LP 2016 nejlepší MOC se sportovní tématikou

Založil peki, 17.12.2015, 10:05:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

vyberte nejlepší MOC se sportovní tématikou

1 / Izabela a její sada sportovních kreací
42 (57.5%)
2 / matka a překážkový běh
11 (15.1%)
3 / patkutil výsek sportovního stadionu
3 (4.1%)
4 / Jardal minifotbal
10 (13.7%)
5 / Jardal golf
7 (9.6%)

Celkem hlasů: 73

Hlasování ukončeno: 30.08.2016, 11:13:46

Marty713

Teď by mě zajímalo, jak moc se těch 12 nových hlasů kryje se jmény na seznamu lidí do Billundu. ;D

to Engine: Nová/aktualizovaná nepřečtená témata a příspěvky?

peki

Citace od: Engine kdy 29.06.2016, 12:18:45

Možná by chtělo nějak zvýraznit, že tu probíhá hlasování. Jak máme všichni vědět, že se začlo hlasovat v půl roku starém téma, které ani neni v sekci soutěží.

Stalo jsem zvědavý na tu hlasovací smršť. Před zveřejněním na hlavní stránce byl počet hlasujících 43. Nechci z toho dělat povinnost. Vznikla řada pěkných MOC které stojí zato omrknout a hlasování v anketě je také na chvilku.

Foton

Citace od: Marty713 kdy 29.06.2016, 12:22:18
Teď by mě zajímalo, jak moc se těch 12 nových hlasů kryje se jmény na seznamu lidí do Billundu. ;D

to Engine: Nová/aktualizovaná nepřečtená témata a příspěvky?

Můj je nový a s Billundem se nekryje :-)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

peki

Citace od: peki kdy 29.06.2016, 14:44:39
Citace od: Engine kdy 29.06.2016, 12:18:45

Možná by chtělo nějak zvýraznit, že tu probíhá hlasování. Jak máme všichni vědět, že se začlo hlasovat v půl roku starém téma, které ani neni v sekci soutěží.

Stalo jsem zvědavý na tu hlasovací smršť. Před zveřejněním na hlavní stránce byl počet hlasujících 43. Nechci z toho dělat povinnost. Vznikla řada pěkných MOC které stojí zato omrknout a hlasování v anketě je také na chvilku.

Tak o 3 hlasy více  :o . Asi to přesunu do toho tématu s výletem do Billundu, abych se dostal aspoň na 60 hlasu.

peki

Tak k pokoření hranice 60 volitelů chybí 1 hlas. "Magickou" 60 uvádím protože se na výlet do Billundu 2017 za 2 dny přihlásilo přes 60 lidí.

peki

Olympijské hry mají připomenout MOC se sportovni tematikou. Stale probíhá hlasování o nejlepší MOC

peki

Připomínám blížící se konec soutěže.

peki


Připomínám dnešní konec hlasování.

peki


Izabella08

Mám velikánskou radost...všem hlasujícím a organizátorům MOC MOC děkuji :)

milanv

Gratuluju Izabelle i ostatním soutěžícím - už to vypadalo na zrušení soutěže a pak jste předvedli krásná dílka, ze kterých jsem já osobně měl těžký problém vybrat. A když jsem je pak viděl na Lipně, tak jsem si je užil znova ještě víc. Opravdu pěkné práce s pěknými nápady a detaily! (Jak víte, já jsem na detaily úchylný ;) )
Pán na Žlutém hradě

Marty713

Velká gratulace Izabelle a uznání všem zúčastněným. :)

Celou dobu, co jsem sledoval OH v televizi, jsem čekal, zda neuslyším během vstupu z olympijské vesničky třeba i malou zmínku o ztvárnění jednotlivých her z LEGA. Sice se nepoštěstilo, ale vždy, když jsem koukal např. na šerm, lukostřelbu, běh, hod oštěpem nebo akvabely, měl jsem před očima vaše výtvory. :D

Skvělá práce a moc zajímavá soutěž! Díky! ;)

Izabella08

Kluci, napsali jste to MOC krásně...Milane, Tvoji úchylku na detaily miluju a Marty, úplně mi naskočila dojetím husí kůže, protože já jsem také zmínku v TV...alespoň miniaturní očekávala, ale nevadí...jsme rádi, že jsme Vám mohli nějaký ten sport vytvořit...toto téma mě baví, už zamýšlím udělat zimní radovánky :)

matka

Izabello, gratuluji. Naprosto zasloužené, jen tak dál.
Paní na Žlutém hradě