(Vlastní) maerorův "strip" 2

Založil maeror, 02.07.2009, 13:16:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

maeror

.

grohl

Opravdu vynikající. Sice to není tak kruté jako RED MEAT, ze kterého pravděpodobně čerpá tvůj název, ale vážně se mi oba díly moc zamlouvají.

otaznik


Micho

Dobréééééé, myšlienkou aj prevedením.  8) 8) 8)

maeror

Citace od: grohl kdy 02.07.2009, 14:47:36
Sice to není tak kruté jako RED MEAT, ze kterého pravděpodobně čerpá tvůj název, ale vážně se mi oba díly moc zamlouvají.

Tak krutý opravdu nikdy nebudu :) Možná bych to měl přejmenovat, aby to nevypadalo, že mám až takové ambice...

muzzo

Hezký, jen jestli to má být kočka pod vodou za oknem, tak bych použil jiné okno. Tohle mi přijde spíš jako televize, nebo okno v nějakém dopravním prostředku. A ještě lepší než kočka by byla nějaká ryba, nebo něco víc absurdní. Chvíli jsme měl pocit, že jen sedí na střeše nějakého protějšího domu. Ale jinak je to hezký

Icewalker

Taky jsem měl v první chvíli dojem, že jde o televizi. Ale líbí se mi to, tento díl více, než první. Jen mi úplně nesedí použitý "fotošopácký" filtr. Dal bych přednost čisté fotce, nebo kresbě. Ale i tak je to fajn ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

otaznik

Citace od: Icewalker kdy 03.07.2009, 15:15:15
Taky jsem měl v první chvíli dojem, že jde o televizi. Ale líbí se mi to, tento díl více, než první. Jen mi úplně nesedí použitý "fotošopácký" filtr. Dal bych přednost čisté fotce, nebo kresbě. Ale i tak je to fajn ;)
Mně ten filtr naopak přijde pro dané dílo vhodný.  ;)

Micho

Citace od: otaznik kdy 03.07.2009, 21:52:04
Citace od: Icewalker kdy 03.07.2009, 15:15:15
Taky jsem měl v první chvíli dojem, že jde o televizi. Ale líbí se mi to, tento díl více, než první. Jen mi úplně nesedí použitý "fotošopácký" filtr. Dal bych přednost čisté fotce, nebo kresbě. Ale i tak je to fajn ;)
Mně ten filtr naopak přijde pro dané dílo vhodný.  ;)

Ten filter je aj podľa mňa veľmi vhodne použitý. Dáva tomu nádych staršieho dokumentu, niečo čo sa už stalo pred časom.  ;)

tazzy

Taky bych dal přednost buď úplnému odstranění nebo lepšímu propracování, takhle z toho mám trochu rozpačité dojmy, ale stripy jsou skvělé, pravě tyto druhy komiksu mám hodně rád (Filip&Filip od youngprimitive, dEmos nebo Red Meat)