Pompo

Založil kokin, 02.04.2012, 20:42:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

kokin

Momentálně slevují poslední ležáky třeba princ of persia 7573 za 875czk

Ojík

Propánakrále, kde? To je přesně jeden ze setů, který chci, a za tuhle cenu je hluboko pod částkou, kterou jsem ochoten za něj zaplatit.
All work and no play make Jack a dull boy.

Bard

To spíš zní jako vtip (a dost špatný), kolikaprocentní by to byla sleva?
A v jakém Pompu?

kokin

Vsetín 1 krabice ...

Ojík

Citace od: Bard kdy 02.04.2012, 21:32:23
To spíš zní jako vtip (a dost špatný), kolikaprocentní by to byla sleva?
A v jakém Pompu?

Když zde nahlédnu do ceníku, tak doporučená cena je 2499 Kč. Čili přibližně 65%.
All work and no play make Jack a dull boy.

Bard

Otázka na procenta byla spíš řečnická. Ale jestli je to realita, tak mi to spíš připadá než jako plošná sleva ojedinělá akce jednoho obchodu. Šťastný nový majitel...

Nicméně, zítra jdu omrknout Pompo v MB (ne, že bych na to moc věřil, ale zkusit se to musí).

kokin

To chce prostě šmejdit a hledat vloni jsem vychytal policejní stanici 7498 za 949czk a tu sadu jak je tam ta modrá tramvaj a zelno bílej autobus za cca 900czk ale to co potřebuju ve slevě stejně nikde nikdy nenajdu  a jak jsem  již říkal ojíkovi pompo dělá slevy prodejen každé první pondělí v měsíci nebo ůterý a prodejna si může nechat z centrály slevnit to čeho se potřebuje zbavit nebo co třeba to co někdo rozšlápl ....

Ojík

#7
Citace od: Bard kdy 02.04.2012, 21:44:24
Otázka na procenta byla spíš řečnická. Ale jestli je to realita, tak mi to spíš připadá než jako plošná sleva ojedinělá akce jednoho obchodu. Šťastný nový majitel...

Nicméně, zítra jdu omrknout Pompo v MB (ne, že bych na to moc věřil, ale zkusit se to musí).

Aha, ale zase takhle to vypadá ještě lákavěji, vidět tu slevu jako číslo. Hromadná sleva to určitě není, každé Pompo má vlastní koutek se slevami, sám tam vždy vídám sety za zajmavé ceny, ale nic, co by mě lákalo. A když se něco najde, je to 200 km daleko. A nebo, jak jsem psal kokinovi, zaváhám a mám pak smůlu. Také se pokusím dostat do nejbližšího Pompa (i když v poněkud vzdálenějším Pompu Maxi bych měl asi větší šance), jestli náhodou také nelikvidují Prince of Persia. Jak jsi napsal, šťastlivec, kdo to má.
All work and no play make Jack a dull boy.

Bard

V tom máš samozřejmě pravdu, že takhle přepočtené to vypadá lakávěji.

A jinak dík za info, jsem zase o něco chytřejší, jak to chodí se slevami v Pompu.

mesje

Nemate nejake aktualne info o zlavach v pražškých pompách?

Bard

Při prohlížení nabídky e-shopu Pompo jsem narazil na tuhle slevu:

http://www.pompo.cz/lego-lego-atlantis/lego-atlantis-8075-transporter-neptun.htm

To je, myslím, už opravdu dobrá cena, takže jestli má někdo rád sérii Atlantis...

Colonel32

Citace od: Bard kdy 03.04.2012, 10:27:59
takže jestli má někdo rád sérii Atlantis...

Stačí aby měl někdo rád červené díly  >:D

kokin

Ještě na eshopu 8087 za 699czk

cendix

Já mám zkušenost, že v některých prodejnách Pompo byli ochotní zjistit(do 2. dne), zda se mnou požadovaný set nachází na jiné prodejně a potom si ho nechali dodat . Příklad: volal jsem do Horažďovic, tam řekli, že nemají. Ale zjistili, kde mají a odtamtud jsem si to nechal stáhnout do Pardubic. Někde mi řekli, že to nejde, tak jsem zkoušel dál.

Tímto způsobem jsem získal cca 20 setů.

Ojík

Dnes jsem poslal mail s vysvětlením situace a dotazem do prodejny Pompa Maxi v NC Olympia Plzeň. Celkem rychle mi přišla následující odpověď, sice ne uspokojivá, ale někomu snad tyto informace mohou přijít užitečné.

Citace
Dobrý den,

bohužel sérii Prince of Persia na naší prodejně nemáme, ale zde Vám nabídnu pár zajímavých slev Lega:-)

4738 HP Hagridova bouda  1399,- na 949,-
4644 City Marina              1399,- na 699,-
7931 SW Raketoplán         1999,- na 999,-
8671 Racer Ferari 430         799,- na 399,-
8484 Cars McQu                 799,- na 399,-
8206 Cars Tokyo Pit Shop     379,- na 179,-
10211 Grand Emporium       3899,- na 3199,-

nemáme jen slevu na výrobky Lego, je zde slevněného sortimentu více, přijdte se podívat rádi Vás uvidíme :-)

Přeji hezký den...

Denisa Valičová
zástupce vedoucí
Maxi Pompo 200
OC Olympia
Písecká 1
326 00 Plzeň
All work and no play make Jack a dull boy.

Ojík

Citace od: cendix kdy 03.04.2012, 16:20:28
Já mám zkušenost, že v některých prodejnách Pompo byli ochotní zjistit(do 2. dne), zda se mnou požadovaný set nachází na jiné prodejně a potom si ho nechali dodat . Příklad: volal jsem do Horažďovic, tam řekli, že nemají. Ale zjistili, kde mají a odtamtud jsem si to nechal stáhnout do Pardubic. Někde mi řekli, že to nejde, tak jsem zkoušel dál.

Tímto způsobem jsem získal cca 20 setů.

Tak tohle se hodí vědět. Ještě jim napíši. Pokud by tohle byli schopni a hlavně ochotni udělat, mohl bych si zjistit slevy v jiných prodejnách a nechat si to poslat, nemusí vůbec zůstat jen u tohoto konkrétního setu v tomto konkrétním obchodě. Díky za informaci.
All work and no play make Jack a dull boy.

QuiGon

Díky za informace. Hned jdu psát do Pompo prodejen v Ostravě. Jestli mám tu cestu absolvovat. Myslím, že všechny Pompa v Česku teď budou často odepisovat na emaily ;D

Zoufalec

2 Ojík: Jestli ti to zato stojí, tak dnes měli stoprocentně v Pompu v Tescu Edenu Prince of Persia set 7572 za 799 Kč. Já tam dnes vychytal 8038 za nádherných 1199 Kč.

Ojík

Zoufalec: Díky za tip, ale tento set se u nás v Plzni ve výprodeji posledních kusů objevuje docela často. Nedávno jsem ho viděl i v NC Borská Pole, kde spolu s ním byl ve slevě i set 7570. Nebyl to ale výprodej v tomto smyslu, ale plošná sleva na Prince of Persia, takže ty ceny nebyly ani po slevě moc dobré. A shodou náhod je to spolu s 7569 set, který mě vůbec neuchvátil.
All work and no play make Jack a dull boy.

QuiGon

Včera jsem napsal všem prodejnám Pompo v Ostravě a ze tří dotazů mi přišla pouze jedna odpověď, že v Porubě nemají momentálně žádné slevy na LEGO. Uvidím, jestli se ostatní rozhoupou a mé dotazy zodpoví. Jinak jsem si na jednom inzerčním serveru všiml prodeje nového setu 7573 za 2000 kč. A hádejte odkud je prodejce?.......Ze Vsetína ;D ;D

Ojík

Tak jsem včera poslal druhý mail a odpověď tentokrát přišla s mnohem větší prodlevou, až dnes ráno. Opět byla uspokojivá, tuším velké slevy. Už jsem jim napsal, o co bych měl zájem, tak jsem zvědavý, co odpoví.

Citace
Dobrý den,

nechat si přeposlat zboží určitě jde. Nicméně dívala jsem se na skladové zásoby Prince a na ostatních prodejnách mají pár posledních kousků. Napište nám tedy o jaké máte konkrétně zájem. Zjistíme jestli je dostupný a obratem Vám zašleme cenu.

Děkuji
Zuzana Řehořová
vedoucí prodejny
Maxi Pompo 200
OC Olympia
Písecká 1
326 00 Plzeň
All work and no play make Jack a dull boy.

Ojík

Citace od: QuiGon kdy 04.04.2012, 18:10:42
Včera jsem napsal všem prodejnám Pompo v Ostravě a ze tří dotazů mi přišla pouze jedna odpověď, že v Porubě nemají momentálně žádné slevy na LEGO.

V Plzni mají na středu poblíž pokladen takový ostrůvek, kde jsou vystavené sety ve slevě. Jde ale o jednotlivé kusy, které byly poničeny nebo zbyly, proto jsou ty slevy tak patrné. Myslím, že každá větší prodejna to tak má, tak bych doporučoval to zmínit. Myslím, že to pochopili jako dotaz na normální, výprodejové slevy.

Citace od: QuiGon kdy 04.04.2012, 18:10:42
Uvidím, jestli se ostatní rozhoupou a mé dotazy zodpoví.

Myslím, že by klidně mohli. Já taky napodruhé ztrácel naději, a druhý den tam byla odpověď hned ráno.

Citace od: QuiGon kdy 04.04.2012, 18:10:42
Jinak jsem si na jednom inzerčním serveru všiml prodeje nového setu 7573 za 2000 kč. A hádejte odkud je prodejce?.......Ze Vsetína ;D ;D

Ach. Srdce mi puklo podruhé... :'(
All work and no play make Jack a dull boy.

QuiGon

Také mi dnes přišly odpovědi ze zbývajících prodejen v Ostravě. Výsledek je, že v prodejnách Pompo po celé Ostravě nemají žádnou slevu na LEGO.

Valentin Dobrotivý

Hmmm...já jsem v rozmezí tří týdnů koupil ve slevě dva kousky - 8091 za 400,-Kč a 7877 za 600,-Kč (mínus nějaká slevička na zákaznickou kartu). Tedy za ceny, za které jsou tyhle sety nabízeny na pompáckém e-shopu. Jeden jsem ulovil v Reichenbergu, druhý v Hohenelbe. Neponičené, v prvotřídní kvalitě.

Ojík

Tak včera mi skoro na minutu přesně po třech dnech přišla nesrozumitelná odpověď na můj mail s čísly setů, o které bych měl zájem.

Citace
Dobrý den,

dali jsme poptávku na naše další prodejny.... a hned jak bude zboží na prodejně, Vás informujeme.

Denisa Valičová
zástupce vedoucí
Maxi Pompo 200
OC Olympia
Písecká 1
326 00 Plzeň

Odepsal jsem jim, že děkuji, ale že jsem to pochopil tak, že nejdříve zjistí dostupnost a pak případně ceny, ne že mi to hned objednají. Ujišťoval jsem se, jestli to skutečně objednali, a rovnou se zeptal na ceny. Odpověď byla tentokrát rychlejší, nikoliv ale uspokojivá.

Citace
Dobrý den,

ano, na některých našich prodejnách zboží mají a na ty prodejny jsme napsali, ale zatím se ozvala jen jedna prodejna.. Až budeme mít více infa dáme vedět.

Z Blatné nám pošlou 227573 cena je 1749,- u nás budete mít položku z 20% slevou za 1399,-


Denisa Valičová
zástupce vedoucí
Maxi Pompo 200
OC Olympia
Písecká 1
326 00 Plzeň

Tedy jsem odpověděl, zda mi nejdříve mohou napsat, jaké zboží a za kolik jinde našli, abych vůbec věděl, co mám možnost koupit, a zda to za tu cenu vůbec budu chtít. Dnes ráno mi odpověděli následující.

Citace
Dobrý den,

prozatím můžeme zajistit pouze položku 7573 a to za 1399,- , jak již níže zmínila kolegyně. Jinak dostupnost a ceny ostatních prodejen Vám zaslat nemohu. Ceny v některých případech nemusí souhlasit. Jako maxi prodejna, dostáváme akce na sezóní produkty (u lega např. licenční produkty Cars, PzK, Princ atd... ). Informace o individuálních akcích na prodejnách nemám, proto je možné že ceny které viděl pán ze Vsetína nemusí souhlasit s cenou u nás na prodejně. Také mohlo jít o poškozené krabice...

Z tohoto důvodu jistě chápete, že je zcela nemožné zasílat Vám seznam slev i z jiných prodejen.

Děkuji za pochopení a přiji hezký den,

Zuzana Řehořová
vedoucí prodejny
Maxi Pompo 200
OC Olympia
Písecká 1
326 00 Plzeň

Takže po tom čekání stejně nic konkrétního nevím, a co vím, není moc pozitivní. Zdá se mi, že mě tak docela nepochopili, takže jim zřejmě budu muset napsat, že mám zájem právě o tyto individuálně zlevněné kusy. :-\
All work and no play make Jack a dull boy.

Zoufalec

No to z tebe budou mít radost ::) Ale třeba si svou dotěrností nějakou brutální slevu vydobydeš.

Ojík

Ale tak to je mi jasné, že na druhé straně z té komunikace také nebudou nadšení, ale kdyby prostě napsali, co mají a za kolik, a podle toho teprve objednávali, navíc když mi to sama jedna z prodavaček napsala, bylo by to snazší. Dotěrným bych se tedy vážně nenazval. :P 
All work and no play make Jack a dull boy.

Matošo

Nezlob se na mě, ale mě připadáš nejen dotěrný, ale i lehce natvrdlý...

Co po nich pořád chceš ? Napsali ti naprosto srozumitelně, že nejsou zpravodajská agentura a že individuální slevy poskytuje každá prodejna samostatně.
Takže přestaň bombardovat maily paní Valičovou z Plzně a laskavě zvedni telefon a zavolej na ostatní prodejny Pompo a zeptej se, na co mají slevy a jestli by ti do kdyžtak neposlali na prodejnu do Olympie.

Něco pro to udělej a neúkoluj někoho, aby to udělal za tebe!

Petronel

souhlas s Matošem.

Colonel32

souhlas s Petronelem  >:D