KOSTKOVÁNÍ, duben 2018 Olomouc

Založil Izabella08, 21.10.2017, 16:44:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Izabella08

Ta světýlka tomu dodávají šťávu:)

mirek


Ivansliz

Budou nějaké propagační letáčky a nějaké plakáty? Na podzimní výstavu byly "plakáty A4" a pak menší "fotečky". Určitě se o ně hlásím. Zpropaguju výstavu na pár zajímavých místech.  :D Pokud to máte jen v el. verzi (viz první příspěvek Izabely?), budu si to klidně tisknout doma - i když asi v horší kvalitě.

Jinak stavby jsem tu ani nenabízel, protože tuším, že to je vyloženě interaktivní výstava.  :)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Robkteryten

Citace od: Ivansliz kdy 14.02.2018, 20:16:01
Budou nějaké propagační letáčky a nějaké plakáty? Na podzimní výstavu byly "plakáty A4" a pak menší "fotečky". Určitě se o ně hlásím. Zpropaguju výstavu na pár zajímavých místech.  :D Pokud to máte jen v el. verzi (viz první příspěvek Izabely?), budu si to klidně tisknout doma - i když asi v horší kvalitě.

Jinak stavby jsem tu ani nenabízel, protože tuším, že to je vyloženě interaktivní výstava.  :)

A4 jsou již vytištěné, v pátek odesílám Izabelle. A6 zatím nejsou - čekají na tisk.


Izabella08

Citace od: Ivansliz kdy 14.02.2018, 20:16:01
Budou nějaké propagační letáčky a nějaké plakáty? Na podzimní výstavu byly "plakáty A4" a pak menší "fotečky". Určitě se o ně hlásím. Zpropaguju výstavu na pár zajímavých místech.  :D Pokud to máte jen v el. verzi (viz první příspěvek Izabely?), budu si to klidně tisknout doma - i když asi v horší kvalitě.

Jinak stavby jsem tu ani nenabízel, protože tuším, že to je vyloženě interaktivní výstava.  :)

Ahoj Ivane,

děkuji za nabídku s Tvojí pomocí...jakmile dorazí letáky, hned se ozvu:)

Výstava je převážně interaktivní...doplněná však zajímavými MOCy či sety.

Izabella08

Citace od: Robkteryten kdy 14.02.2018, 20:37:59
Citace od: Ivansliz kdy 14.02.2018, 20:16:01
Budou nějaké propagační letáčky a nějaké plakáty? Na podzimní výstavu byly "plakáty A4" a pak menší "fotečky". Určitě se o ně hlásím. Zpropaguju výstavu na pár zajímavých místech.  :D Pokud to máte jen v el. verzi (viz první příspěvek Izabely?), budu si to klidně tisknout doma - i když asi v horší kvalitě.

Jinak stavby jsem tu ani nenabízel, protože tuším, že to je vyloženě interaktivní výstava.  :)

A4 jsou již vytištěné, v pátek odesílám Izabelle. A6 zatím nejsou - čekají na tisk.

Peti, d.ě.k.u.j.i.

Icewalker

PROPAGAČNÍ KOMIKS

Po čase jsem opět vytvořil space-tématický propagační komiks pro legovou výstavu. O šíření mezi civilisty se postará organizátorka Izabella ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

milanv

Pěkné! Pobavil mě v posledním okýnku, jak si nestihl odložit vidličku :)
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Citace od: Icewalker kdy 15.02.2018, 20:09:39
PROPAGAČNÍ KOMIKS

Po čase jsem opět vytvořil space-tématický propagační komiks pro legovou výstavu. O šíření mezi civilisty se postará organizátorka Izabella ;)
Icewalkere, ještě jednou moc děkuji:)

mirek

Velice zdařilý komiks. Vtipně zakomponované památky města.

Izabella08

#70
Předkládám Vám podrobné informace k naší olomoucké akci:

INSTALACE
pátek 6.4. od 12 hod do max. 22 hod + popř. sobota od 8-10hod
adresa Střední škola polytechnická, Rooseveltova 79, Olomouc
http://www.ssprool.cz/wordpress/
2 možné přístupové cesty ke škole...viz mapka...oba přístupy jsou z Rooseveltovy ulice...možná ten PŘÍJEZD 2 je bezpečnější, protože PŘÍJEZD 1 je blízko velké křižovatky


ROZMÍSTĚNÍ modelů a koutků
snažila jsem se vyhovět Vašim individuálním požadavkům
viz. plánky výstavy


UBYTOVÁNÍ
téměř všichni ( kromě Mirka, HD, Milana, matky, Hacislava a Jojika)
Vojenská ubytovna:
http://www.levneubytovani.net/ubytovani/krizikova-olomouc/ 
+420 973 405 000, +420 973 405 006
GPS: 49°35'35.543"N, 17°16'14.124"E

- jde o velmi slušné ubytování...čisto, nové vybavení, max. 2 na pokoji s vlastním WC a koupelnou
- většina z Vás máte apartmány
- rodiny a kamarádi jsou pospolu...ale můžete si měnit pozice:)
- parkování přímo před ubytovnou na vyhrazeném parkovišti
...pokud by nebylo dostatek místa, nutno hledat v blízkosti


JÍDLO
SO přes den bageta, štrůdl, kafé, nealko dle libosti, v podvečer pizza, alko pivo či nealko
NE přes den bageta, ovoce, nealko

BOURÁNÍ
v NE od 17 hod
NOVINKA...nežádám pomoc s úklidem
Je mi jasné, že mnozí z Vás jsou z daleka a čeká Vás dlouhá cesta zpět...proto si složíte své modely a popřeji Vám šťastnou cestu

FINANČNÍ VYROVNÁNÍ
budu se snažit vše vyrovnat do nedělního odpoledne, tj. v hotovosti

ZÁBAVA PRO KOSTKAŘE...budete na Kostkování, proto i Vás čeká zábava:)
- pouze pro kostkaře + jejich rodiny
- začátek 18.30-18.45
- délka trvání 3 hodinky
- náplň:
1. pohoštění
2. tombola...nikdo neplatí, ale každý vyhrává:)
3. vyhlášení vítěze v soutěži o NEJ květinu
4. odsypání kostek
5. aukce
6. volná zábava...ale max. do 22 hod.
 

Kdyby cokoliv, volejte na 603286864

Izabella

Izabella08

O víkendu jsme dělali naší akci reklamu na olomoucké výstavě For model.

Foton

Jo všimnul jsem si, zvláště ta "Flora" část mě pobavila.  Jeden ze světlých bodů výstavy.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Numido

 :o  :o já to na For Model vůbec nenašla! Škoda... vím jenom o Mindstormech DDM

Izabella08

Citace od: Foton kdy 05.03.2018, 09:35:38
Jo všimnul jsem si, zvláště ta "Flora" část mě pobavila.  Jeden ze světlých bodů výstavy.

Díky Fotone...to potěší:)

Izabella08

Citace od: Numido kdy 05.03.2018, 19:56:38
:o  :o já to na For Model vůbec nenašla! Škoda... vím jenom o Mindstormech DDM

Leni, 2 vitríny nahoře na galerii :)

Izabella08

#76
VÝZVA...do stavěcího koutku na naše výstavy, který povede MilanV, sháním tyto díly:

2KS

https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=61480#T=S&O={"iconly":0}

8ks

https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=2902#T=S&O={"iconly":0}

8ks

https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=2903#T=S&O={"iconly":0}



Prosím, potřebuji je do zač. dubna, Vaši cenu akceptuji:)

Stimpi

Mrknu, ty první dvě bych měl mít

Izabella08

Děkuji, Stimpi...ty zbylé již shání Milan v zahraničí:)

Stimpi

ahoj, tak ty dvě první gumy můžu půjčit od setu a vzít sebou, nebo můžu přivézt 4 podobné i s ráfkem ... stejný průměr ale širší. dle foto

peki

Citace od: Izabella08 kdy 10.03.2018, 08:10:58
VÝZVA...do stavěcího koutku na naše výstavy, který povede MilanV, sháním tyto díly:

8ks
https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=2903#T=S&O={"iconly":0}
Prosím, potřebuji je do zač. dubna, Vaši cenu akceptuji:)
našel jsem jich 8 v kostkách na přehrabání, beru do Ostravy.

Izabella08

Pánové, moc Vám oběma děkuji..Milan je však už nakoupil v Itálii...šlo nám o čas...každopádně pokud je Peki bude moci postrádat...budou se jistě hodit na Milanovu další stavbu:)

Ještě jednou díky!

peki

Je seznam AFOLů na začátku aktuální? Budu připravovat kostky na přehrabání tak abych na nikoho nezapomněl  ;)

Chybí mi tam třeba: Igorus.

Potřebuji vědět kolik AFOLů z kostek se akce zúčastní.

Izabella08

#83
Peki, bez Tebe 34 Afolů z Kostek.

Izabella08

Milí účastníci Kostkování,

na všechny Vás se už v Olomouci těšíme...veškeré informace k výstavě máte napsané výše a pokud mi budete potřebovat volat...volejte, prosím, jen z čísel, která jste mi nahlásili...bohužel jiná čísla brát nebudu...mám jen jedno tel. číslo pro soukromé i pracovní hovory...a v pátek se chci věnovat jen akci:)

Pohodové svátky a už konečně hodně sluníčka!

peki

Prosím aby jste během instalace ale zejména samotné akce, zasypaly 
face book kostek fotkami z akce kostkování. Zkušené youtobery pak prosím o linkování videí.

Jo a přineste si něco na kostky které sypu. Zachrastěte doma prasátkem ať víte kolik můžete utratit na aukci. Účastníky ostravské aukce, kteří ještě nemají zaplaceno žádám o zaplacení.

444martinhanak

Díky moc Izabello za perfektně a do nejmenších detailů zorganizovanou akci. Bylo to moc pěkné a všechno šlo hladce.
Jsem rád, že jsem se i s ostatními kostkaři mohl setkat. 

samy405

Děkuji Izabell :)
Akce podařená - lidi spokojení, kostkaři taky :) (alespoň co vím)
je fajn, že je to jiné než klasická výstava :)

ogar49

Taktéž díky Izabelle, resp. všem co se akce účastnili :)

škoda, že článek s videem byl až v neděli a ne sobotu.
https://olomouc.idnes.cz/kostkovani-lego-olomouc-stredni-skola-polytechnicka-p06-/olomouc-zpravy.aspx?c=A180408_120301_olomouc-zpravy_bse

šipka

Také se přidávám ke chvále a hlavně poděkování za SUPER akci a servis.  Velké díky, bylo nám potěšením a ctí !