměříž 2019

Vočko

Zdravím všechny. V říjnu půjdu nejspíš na plánovanou operaci, proto jsem se nehlásil jako vystavovatel. Kdyby to jen trochu šlo, tak bych si udělal výlet a podíval se na vás. Koukal jsem na stránky DK, ale nikde zmínka o bezbar přístupu... Prosím info jak to je. Děkuji

Vasyk

Citace od: Vočko kdy 10.08.2019, 16:39:28
Zdravím všechny. V říjnu půjdu nejspíš na plánovanou operaci, proto jsem se nehlásil jako vystavovatel. Kdyby to jen trochu šlo, tak bych si udělal výlet a podíval se na vás. Koukal jsem na stránky DK, ale nikde zmínka o bezbar přístupu... Prosím info jak to je. Děkuji

Ať Ti to dopadne dobře. Co se týče bezbariérnosti, tak je tam výtah co si pamatuji, velký nákladní.

milanv

Taky držím palce s operací. A v Kroměříži je dům kultury v mírném svahu, takže naštěstí se tím dají obejít (objet :)) ze správné strany kopečka normálně po chodníku. Tím se dostaneš přímo do výstavních prostor v přízemí. Do prvního patra už nevím, to píše Vasyk líp.
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Citace od: Vočko kdy 10.08.2019, 16:39:28
Zdravím všechny. V říjnu půjdu nejspíš na plánovanou operaci, proto jsem se nehlásil jako vystavovatel. Kdyby to jen trochu šlo, tak bych si udělal výlet a podíval se na vás. Koukal jsem na stránky DK, ale nikde zmínka o bezbar přístupu... Prosím info jak to je. Děkuji

Ahoj Vočko,
také Ti přeji, ať Ti vše dopadne k lepšímu...určitě se uvidíme na jiné akci...jsi kdykoliv kdekoliv vítán.

DK v Kroměříži je plně bezbariérový, přístup je bezbariérový hned několika vchody, toalety jsou luxusní nejen pro vozíčkáře a vůbec prostory v kulturáku jsou prostorné. Bezbariérovost je moje podmínka, na kterou se ptám hned na začátku.

Vočko, tak ještě jednou...držíme pěsti!

Izabella08

Plánky stanovišť a výstavy modelů v Kroměříži.