(vlastní) Maxifigy vol. 3.0

Založil Vasyk, 01.03.2015, 20:00:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

Pokračování témat:

Lipno 2013 - Maxifigy vol. 1
Lipno 2014 - Maxifigy vol. 2

Pirát

Rozměry : délka 117, hloubka 65 a výška 138 cm

Sanna

Tak to se ti fakt povedlo. Je super,že už to není samostatný maxifig. Hned je to veselejší. Výborný nápad a moc se mi to líbí.

Ryxe

Paráda, fig jako vždy luxusní, ale ty rekvizity to posunuly zas o velký krok kupředu  ;). Jak na to tak koukám, tak mě napadl takový megalomanský projekt, co postavit origo LEGO set v maxifig měřítku? ;D.

Mtron

WOOOOW spadla mi čelist :D fantazie
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Petronel

Tak toto je ten nejlepší kousek. Paráda! Líbí se mi hlavně i doplnění dalších prvků, jako je papoušek a truhla s chobotnicí!

Citace od: Ryxe kdy 01.03.2015, 20:29:31
.....tak mě napadl takový megalomanský projekt, co postavit origo LEGO set v maxifig měřítku? ;D.

To je hodně ztřeštěný a zároveň i celkem zajímavý nápad.  >:D

linhi

Padá mě brada! Je to luxusní!

Luky1987

Jak se říká, trénink dělá mistra ;D

peki

Naprosto luxusní  :o . Zaujal mne ten nápad s Lego setem. Co postavit Lego šachy? Se kterýma by pak návštěvníci mohli opravdu hrát. 

Vasyk

Moc děkuji za komentáře, vždy to dodá energii do dalšího stavění.

Co se týče nápadu na origo set, tak to nezní špatně, jen těch kostek...

Snažil jsem se piráta pojmout jako malé dioráma a je pravda, že to vypadá lépe než samostatný fig.
Jsem si vědom nedostatků, spousta věcí jde udělat lépe, tak snad se časem propracuji ke stavu kdy tomu nebude co vytknout.

Nápad s šachy není špatný, jen ho musíte směrovat k těm správným uším  ;).

Foton

Rád sleduji tvůj vývoj ve výrobě maxifigů. Tenhle kousek je opravdu parádní!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Igorus

Vasyku paráda! Souhlasím s hromadným názorem, že ty doplňky tomu dávají jiný rozměr.

Hardegon

Je to pecka. Co ještě přibude?

šipka

Přidávám se do zástupu s čelistí dole, fakt super!!

Hacislav

Jo je to báječný a chobotnice mě vyloženě baví.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

matka

Je to báječný. Těším se na další.
Paní na Žlutém hradě

tomas.

...letos ti dám všechny "hlasovací kostky"...  ;)

Sihaja

Nadšený dav fanynek jásá  ;D

Vasyk

Stormtrooper

peki


Kuba

Týýjo super. Co tak celou armádu?  ;D

Možná jsem to jenom někde přehlídl, ale kolik cca kostek je potřeba na postavení jednoho takového maxifiga?

Vasyk

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 03.04.2015, 14:08:28
Týýjo super. Co tak celou armádu?  ;D

Možná jsem to jenom někde přehlídl, ale kolik cca kostek je potřeba na postavení jednoho takového maxifiga?

Jeden celkem stačil, hlavně ta hlava  ;D.

Počet kostek opravdu netuším a počítat to, to je to poslední na co mám ještě čas  >:D.

Mtron

VIVAT STORMTROOPER, chci jednoho do kanceláře a druhého do ložnice :D Bohovský. Ten je opravdu jako ty v prvním ročníků :D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Vasyk

Harry Potter

Petronel

wow!  :o Tak to je paráda! Stormtrooper i Harry jsou parádní. Opravdu dobrá práce Vasyku.  ;)
Vydrží Zlatonce její tvar? Podchytil jsi nějak, aby se křídla neohly vlastní vahou?

Marty713

Teda vážně, páni! :o

Věřím, že zlatonka drží, ale kdyby se přeci jen ukázalo, že to ty křídla neunesou, co zkusit použít technic angular beam?

A můžeme se těšit i na něco ze Super Heroes? 8) ;)

Vasyk

Děkuji za kladné ohlasy.

Zlatonka je přilepená, takže by měla do prvního návštěvníka na výstavě vydržet  ;D >:D.

Ještě dodělávám indiánku a sněhurku a to je prozatím vše, o co bylo zájem ze strany zadavatele.

Super Heroes je fajn nápad.

danyboy

Citace od: Vasyk kdy 06.04.2015, 08:12:28
Děkuji za kladné ohlasy.

Zlatonka je přilepená, takže by měla do prvního návštěvníka na výstavě vydržet  ;D >:D.

Ještě dodělávám indiánku a sněhurku a to je prozatím vše, o co bylo zájem ze strany zadavatele.

Super Heroes je fajn nápad.

Tak zvlášť kdyby ses pustil do Hulka.  >:D

Petronel

Mně by se zas hodně líbil Iron Man při vzlétání - trans light blue dílky pod nohami a na rukách. 8)

Hacislav

Stormtrooper je pro mě numero uno mezi tvými Maxifigy. Je fakt výbornej.

A z Harry Pottera mě chytají nostalgické vzpomínky na doby kdy jsem studoval na online-Bradavicich. Proste Obrýlený protekční parchant jako živý, jedním slovem Harry. Ten se taky povedl.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Citace od: danyboy kdy 06.04.2015, 09:42:07
Tak zvlášť kdyby ses pustil do Hulka.  >:D

Hulk je taky můj hlavni oblíbenec mezi Super Heroes.

Citace od: Petronel kdy 06.04.2015, 10:41:05
Mně by se zas hodně líbil Iron Man při vzlétání - trans light blue dílky pod nohami a na rukách. 8)

To já bych dal přednost Batmanovy.

Nicméně na internetu se Hulk socha nebo Batmana dají najít, Irona Mana jsem ještě neviděl.


Ale na Vasykove práci je super, že nestaví klasické sochy ale mini maxifigy.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest