(vlastní) Veverky domeček ve stromě - Společný projekt Friends

Založil Petronel, 12.12.2016, 21:48:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

Pro společný projekt Městečko Friends jsem chtěl postavit něco se zvířátky. Hlavně z důvodu, že ty friends figurky prostě nějak nemám rád. >:D
Výsledkem je mohutný strom ve kterém bydlí veverka a má v něm vše co by taková správná veverka měla mít:
spousty místností v několika patrech, prosvětlené schodiště okny, velkou terasu s osvětlením, posezením a kazeťákem s mikrofonem na karaoke, uvnitř velkou LED TV (není vidět) ;D a nahoře ještě malý balkónek s dalekohledem na pozorování noční oblohy a samozřejmě satelit pro příjem zahraničního vysílání.
Na střeše nesmí chybět ani solární kolektory - veverky vždy žijí ekologicky (navíc k žádnému okolnímu stromu také nebylo přivedeno elektrické vedení, takže neměla na výběr...)

A trefil jsem se zrovna do času veverky narozenin, takže je zde i spousta přátel a gratulantů z širého okolí a se spoustou darků!


       

Všechny fotky k prohlédnutí zde!

milanv

Vtipné, moc hezké. Přesně v tvém stylu :) Tučňák na stromě, plán na ten mikrofon, solární panely pro moderní veverku...
K tomu pěkně postavený strom. Fakt dobré!
Pán na Žlutém hradě

Hardegon

Technika toho stromu je super. Přijde mi to hodně povedené. Do Friends projektu mi tohle sedí perfektně.

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Martins

Uff, projekt se ještě ani nerozjel a už má úžasnou dominantu! Skvělá práce, detaily, vtip... nemá chybu.

matka

Tohle mě pobavilo, hlavně pes s baťohem   :) Je to milé a pěkně poskládané.
Paní na Žlutém hradě

Igorus

Fakt moc pěkné! Myslím že jsi vystihl přesně záměr tohoto projektu :)

Těším se, jak to umístíš na modul.

Izabella08

Pohádkově vtipné dílko, Petroneli...ta malá okénka všude.
Každá veverka by normálně mohla závidět :)

Petronel

Dostavěna celá baseplate a je pomalu hotovo. Přestěhoval jsem vchod na jinou stranu aby byl vidět a po cestě přichází všichni gratulanti.  :D Ještě bych chtěl dodat ten mikrofonek a plánuji, že bych udělal před strom ceduli.
Nějakou takovou:D
Název stromu bude asi "Veverkovník růžokvětý"  >:D
Co vy na to?

       

milanv

Paráda! K tomu stromu, který už sám o sobě je skvělý (jak nápad, tak provedení) mi pořád něco chybělo. Myslím z hlediska vystavování. Jak nás učili na Kompozici: něco, co povede oči diváka k hlavnímu námětu a pomůže mu ho pochopit. A to se ti teď přesně povedlo! Pozvedlo to celý modul, a ještě jsi to udělal plné detailů a vtipné.

Ceduli památný strom: přemýšlím o nové Tile 2x3, podle mě by se poměrem stran i velikostí perfektně hodila, co ty na to?
Pán na Žlutém hradě

Igorus


matka

Pěkně jsi to vyladil Petře. Prasátko s vozíčkem dárků a pasažérem nemá chybu  ;D
Paní na Žlutém hradě

Sanna

To je nádhera. Moc se mi líbí ten nápad . Uplně vidim mojí holku,když byla malá "To chci!!!!"  :D

Petronel

Aktualizoval jsem úvodní příspěvek a vložil finální fotografie z výstavy a popis díla.
Doufám, že se vám má stavba líbí a alespoň trochu vás pobavila.
Pokud ano, hlasujte prosím pro "Petronel: Veverky domek" v soutěži zde.
Moc děkuji.