Bourání - požadavek na ubytování z pátku 11.9 na sobotu 12.9)

Založil peki, 14.08.2015, 10:37:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Pokud budete potřebovat ubytování pište sem. Pouze vystavovatelé (z kapacitních důvodů neřešim rodinné účastníky).

Dále připomínám že domlouvám hromadný odvoz z Lipna do Brna. 

AFOLOVé
=====
1) Igorus
2) Šipka
3) elerond
4) danyboy
5) Tomik
6) Peki
7) Mirek
8 ) tomas.
9) Petronel
10) znouzectnost
11) cendix
12) hacislav
13) bubutymmy
14) milanv
15) MeNadruhou
16) neřád

AFOLKy
=====
1) matka

Igorus


šipka



danyboy


Tomik

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

tomas.


peki

žádám o urychlené nahlašování ubytování (nezakázkový stavitelé na skvošovém kurtu)

Petronel


znouzectnost


cendix


Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

matka

Paní na Žlutém hradě

bubutymmy

Ahoj, já zřejmě taky. A pardon, jestli špatně koukám, večírek je teda už v pátek? Sobota večer už nic? Díky

peki

Citace od: bubutymmy kdy 18.08.2015, 10:26:26
Ahoj, já zřejmě taky. A pardon, jestli špatně koukám, večírek je teda už v pátek? Sobota večer už nic? Díky

Ano je to tak. Posedíme pokecáme, zabalíme a v sobotu hajdy domů.

milanv

Pán na Žlutém hradě

peki

Citace od: MÍLA kdy 18.08.2015, 15:51:57
Jestli bude večírek s losovačkou jako loni tak se taky hlásím o jedno.

Žádná losovačka = rozdávání setů nebude. Pokud někdo řeší ubytování kvůli tomu.  ::) sety šli do aukce (a odměny do soutěží), do budoucna chci jít touto cestou.  Posezení bude symbolické (bude potřeba zabalit spoustu věcí, probíhá příprava na Brno Olympie), nebude ani Michal.

Proběhne vyhlášení soutěží předání odměn (tam kde bude ukončeno hlasování).  Větší akci uděláme při stavění v Brně Olympii. Chtěl bych mít ukončené soutěže z Lipna.

Přivezu zimní sety na týmové aktivity viz diskuse dříve

peki


MeNadruhou

Hlásím se o ubytování, a pak bude ještě potřebovat neřád a možná robbed ubytování - ještě to ti dva ne/potvrdí
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Luky1987

Citace od: Hacislav kdy 23.08.2015, 19:22:09
Od kolika se bude v patek bourat?
Co já vím, tak začínáme pomalu bourat už od úterý, výstava končí 7.9.
V pátek tedy kdykoliv, já, Hardegon nebo oba budeme na místě, kdyby bylo cokoliv potřeba.

Togaran

Ahoj, právě jsem se vrátil z dovolené a kvůli práci nemohu na bourání :( Moc prosím jestli by mi někdo mohl vzít Spyrius vesmírnou loď do Prahy, našel by se někdo takový? Pište prosím SZ. Moc děkuji.
Togaran
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Marty713

Ahoj všichni,

plánoval jsem přijet, pobrat své kostky a pomoct ostatním, ale vše je nakonec samozřejmě naopak.

Chtěl bych se proto zeptat, podobně jako Togaran, zda by se nenašel někdo, kdo by kromě věcí ze společných projektů, hodil těch pár kostek (asi dráček z fantasy bitvy, Příšerky s.r.o., nepoužité věci do města z moc modulárů a víc asi nic) do nějaké krabičky nebo pytlíku (bez děr, prosím! ;D >:D ) a s kým bych se časem (třeba někdy cestou do Prahy, pokud se nenajde nikdo ze severních Čech) domluvil na převzetí?

Pište SZ, prosím. Předem díky moc za pomoc!

Neřád :-)

#23
tak neřád prosi take jedno misto, diky tom .ps mame volná místa v aute v patek z Brna  :)