Colossal Castle Contest IX

Založil Colonel32, 11.11.2011, 22:18:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=35276.0

Má proběhnout 9. ročník jedné z nejslavnějších stavitelských soutěží.

Přemýšleli jsme, že bychom nějak ocenili účast účast a úspěchy českých stavitelů, ale nedaří se nám vymyslet nějakou logiku, podle které oceňovat. Na jednu stranu je nepravděpodobné, že by se v tak silné konkurenci povedly nějaké skutečné úspěchy širší skupině stavitelů, na druhou stranu mám strach ocenit pouze účast, aby nám stavitelé nakonec ještě neudělali ostudu.

Přivítám tedy jakékoli rozumné návrhy.

Hardegon

Soutěž z účasti na soutěži? Nějak nevím, k čemu by to bylo dobré. To raději více soutěží zde na foru, které by motivovaly české stavitele...

Colonel32

Citace od: Hardegon kdy 11.11.2011, 23:12:36
Soutěž z účasti na soutěži? Nějak nevím, k čemu by to bylo dobré. To raději více soutěží zde na foru, které by motivovaly české stavitele...

Ale já chtěl ocenit účast českých stavitelů na CCC. Je to takový rozdíl jestli staví dílo do CCC nebo CBC?

Colonel32

#3
Dobře, předběžné rozhodnutí:

Za každý model Českého nepo Slovenského stavitele, registrovaného na kostkách minimálně od června 2011, který se umístí v soutěži CCC IX v jakékoli kategorii na 1. - 5. místě, obdrží jeho stavitel honorář ve formě kreditu na BL nákup, odstupňováno po stokoruně od 5. místa, tz. za model na 5. místě 100kč, na 4. 200 kč atd. až na 1. místě (vítěz dané kategorie) 500 kč. Umístění v kategorii "Mistr stavitel" je honorováno dvojnásobně, tedy od 200 kč za 5. místo až po 1000kč za první. 

Podmínkou je, že dílo bude samostatně prezentováno i zde na kostkách.

Pokud má někdo další z bricklinkářů zájem se přidat, tak mi napište zprávu.