Hnízdo Blacktronů

Založil Robkteryten, 02.11.2017, 08:14:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Robkteryten

Vítejte v našem Blacktroním světě!

Náš Blacktronský rod se postupně zvedá z popela a začíná se zapojovat do průzkumu a vývoje vlastních jednotek. Prozatím se musíme spokojit se zbytky zachráněných ,ale i tak se armáda postupně rozrůstá a opevňuje svou první základnu.

Naši vědci již hlásí první úspěchy !!!

Prvním úspěchem je mezihvězdná průzkumná loď třídy Shark. Našimi obyvateli pojmenovaná Čmelák.
Druhý zásadní úspěch pro naši bandu, je výstavba základny Hnízdo.

Neustále probíhá výzkum a vylepšování našich technologií. Špióni mají nabroušené tužky a připravené zápisníky při návštěvách okolních světů.

Populace
60 obyvatel

Armáda

Orca V1.0 : 1
Bumble-bee  V2.0 : 1 vyřazeno 1/2019

Standartní jednotky:

6812 Grid Trekkor :  9
6851 Tri-Wheeled Tyrax : 2
6878 Sub Orbital Guardian : 3
6832 Super Nova II : 6
6933 Spectral Starguider : 1
6981 Aerial Intruder : 1


Robkteryten

#1
Jedná se o naší první vesmírnou loď. Vznikla jako průzkumná s možností zásobování základny.
Loď má silné pancéřování, ale bohužel unese jen lehká děla v přední části. V nejnutnějších případech se může zapojit do boje jako "ničitel tanků" a podpora pozemních jednotek.

Loď prošla drobným upgradem a to posílením a zprovozněním motorů pro výstavu v Olomouci.


foto: Hačislav

Bumble-bee 1.1

Posádka: 2
Výzbroj: 2x Pozemní kanón,  2x lehké dělo
Určení: Průzkumná loď


Togaran

Člověk sem chvilku nezavítá a hned tu má tuhle černou hrozbu  ;D

Loď vypadá super, líbí se mi, že si zachoval barvy a taky použití skel na přední kabinu, měl jsem vždycky nejradši prosklené lodě v minifig měřítku. Nemáš víc fotek? interiér, motory, ...
Taky se mi líbí kruhová stavba na základně, co je to zač? Přimlouvám se i za další fotky základny.

zapínám upozornění a těším se na další příspěvky  :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

HD

Těším se na další postup. :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Robkteryten

#4
Citace od: Togaran kdy 30.11.2017, 10:12:12
Člověk sem chvilku nezavítá a hned tu má tuhle černou hrozbu  ;D

Loď vypadá super, líbí se mi, že si zachoval barvy a taky použití skel na přední kabinu, měl jsem vždycky nejradši prosklené lodě v minifig měřítku. Nemáš víc fotek? interiér, motory, ...
Taky se mi líbí kruhová stavba na základně, co je to zač? Přimlouvám se i za další fotky základny.

zapínám upozornění a těším se na další příspěvky  :)

Tak přiznám, že inspirace pro kabinu je z tvého MOCu :D Moc fotek nemám a momentálně je loď rozdělaná. Chtěl jsem ji malinko poupravit a nakonec z ní nic nezbylo. Z trosek ale roste nová.
To kruhové na základně je hangár pro Novy.

sohibil

Na prieskumné plavidlo je to slušná opacha. Až sa divím že na obsluhu stačí 2-členná posádka :D

Musím zatlačiť nostalgickú slzu v oku nad tým ako klasické Space rady padli na úkor SW. Nech žije Blacktron!!
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

Robkteryten

Naši průzkumníci zaznamenali velkou aktivitu ve frakci M-tronů a popohnali vědce k řádnému testu pohonné jednotky na nově vyráběném Čmelákovi 2.0
Záznam z testu je již odtajněn: test motorů
Do armády bude Čmelák zařazen na konci března. Do té doby věříme diplomatcké lodi rodu Spyrius v jejich misi na udržení míru mezi frakcemi.

Izabella08

Peti, test motorů...za 1  ;D

znouzectnost

Jupííí,

konečně se něco děje ve space.
Mooc pěkné..
Už se těším až bude vedle mé upravené/nové? základny.
Motory jsou nádherné!

Robkteryten

Jedny z posledních fotek základny
Rozhýbané obranné věže
Na dalších hejbátkách se pracuje :D


Jezevec

Super základna!  :) Děláš velkou čest space tématice. Ta kruhová část má nějakou specifickou funkci? Mně to trochu připomíná takový maličký urychlovač částic na první pohled. Nebo to je jen náhodná podobnost, protože se ti prostě líbil kruhový design? Podle fotky to vypadá i na dok pro vesmírné lodě, případně nějaká servisní stanice? :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

znouzectnost

Pěkné, jak máš řešenou změnu směru?
Přes IČ nebo jinak?
To bude mít Mtron co dělat se ubránit  >:D

networ

Ještě by to chtělo blikání diod jako laserové střely :)

Velice pěkná práce.
Učím se stavět ...

Robkteryten

díkes za komenty, snažím se dále vylepšit, teď rozhýbat.

@Jezevec, je to hangár na set 6832 Super Nova II, tím celá základna začala :D
@Znouzectnost, ovládání je zatím na přepínač s IR zatím moc nechci kvůli těm motorům na lodí, ale nejspíš to prohodím. Motory dám na spínač a věže na IR

Robkteryten

Konečně nafocené šachy, bohužel lépe neumím.
Blacktron vs. Mtron chess

Bard

Bomba. Tomu říkám šachy s přidanou hodnotou.

Robkteryten

#16
Naši vědci vyvinuly jednomístnou víceúčelovou jednotku pro útok i obranu základny.
Orca disponuje 4 pulsnímy děly typu vzduch/země.
Slabiny nebudeme sousedním rudochům prozrazovat, bohužel ve vzduchu jí stále musí doprovázet letka NOVA 2 stíhaček.
Pro účely prezentace jsou použity randery ze Stud.io, reálná fotka čeká na zpracování :D

HD

Ou, koukám, že vývojová střediska pracují pilně bez přestávky. Kolik má letoun za zkušební dobu nalétáno hodin?  :D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Robkteryten

Citace od: HD kdy 09.10.2018, 16:36:03
Ou, koukám, že vývojová střediska pracují pilně bez přestávky. Kolik má letoun za zkušební dobu nalétáno hodin?  :D

No rozhodně více nežli polofunkční hangár, tam udělaly pánové z vývoje chybu.... :P


Togaran

Pěkné letadýlko, vypadá dost svižně :) má nějaký interiér nebo nákladový prostor? myslím, že by si zasloužilo nějak pohyblivá křídla a děla.

a pěknej render vypadá to skoro jako fakt dobrý fotky :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robkteryten

Citace od: Togaran kdy 10.10.2018, 20:10:41
Pěkné letadýlko, vypadá dost svižně :) má nějaký interiér nebo nákladový prostor? myslím, že by si zasloužilo nějak pohyblivá křídla a děla.

a pěknej render vypadá to skoro jako fakt dobrý fotky :)

Díkes, bohužel tě zase trošku zklamu. Interier.... do tá 4studové šířky jsem narval jen ovládací panel :( Nákladní prostor taky není. Nad pohyblivými motory jsem dumal, ale nakonec zavrhl.
Ten render je ze Stud.io a musím říct, že i na nastavení kvality na nejméně to vypadá jako živé. Dost mě překvapila ta TNG skla.
Už pracuji na trošku větší, snad se povede lépe i s nějakým interiérem.

sohibil

Citace od: Robkteryten kdy 09.10.2018, 10:30:09
Naši vědci vyvinuly jednomístnou víceúčelovou jednotku pro útok i obranu základny.
Orca disponuje 4 pulsnímy děly typu vzduch/země.
Inšpirácia Command & Conquerom čisto náhodná, že? :D

Aj keď viac sa to podobá na NODský Venom z 3. dielu ako na eponymný stroj GDI.

Pripúšťam ešte aj možnosť že sa mýlim a naozaj to má tvarom pripomínať kosatku.

Enemákom by som nevyzrádzal ani silné stránky, pretože si môžu hneď vyvinúť obranu >:D
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

Mtron

čistě náhodně děla 4 pulzní vzduch-země tomu jako mám rozumět, že to dělo střílí rakety a nebo projektil co letí vzduchem a padá na zem. Nějak se mi nepozdává technologie co vyvíjíte. Pak by to byla bomba ne projektil  ;D ;D ;D

no jen zbrojte, přijde obrovitý Mtron a rozdupe Vás na prach... ehm na plast  >:D >:D >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

sohibil

#23
@mtron: Keď sa povie (resp. napíše) "pulzné delo" tak asi málokomu prídu na rozum rakety. A bomby už duplom nie. (pun neúmyselný) Ja si pod tým predstavím skôr niečo na spôsob coilgun, ktorý namiesto hmotných projektilov vystreľuje zhluk plazmy stlačený silným magnetickým poľom - takú mikroskopickú umelú hviezdu. Samozrerjme v realite (ak by sme to vôbec dokázali vytvoriť) by také čosi bolo extrémne nestabilné a explodovalo, sotva by to opustilo hlaveň. Na zem by to dopadnúť určite nestihlo. Tým skôr, že tento stroj asi lieta v kozmickom priestore. Sorry, musel som si trochu zafilozofovať. Baví ma to.
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robkteryten

Citace od: Chairudo kdy 29.10.2018, 19:38:31
Něco od Charlieho z Dánska :D
https://www.youtube.com/watch?v=ItB9HkHwPV4

Pěkný. Lituji, že zrovna nešel ten hangár a nenatočil to naklápění motorů :D

Robkteryten

Dnešním dnem jsme  definitivně vyřadily vesmírnou loď do šrotu. Poslední foto.

HD

Jej, té bude škoda.
Doufám, že už je v plánu modernizace.  ;)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

sohibil

Citace od: Robkteryten kdy 28.12.2018, 21:30:53
Dnešním dnem jsme  definitivně vyřadily vesmírnou loď do šrotu. Poslední foto.
Farewell. It has been an honor.
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

Robkteryten

Tak pro tento rok prošla naše základna mírnou přestavbou,  teda původně to tak bylo zamýšlené. Nakonec z původní  základny zbyly je  střelecké věže.
Bohužel  u dálkového monorailu udělalo výzkumné oddělení nějakou  chybu a stále nefunguje.