(Cudzie) Robotizované prekladište 4555

Založil Micho, 07.01.2006, 16:32:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Micho

Pokiaľ máte 4555 Freight Loading Station a chceli by ste ho vylepšiť a plne zautomatizavať, tak sa možno necháte inšpirovať týmto - link GantryCrane.

Neviem, či som to správne pomenoval v názve - robotizované, ale nič iné vhodné ma nenapadalo.

Má tu aj "jednoduché" diaľkové prepínanie vyhybiek link Crazy.

tazzy

ještě jsi pozapomněl, že ke stavbě (spíše automatizování) je potřeba Robotics Invetion System (3804) nebo alespon RCX  ;D ;D ;D

Micho

Citace od: tazzy kdy 12.01.2006, 20:30:08
ještě jsi pozapomněl, že ke stavbě (spíše automatizování) je potřeba Robotics Invetion System (3804) nebo alespon RCX  ;D ;D ;D

Veď to už snáď nie je problém. Ta nie?   ;D

KLF

Veru... s tymto starym Mindstormsom sa dali pekne upravovat sety. Videl som kadeco. S tym novym si to uz neviem tak dobre predstavit. Ale som nan zvedavy, je to uz sofistikovanejsi system.

(P.S.: trocha mozno odbocka od temy, ale nedalo mi nenapisat narazku na "bezcudlovy" novy Mindstorms  ;) )
Terminated.

tazzy

Citace od: KLF kdy 13.01.2006, 00:34:45
Veru... s tymto starym Mindstormsom sa dali pekne upravovat sety. Videl som kadeco. S tym novym si to uz neviem tak dobre predstavit. Ale som nan zvedavy, je to uz sofistikovanejsi system.

(P.S.: trocha mozno odbocka od temy, ale nedalo mi nenapisat narazku na "bezcudlovy" novy Mindstorms  ;) )

jj, sam stary Mindstorms vlastnim a da se s nim robotizovat uplne vsechno, nejen lego  ;D ;D a ten novy minstorms je beztalcitkovy?? a to ma jako taky dalkovy ovladac jako nove trains nebo to ma dotykovy display (ještě jsem ho zblízka neviděl)

Jindroush

Bezčudlový - jako že nemá čudly (study) jako kostka, takže se nedá k ničemu kloudně přidělat.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

tazzy

acháááááááá.. ja jsem si rikal ze to je nejaky divny  :D, myslel jsem, ze tlacitko se rekne slovensky cudl  ;D (ve slovenstine se nevyznam)

KLF

Citace od: tazzy kdy 13.01.2006, 18:08:16
acháááááááá.. ja jsem si rikal ze to je nejaky divny  :D, myslel jsem, ze tlacitko se rekne slovensky cudl  ;D (ve slovenstine se nevyznam)

;D ;D No ja som to prave v cestine pisal ! ;) Ja mam to slovo "bezcudlovy" odtialto z fora. V slovencine je slovo "cudlik", alebo este "cuplik" ale inak nic podobne. ;) A su nespisovne.  ;D Takze nevedel som, ako to inak vystihnut, aby ste to tu rozumeli, tak som pouzil ten tunajsi vyraz - bezcudlovy. ;)
Terminated.