CZ Albert do vyprodání

Založil Darth, 05.05.2012, 18:38:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Darth

V místním Albertu (Kunovice) znovu doplnili stavebnice s 50% slevou - nic z Friends, pouze SW 75132 (dost kusů), Creator 31044, 31031 (oba po cca 6 kusech), 31033 (2 kusy) a Technic 42045 (cca 4 kusy).

Darth

#121
Opět malá "novinka" - Albert Kunovice CMF 15 po 39.90 Kč. Pásy se sáčky rozvěšené u kancelářských potřeb a u oblečení. Hmatat neumím, tak jsem vzal jen 6 kousků pro děcka, zbytek tam zůstal (25-30 kousků, ale nehledal jsem po celé prodejně, možná někde budou viset další pásy).

Je možné, že bude i v dalších Albertech.

Miketuk

Dnes v Albertu v Litoměřicích žádné slevy bohužel nebyly.

Darth

Albert má od zítřka (tj. 7.6.2016) slevu 25% na veškeré Lego. Pravděpodobně se ale akce nebude vztahovat na už slevněné sety, i když asi to chce vyzkoušet (byly tam slevněné některé zajímavé sety, např. 75137 o 21% - pokud by se dala aplikovat ještě 25% sleva, byla by výsledná cena zajímavá). Asi to bude dobrá šance koupit i sáčky s CMF.

Chairudo

Olomouc šantovka nějakých 15 pro mě nezajímavých setů, par polybagů, CMF žádné
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Darth

Je to bohužel tak, ze slev, co byly doposud, se pro tuto akci staly 25% slevy - takže žádné sčítání slev  :(

Johny650

Mám na Vás dotaz :) je v Brně nějaká větší nabídka lega s 25% slevou? Mám ještě 15% slevu tak nevím zdali tam Jet. Jsem z Vyškova.

Díky

Freddy157

Docela o tom pochybuju. V tech Albertech nebyva skoro nikdy nic zajimaveho. Jediny Albert v Olympii miva docela obstojnou nabidku, ale otazka co tam zbylo.

Darth

Albert Kunovice - dnes kolem 17.00 hodin

Na většinu Lega 25% sleva, nic velkého, většinou sety do 500 Kč.

S 50% slevou:
Friends 41128 Amusement Park Space Ride - 300 Kč
Ninjago 70591 Kryptarium Prison Breakout - 300 Kč
Nexo 70325 Infernox Captures the Queen - 350 Kč

skywalker007

Dnes jsem byl v Albertu Hypernově v Čestlicích a měli tam se slevou 50 procent celkem dost Nexo Knights pak nějaké Ninjago a z Friends jsem tam viděl hot dog auto. S 25 procentní slevou tam byl star wars Tie striker a ještě jiné sady z jiných témat.

Bard

Albert má od 25. 1. padesátiprocentní slevy na některé sety, především Nexo Knights, pak jsem viděl i SW battlepacky a malé City sety.

Miketuk

Mohu potrvrdit 50% na starší battlepacky, ale pozor ne všechny. Některé jsou za 300.

Klaj

Tak Zlín Albert naprostá tragedie. Inzerované slevy na většinu setů 25% ale "původní ceny" nehorázně nadsazené. takže sleva oproti reálným cenám pak vychází na 5 - 10 kč.  Battlepacky "slevněny" z 400 na 300. Hnus.
Draco dormiens nunquam titiliandus

Ravenhorn

Harfa, Šterboholy a Hostivař.

Něco je jen 25%, ale mezi tím jsou i 49-50% a nadsazeny ceny nejsou. Spíš vychází ty slevy dobře na starší Nexo Knights, Ninjago a ve Šterboholích pak měli 50% na dva starší SW battlepacky.
Castle, Pirates a Star Wars.

Bard

Včera v Albertu Mladá Boleslav minifigurky série The Batman Movie za 75,-/ks.

Systematik

Ve středu jsem si všiml v Albertovi v Brně na Mendláku slev na CMF
- Batman sleva 24 % na 74,90 Kč
- Disney sleva 64 % na 28,00 Kč
klasicky pověšený na takovým tom plastovým proužku.

skywalker007

Momentálně mají slevu na polybagy 50%.

ThomasMorta

Citace od: skywalker007 kdy 08.05.2017, 21:21:43
Momentálně mají slevu na polybagy 50%.

Kde a na které? Mají tam tu loňskou Nexo Knights motorku?
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

skywalker007

V Čestlicích. Bylo tam jen friends a city. City jsem bral jeden poslední,friends tam zbylo. Nexo knights tam žádné nebylo.

Bard

Albert v MB patrně od včerejška slevy 30 - 50 % na několik menších setů.

honzicek22

#140
V každém Albertu je sleva různá  ;D a spousta setů byla již ve středu vyprodaná :(  navíc reálná sleva oproti internetu je cca 20 procent, když neuvažujeme poštovné.

Bard

Teto víkend je na většinu LEGA v Albertu sleva 30 %, mimo jiné minifigurky The Ninjago Movie za 70,- Kč.

Několik setů měli v MB za polovic, Ninjgago 70623, Friends 41324 a City 60168.

Matthes_CS

Albert Hypermarkety 35% sleva na vybrané Lego ke dni dětí, v HK měli nějaké Friends, City, Creator a Microfighters, ale menší sety, největší byl nějaký Creator modulární dům.

Bard

V Albertu jsem během posledního týdne viděl pár 50ti procentních slev:

City 60119 Přívoz - 400,-
Star Wars 75161 Microfighter TIE Striker - 135,-
Star Wars 75193 Microfighter Millenium Falcon - 135,-
Friends 41307 Olivia tvůrčí laboratoř - 135,-
Elves 41182 Únos Sofie Jones - 300,-

Freddy157

Myslel jsem ze ty polybagy v Albertu jsou jen za nalepky?

peki


Jezevec

Probraný nic není. Myslím, že při tom zájmu jim to do ledna fakt nevystačí a zásoby dojdou, ale tak měsíc určitě to ještě bude.
Co jsem se díval u nás nebo po Brně, tak když to lidi vykoupí, zase regál někdo doplní. Takže to chce klid a přijít třeba jindy. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Clermont

Počkej až Vašek vykoupí Prahu a přejde do Brna...  >:D


Foton

Tak jedna podložka už je doma. Ale tohle mě pobavilo:
CitacePodložka na stavění o rozměrech 32 × 32 v šedé barvě se skvěle hodí pro stavbu městských ulic, hradů nebo pro cokoliv jiného, co tě napadne. Je to výborná základna, na které můžeš své výtvory ze stavebnice LEGO® postavit, předvádět a hrát si s nimi.

    Měří 48 x 48 výstupků nebo 38 cm x 38 cm
z https://shop.lego.com/cs-CZ/Seda-podlozka-na-staveni-10701

Tak co je těch 32? Couly? Lokte?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

MLT


Dnes jsem zahlédl v Albertu (ČB) tyto knihy. Mají je ve výprodeji za 299,- Kč
Ale neměl jsem ani čas se do nich podívat, tak nemám pojem o obsahu. Jen mne to "trefilo" do očí.

https://knihy.heureka.cz/lego-napadu-vdechni-svym-kostkam-zivot-neuveden/#o=2

https://knihy.heureka.cz/lego-navodu-odemkni-svoji-predstavivost-neuveden/#o=2