(Vlastní-zakázka) Mrtvá nevěsta

Založil Ryxe, 21.10.2014, 20:31:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ryxe

Emily je už nainstalovaná na Lipně se vším, co k ní patří. Malované pozadí a nasvícení.

Kuba

Mrtvá, ale krásná :)
Povedla se ti.

Kde je nainstalovaná, tamjsou letos nějaké mobilní schody?

MÍLA

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 26.05.2015, 19:42:32
Mrtvá, ale krásná :)
Povedla se ti.

Kde je nainstalovaná, tamjsou letos nějaké mobilní schody?
Podle pozadí v záběru to vypadá na velkou halu na lipně.

peter

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 26.05.2015, 19:42:32Kde je nainstalovaná, tamjsou letos nějaké mobilní schody?

Odhaduji to na nějakou vyhlídkovou plošinu.

Jinak k modelu resp. k pozadí bych měl asi jedinou připomínku a sice, že je hrozně malé. Takto se skoro celé zakryje modelem. Myslím, že větší (širší) - třeba jako je to schodiště, by bylo mnohem lepší a více pomohlo model zasadit do prostředí.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ryxe

Ano, letos je ve velké hale postavená vyhlídková plošina.
S tím pozadím máš pravdu. Původně jsem počítal, že deska bude široká asi jako model, ale paní architektka vymyslela tyto rozměry.

Hacislav

#35
Citace od: Ryxe kdy 27.05.2015, 10:00:35
Ano, letos je ve velké hale postavená vyhlídková plošina.
S tím pozadím máš pravdu. Původně jsem počítal, že deska bude široká asi jako model, ale paní architektka vymyslela tyto rozměry.

No kdyby aspoň ta černá deska zakrývala celou šíři vnitřku schodiště, tak by to tomu hodně pomohlo.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

HD

Jo, pozadí je opravdu upozaděno... Možná menší rozšíření o dva podobně velké plachty, černé, s linkou lesa a třeba mostku, z obou stran by mohlo zapadnutí do děje pomoci, ne? ;) Ale je to jen nezkušený návrh ;)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Citace od: Hacislav kdy 27.05.2015, 10:02:51No kdyby aspoň ta černá deska zakrývala celou šíři vnitřku schodiště, tak by to tomu hodně pomohlo.

Jako velmi rychlé, časově nenáročné a levné řešení by toto pro tuto chvíli jistě stačilo a velmi to pomůže.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest