Bitevní manévry - doprava věcí/lidí nejen na Fantasy bitvu

Založil Hacislav, 25.04.2015, 16:32:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hacislav

Inspirován sousedy zakládám Vlákno pro zkoordinovaní dopravy na Fantasy bitvu.

Nicméně vlákno je volně k dispozici i pro Všechny ostatní, pokud se chcete domluvit na dopravě věcí/lidí na Lipno nebo nabízíte své dopravní kapacity.

Účastníci Fantasy manévrů:

Aki - předá Hačislavovy + Marty
bubutymmy - osobně
Daniel - svozem společně se zakázkovou stavbou
danyboy - osobně
Hačislav - osobně
Hardegon - osobně
Jago - veze Papluh
Linhi - osobně
Mr. Cube - pošta
Ryxe - osobně
sakoras - předá Hačislavovy + Marty
Sihaja - osobně
Šipka - osobně
Zichi - pošta

----
Návrat
Účastníci Fantasy manévrů:
Aki - Hačislav
bubutymmy - osobně
Daniel - ?
danyboy - osobně
elerond - osobně
Hačislav - osobně
Hardegon - osobně
Jago - Hačislav
Linhi - osobně
Mr. Cube - Hačislav - pošta ?
Ryxe - osobně
sakoras - Hačislav
Sihaja - Hačislav
Šipka - osobně
Zichi - danyboy
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Prosím pojedete někdo na Lipno v čtvrtek, tak aby jste tam večer byli a mohli se účastnit v pátek stavícího šílenství již od rána?
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

linhi

Já i Ryxe tam budeme už o několik dnů dřív,Hardegon určitě taky.

Ryxe

My jedeme na Lipno 22.5. v patek.Takže budu určitě k dispozici ;)

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Sihaja

Já plánuji jet na Lipno na výlet ten víkend 22.5., tedy mohu dopravit nějaké věci pokud mi je do té doby budete schopni předat v Praze (Letná,Vinohrady,Pohořelec).

šipka

Osobně  ;) požadovaná část terénu velikosti jedné baseplate již také ready.

Hacislav

Mám prosbu.
Našel by se někdo kdo by byl schopen být na místě už v pátek ráno (nejlépe příjezd na místo v čtvrtek večer, tak jako já) a od rána mi pomohl se stavbou Fantasy bitvy. Je potřeba, aby jsme postavili přes den maximum základu/terénu a také vyřešili maximum vzdušného prostoru, vytvořili tak prostor bitvu, aby následně odpoledne - v podvečer jak přijedou další lidé, nám měli kde a s čím pomáhat.

Všichni s kterými jsem byl předběžně domluvený nakonec nemůžou.
Nabídnout mohu bohužel jen to, že ten kdo mi bude pomáhat se stavbou bude mít vystavovatelské ubytování zdarma.

Moc kvituji nabídky na pomoc od Vás (zakázkových stavitelů), ale dovedu si představit, že budete mít spoustu svých starostí a povinností. A já bych potřeboval jednoho člověka na jeden den na plný úvazek.  :-\

Lhal bych kdybych netvrdil, že  mne malinko neděsí těch 4m2 plochy a těch cca 1.500 minifigů o které se budu muset postarat. Navíc mi chybí osobní zkušenost ze stavby té minulé bitvy,  kterou údajně stavělo osm lidí. 

Citace od: Ryxe kdy 25.04.2015, 18:51:40
My jedeme na Lipno 22.5. v patek.Takže budu určitě k dispozici ;)

Citace od: linhi kdy 25.04.2015, 18:05:21
Já i Ryxe tam budeme už o několik dnů dřív,Hardegon určitě taky.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

šipka

sice dorazím až v pátek odpol. ale počítám, že přidám ruku k dílu  ;)

Togaran

Jede někdo prosím z Prahy v pátek 29.5. odpoledne? Potřeboval bych dopravit MOC (předpoklad 2 banánovky) a sebe.
Díky.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

bubutymmy

Ahoj, já teda beru ve čtvrtek z Prahy auto a do něj Hacislava, klidně naberu ještě někoho či něco (nebo mi to dovezte někdy předtím domů, tj. u náměstí Republiky). A zpátky v neděli přes den.

Kuba

#11
Včera v Lanškrouně předáno byty od Jukuruku-Kuba, Honzicek22 a Danyboy. Je to dáno v bedně s drobnostmi, kerou má Mirek v dodávce s připraveným nákladem na Lipno. Dále byly v bedně viněty od Hačislava, Pro Hačislava od AKIHO kovboj s torzem http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=973pb1138c01 a dal jsem tam i 6 žlutých podložek 8x16, které by měl Hač někdy předat Akimu. Dále je v bedně nějaká viněta/y od Matky a jsou tam ještě vojáci na bitvu od Linhiho s Trnína a minifigové na bitvu od Danyboye.

Snad jsem nanic nezapomněl, ale v bedně je A4 popsána tím co v bedně vše je a od koho. Tak to tam na Lipně slušně rozdělte ať se nic nikomu nestratí.  ;D

Hacislav

Čas konce bitvy se kvapem blíží.
Dejte mi prosím vědět jakým způsobem se vám budou vracet přeživší, nepřeživší, no prostě všechny vaše armády?
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest


linhi

Já budu na Lipně od zítřka....osobní převzetí...

Hardegon


bubutymmy

Já taky osobně, musím to stihnout mezi třetí a cca sedmou. Budu mít malou pomocnici, tak snad víc pomůže, než zdrží...

Hacislav

Návratové manévry se nepodařili zcela bez ztráty kytičky.
Máme nějaké ztráty a nálezy.  ::)

ztráty
1) Postrádá se jeden terén, neodvezli jste si ho někdo omylem spolu se svýma věcma?

V bitvě byl umístěn mezi kopec a věž.
Zhruba sem:
http://img17.rajce.idnes.cz/d1703/11/11437/11437248_d04301d1d1b18f5a40d838e3069468f9/images/IMG_6504.jpg?ver=2
Byli na něj umístění trpaslíci s gladiátor helmama.

Pokud ještě něco někdo po bitvě postrádáte, napište mi SZ

Nálezy
1) 1x Krone voják bez označení bavlnkou (buď jí neměl nebo upadla)
2) Meč metalický.
Pravděpodobně oprýskaný a znovu nabarvený
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest