KOSTKOVÁNÍ, duben 2018 Olomouc

Založil Izabella08, 21.10.2017, 16:44:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

milanv

Pěkná fotoreportáž! Nejen z té první fotky, ale z většiny těch fotek úplně čiší přesně to, co píšeš. A to, proč tak rád do Olomouce jezdím. (A o co se pokaždé snažím.)
Pán na Žlutém hradě

Igorus

Hači, super fotky :) díky! Jsi borec!

Mtron

parádní fotky Hači a parádní akce. děkuji
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Hacislav

Jsem rád, že se fotky libí.
A pochvala od tiskového mluvčího společnosti Volkswagen Astronautics potěší dvojnásob.  >:D
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

HD

Fotky jsou jako ( ;D) od profesionála, díky za ně.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Izabella08

Citace od: Hacislav kdy 23.04.2018, 14:06:58
Akci jsem si moc užil.
Je spousta věcí, střípků a obrazů, které mne na této akci zaujalo a s kterých mám radost, některé fragmenty jsem objevil až při zpracovávání fotek.
Namátkou: Neuvěřitelná pohoda / hrající si a stavějící si celé rodiny bez ohledu na generaci / nebývalé množství rodiných příslušníků nás Afolů (zejména ratolestí, myslím si že ty si to také užili) / to jak někteří navštěvníci krásně nabourávali stereotipy spojované nekterými Lego tématy a tak bylo možné vidět holčičku v "bombónkovém" oblečení jak si staví v City, kluky stavějící v Frends koutku, "Frouzen"  koutek byl pravidelně v obležení celých rodin všech generací...
Nebo třeba takový drobný krásný detail, že i koberec v stavěcích koutcích byl tématicky sladěn.
Děkuji Izabello za super akci.

Ze svých fotek, které se mi podařilo na akci ulovit, mám obrovskou radost s té co jsem použil jako náhledovku o příspěvek výše.
Chlapeček zaujatý roztáčením mechanické vrtulky a dospělácká ruka, která mu pomáhá.
Ne, moc často se podaří fotka, která je schopná fungovat jako jednoduchá skratka vystihující celou akci a vlastně i celé naše snaženií...

Pane Fotografe...skláním se a moc děkuji za výstižné fotografie!

Izabella08


Foton

Slušné video. Hrátky s fotkami jsou vtipné.
Osobně bych uvítal pomalejší střih, ze začátku se mi z toho dělalo skoro zle :-( Asi jsem stará páka.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

444martinhanak

Tak to je paráda. Někdo si pěkně vyhrál. Je tam hodně různých záběrů a tak to krásně vystihuje, co všechno na Kostkování bylo. Ty fotky na konci jsou neotřelý nápad.

Izabella08

Děkuji pěkně, jsem ráda, že se video líbilo:)


Stimpi


Tomik

Suprové video! Nejvíce se mi tam líbil ten začátek se zrychleným průletem výstavou a potom zvukový doprovod - přidané zvuky u záběrů monorailů, strojů, kuličkodráhy apod.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Izabella08

Citace od: Tomik kdy 30.06.2018, 21:26:14
Suprové video! Nejvíce se mi tam líbil ten začátek se zrychleným průletem výstavou a potom zvukový doprovod - přidané zvuky u záběrů monorailů, strojů, kuličkodráhy apod.

Děkuju, slova výše potěší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jezevec

Mám z toho podobné dojmy jako Tomik. Ty dodatečné zvukové efekty tomu videu přidaly mnohem víc než by člověk na první pohled řekl. Zdá se to jako naprostá maličkost, ale všechno tím tak nějak více ožilo. Parádička. :) 
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

linhi