Společný projekt - BRIXITY (mikro)

Založil Martins, 28.03.2017, 12:06:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hawran

Ahoj,
jen se připomínám se svozem mikro staveb do Sedlčan, zatím se mi ozval jen Pool (termín předání domluven) a šipka (jeho model by měl mít peki)
Kdo dál pls?
Dík
K.
Bricks Forever!

hawran

#61
Ahoj,
jen pro pořádek přikládám seznam přepravovaných staveb:

šipka + milanv + matka: model má u sebe Peki. POTVRZENO / PŘEDÁNO
Pool: MÁM U SEBE / PŘEDÁNO / PŘIPRAVENO NA PŘEVOZ
over86c: MÁM U SEBE / PŘEDÁNO / PŘIPRAVENO NA PŘEVOZ
otaznik: MÁM U SEBE / PŘEDÁNO / PŘIPRAVENO NA PŘEVOZ
Martins: MÁM U SEBE / PŘEDÁNO / PŘIPRAVENO NA PŘEVOZ

Všem děkuji za vstřícnost a spolupráci!  ;)
Bricks Forever!

milanv

ještě moje mikro (3 ks) a matky (1 ks) vezl peki z Kroměříže, takže předpokládám, že také spadají do kategorie "má teď u sebe peki"
Pán na Žlutém hradě

hawran

Poprosíme Pekiho aby to potvrdil že je u sebe má :)
Bricks Forever!

peki

Citace od: milanv kdy 29.05.2018, 11:35:11
ještě moje mikro (3 ks) a matky (1 ks) vezl peki z Kroměříže, takže předpokládám, že také spadají do kategorie "má teď u sebe peki"
jasně

Chairudo

Včera jsem převzal mikro stavbu od juraj, zabaleno a připraveno do Dánska :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Jezevec

#66
Co je to konkrétně za budovu? Mně to solidně připomíná centrální část Lomonosovovy univerzity v Moskvě. :)

edit: Prohledal jsem historii projektu a je to koukám Triumf Astany, podobnost architektury tedy není náhoda.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peki

Začínáme pomalu připravovat Dánsko (15.9 se budou Bourat Sedlčany) Pokud by se chtěl ještě někdo přihlásit s mikrostavbou která není v Sedlčanech. Dejte sem vědět kde by bylo možné stavbu převzít.
Dík

HD

Pokud bude zájem, pošlu svou NTK také do světa ;) Mohu ji předat kdekoli po Praze.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peki

Praha je na předání ideální. Cílem je prezentovat společný projekt, takže zájem je o všechny "chybějící" modely  ;)

Jezevec

#70
Citace od: peki kdy 01.09.2018, 08:41:54
Praha je na předání ideální. Cílem je prezentovat společný projekt, takže zájem je o všechny "chybějící" modely  ;)

Kdy a kde se to bude prezentovat? Můžu na fb nahodit fotky celého micro města. Měl jsem to v plánu i tak, ale takto to může být forma upoutávky. Ajo takto, koukám, že projekt Micropolis vezete na výstavu do Skaerbaeku. Super, zařadím to na program jako příspěvek spolu s hádankou o jaké budovy konkrétně jde. Některé se dají úplně na pohodu poznat, protože jsou známé celosvětově.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

LukaMull

Citace od: peki kdy 01.09.2018, 08:41:54
Praha je na předání ideální. Cílem je prezentovat společný projekt, takže zájem je o všechny "chybějící" modely  ;)

Taj mahal a Národní Muzeum jsou teď v praze takže je bude možné vyzvdnou tam na cestu do dánska :-)

peki

Ok. domluvím se příští týden. Ideální by pro mne bylo to přiblížit někam na Praha Pankrác nebo po někom poslat na Bourání do Sedlčan.

Martins


Martins

Ahoj všem mikrostavitelům, derniéra tohoto projektu proběhne v Plzni. Kdo chce, může své stavby přivést nebo poslat, na místě z nich něco poskládám. Budu rád, když mi přes SZ napíšete kdo co dodá, abych měl dopředu představu. Moje stavby tam samozřejmě budou. Díky!

peki

peki 5 modulů  16x16 (výškové)