Ohlédnutí za instalačním víkendem a otevřením

Založil peki, 06.06.2016, 09:36:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Thorin

Citace od: Aki kdy 22.06.2016, 10:28:19
Citace od: Thorin kdy 21.06.2016, 22:10:36
Pokud by někdo ze stavitelů chtěl uvést např. galerii fotek nebo youtube kanál do popisku videa napište mi sz.
Ono by to chtělo nejprve spravit ty chybné popisky. Plete se ti Ryxe a Šnobr. První je stavitel, druhý majitel areálu a většiny modelů - oba dva jsou Michalové.  ;) (Hluboká, katedrála sv. Víta, Vojtěcha a Václava).

Bohužel po nahrání videa už ho nemůžu dále upravovat. Jediné co můžu udělat je že jsem překryl pomocí poznámky chybné jméno a navrch jsem napsal správné. Bohužel špatné jméno je stále vidět.

Hacislav

Citace od: Thorin kdy 22.06.2016, 15:12:18
Citace od: Aki kdy 22.06.2016, 10:28:19
Citace od: Thorin kdy 21.06.2016, 22:10:36
Pokud by někdo ze stavitelů chtěl uvést např. galerii fotek nebo youtube kanál do popisku videa napište mi sz.
Ono by to chtělo nejprve spravit ty chybné popisky. Plete se ti Ryxe a Šnobr. První je stavitel, druhý majitel areálu a většiny modelů - oba dva jsou Michalové.  ;) (Hluboká, katedrála sv. Víta, Vojtěcha a Václava).

Bohužel po nahrání videa už ho nemůžu dále upravovat. Jediné co můžu udělat je že jsem překryl pomocí poznámky chybné jméno a navrch jsem napsal správné. Bohužel špatné jméno je stále vidět.

Poučení pro příště, lépe odvést novinářskou práci = řádně si ověřit informace.
Video je fajn, hezky ukázalo řadu detailů z jednotlivých staveb.
Nicméně záběry na jednotlivé MOC byli řekněme hodně nevyvážené (nejen časově). A to nemluvím o tom, že některé podstatné kusy byli scela opomenuty...
A záběr na Chrám sv. Barbory, pak švenk na pouster Staroměstké radnice a následně záběr detailu  sv. Barbory je už vyloženou vizuální chybou...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

janopr

Citace od: Hacislav kdy 22.06.2016, 19:45:50
Citace od: Thorin kdy 22.06.2016, 15:12:18
Citace od: Aki kdy 22.06.2016, 10:28:19
Citace od: Thorin kdy 21.06.2016, 22:10:36
Pokud by někdo ze stavitelů chtěl uvést např. galerii fotek nebo youtube kanál do popisku videa napište mi sz.
Ono by to chtělo nejprve spravit ty chybné popisky. Plete se ti Ryxe a Šnobr. První je stavitel, druhý majitel areálu a většiny modelů - oba dva jsou Michalové.  ;) (Hluboká, katedrála sv. Víta, Vojtěcha a Václava).

Bohužel po nahrání videa už ho nemůžu dále upravovat. Jediné co můžu udělat je že jsem překryl pomocí poznámky chybné jméno a navrch jsem napsal správné. Bohužel špatné jméno je stále vidět.

Poučení pro příště, lépe odvést novinářskou práci = řádně si ověřit informace.
Video je fajn, hezky ukázalo řadu detailů z jednotlivých staveb.
Nicméně záběry na jednotlivé MOC byli řekněme hodně nevyvážené (nejen časově). A to nemluvím o tom, že některé podstatné kusy byli scela opomenuty...
A záběr na Chrám sv. Barbory, pak švenk na pouster Staroměstké radnice a následně záběr detailu  sv. Barbory je už vyloženou vizuální chybou...

No, myslím, že většině z půl milionu potenciálních diváků (subscriberů) zas tak nezáleží na popiskách, spíš je ohromí ty stavby jako takové. Já jsem rád za propagaci českého stavění. Díky Thorine.

Marty713

Citace od: janopr kdy 22.06.2016, 23:16:57No, myslím, že většině z půl milionu potenciálních diváků (subscriberů) zas tak nezáleží na popiskách, spíš je ohromí ty stavby jako takové. Já jsem rád za propagaci českého stavění. Díky Thorine.

A díky takovému přístupu je v Čechách marketing stejně rozvinutý jako (pozor hyperbola) vesmírný program nebo mořeplavba.

Citace od: Hacislav kdy 22.06.2016, 19:45:50A záběr na Chrám sv. Barbory, pak švenk na pouster Staroměstké radnice a následně záběr detailu  sv. Barbory je už vyloženou vizuální chybou...

To mě taky praštilo přes oči.