Přihlašování MOC II (začátek října 2016)

Založil peki, 14.06.2016, 09:13:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Honzgry

Mám doma model Titanicu v měřítku 295:1. Celkové rozměry jsou 91cm x 10cm x 32cm. U modelu nejsou záchranné čluny, neb na ně nemám kostky, ale bude-li zájem samozřejmě je objednám.  Jediným problémem je pak několik bílých vyžloutlých kostek ale i to mohu vyměnit.

http://honzgry.rajce.idnes.cz/Titanic/

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Honzgry

No na tom něco bude :D ale i mistr tesař se utne :D

ManDay

Scania T143M s Flatbed návěsem [110x20x20] (z Lipna)

Atom

#34

peki

Citace od: Atom kdy 21.08.2016, 21:18:48
Pokud by bylo ještě místo, tak bych mohl poskytnout Raptoří klec.
Rozměry jsou 50x50cm.

Místo je, nic není definitivně rozhodnuto. Dávejte linky na vaše MOC (ideálně prezentace MOC na kostkách). Podle názvu není možné posoudit kvalitu.

Atom


Chairudo

Citace od: peki kdy 15.06.2016, 10:58:30
Citace od: Chairudo kdy 15.06.2016, 01:33:13
Vyměním ruské kolo za horskou dráhu - 80x200

Pouze pokud bude stabilní na provoz.

Bohužel horskou dráhu nakonec nedodám, tento styl není dlouhodobě stabilní.
Ale na některý z dalších termínů horská dráha bude, pracuji na novém stylu ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Sihaja

Společný projekt šachy je také možno posunou do Prahy, pokud je zájem.
Vejde se do jednoho segmentu vitríny.

Bohužel nemohu na Lipno dojet a vyzvednout, tak pokud by to někdo zvládl, bylo by to skvělé.

peki

Citace od: Sihaja kdy 24.08.2016, 10:25:40
Společný projekt šachy je také možno posunou do Prahy, pokud je zájem.
Vejde se do jednoho segmentu vitríny.

Bohužel nemohu na Lipno dojet a vyzvednout, tak pokud by to někdo zvládl, bylo by to skvělé.
OK

Chairudo

Je už nějaký termín obměny?
potřebuji nejpozději 5.9 nahlásit v práci, abych si mohl domluvit volno.
díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Martins

Ahoj, asi bych stáhnul ty 3 micro moduly a místo nich vystavil samostatný Empire State Building. Limitujicí je zde jen výška, 70 cm. Předpokládám, že se někam vejde... Ok?

Hardegon

Ještě nabízím vzducholoď 75x25 a výška 25cm. Pracuji na fotkách na kostky.

Honzgry

#43
Ještě mohu nabídnout zatím rozestavěný model rozestavěného Tower Bridge v letech výstavby 1887. Model je zhruba metr dlouhý a odhaduji že bude půl metru vysoký. Možná jej prodloužím i o kus pevniny.

peki

Citace od: Honzgry kdy 28.08.2016, 20:06:24
Ještě mohu nabídnout zatím rozestavěný model rozestavěného Tower Bridge v letech výstavby 1887. Model je zhruba metr dlouhý a odhaduji že bude půl metru vysoký. Možná jej prodloužím i o kus pevniny.

Bez fotky nelze posoudit. Proto doporučuji stavět dokumentovat na kostkách a potom nabízet hotová díla.

pryb

Pokud by byla potřeba obměna, můžu vyměnit kus kuličkodráhy.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

Honzgry



Bez fotky nelze posoudit. Proto doporučuji stavět dokumentovat na kostkách a potom nabízet hotová díla.
[/quote]

To se omluvám odkaz na fotku jsem omylem nevložil do zprávy tak přikládám zde.

http://honzgry.rajce.idnes.cz/Tower_Bridge/#DSC09954.jpg

Zatím nedokončená stavba co bude nedokončená :D.

builder

Chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné přihlásit můj MOC (rozměry 48x48) SW? Fotky ještě budou, ptám se je proto abych věděl jestli mám uspíšit stavbu nebo ne.
Dík

builder

peki

Citace od: builder kdy 30.08.2016, 14:46:30
Chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné přihlásit můj MOC (rozměry 48x48) SW? Fotky ještě budou, ptám se je proto abych věděl jestli mám uspíšit stavbu nebo ne.
Dík

builder
Bez fotky nelze posoudit.

Hardegon

Citace od: Hardegon kdy 28.08.2016, 08:55:43
Ještě nabízím vzducholoď 75x25 a výška 25cm. Pracuji na fotkách na kostky.

Ilustrační fotky vzducholodě. Spojení dlouho zamýšleného pokusu o steam punk a medvědího lidu. Další MOCi s tímto námětem jsou ve výstavbě.

Foton

Citace od: Hardegon kdy 30.08.2016, 18:47:10
Ilustrační fotky vzducholodě. Spojení dlouho zamýšleného pokusu o steam punk a medvědího lidu. Další MOCi s tímto námětem jsou ve výstavbě.

To vypadá moc pěkně , steampunk mi tu chyběl. Vzducholoď bych udělal špičatější.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

matka

Paní na Žlutém hradě

mirek

Citace od: matka kdy 06.09.2016, 08:47:44
Modulární dům http://www.kostky.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=49276.0;attach=152103;image
Perfektní...poznal...koupím.
Svatý obrázek mezi okna dodám.
Díky za nádhernou realizaci "berounské kulturní památky č.10".  Frišmanovský dům z roku 1654 postavemý Matyášem Norbertem Frišmanem z Ehrenkronu, purkrabím na zámku v Jindřichově Hradci.

Tomik

Už je domluvený definitivní termín instalace / odvozu stávajících modelů?
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peki

Citace od: Tomik kdy 09.09.2016, 11:12:23
Už je domluvený definitivní termín instalace / odvozu stávajících modelů?

počítám  s 1.10 2.10 Musím si to potvrdit s firmou co dělá vitriny. Jistě to budu vědět koncem příštího týdne.

zdenek.f

Mám doma:
T815 6x6 PP-27-II
T815 6x6 S1
KNB-250
vše v měřítku 1:39 (8-study)

Icewalker

#56
Nabízím k "občerstvení" města zapůjčit olivový modulární dům na podložce 16x32 (šířka x hloubka). Foto je orientační, není vše 100% docvaklé, nedělal jsem ještě zahradu (jen vodní pumpu) atd.;
Buď mohu nechat zahradu prázdnou pro možnost rozšíření zahrady sousedního moduláru, nebo dozadu probourat vchod, a nějaké zátiší tam postavit.
Chodník je přesně ve stylu ofic. modularů.
Lze umístit na kraji řady domů, nebo vmezeřit - "břečťan" ze stěny lze jednoduše sejmout i s držícími "technic piny", tedy bez následného vyčnívání "studů" ze stěny.

UPDATE: Na instalaci doveze po domluvě fandadolega -  Aktuální fotky na Google Drive
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

werny

#57
Ahoj, nabízím dva své nové  MINECRAFTY.

MINECRAFT 2   Nether   90x60
MINECRAFT 3   Village   95x65

patkutil

#58
MOC  Nexo Knights... 90x65x50
patkutil

peki

Na začátek jsem hodil předběžný návrh MOC rozdělených do zástěn.
Ještě upřesňuji 2 zástěny po 2 m celkem tedy 4m2.

Nyní rozdělím vitriny.

Obecně k modulárním domům (MOC ne tovární MD ty všechny mám):
- cílem je umístit co nejvíce MOC  MD do kolejiště. Takže pokud máte budou se hodit. Jen je potřeba rozmyslet způsob dopravy, aby to bylo efektivní.