Vlastní -Pokus o Boeing 757

Založil Skyrider, 11.02.2016, 16:08:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Skyrider

napadlo mě zkusit boeing 757 od iron maiden tak dneska jsem to skoro dodělal, stavěl jsem to asi 6,5 hodin a měří 64x54cm, omlouvám se za špatnou kvalitu fotek, byly foceny z mobilu.  ještě chci zkusit udělat nálepky, aby vypadal takto https://www.google.com/search?q=boeing+777&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiH5cPC9u_KAhXFjnIKHdh_ChcQ_AUIBygB&biw=1138&bih=528#tbm=isch&q=boeing+757+iron+maiden&imgrc=b4fCoaRw28TTkM%3A

VocucBat

#1
Jako letadlo do serie City zajímavé, jako model už méně. Předloha má jednoznačně jiný poměr oken ku trupu, křídla máš docela vzadu. Ale určitě zkoušej upravovat dál, myslím, že bys to mohl dotáhnout i k relativně věrné podobě.


Anatyt

Zas na 12-ročného to nie je zlé...

Ryxe

Trošku víc bych zapracoval na proporcích. Takto to originál moc nepřipomíná. Podle mě bys trup mohl trochu zaoblit. Samozřejmě ale záleží jakými dílky disponuješ. Já nedávno řešil trup Boeingu B-17 a dopadlo to nějak takto (fotka nehotového modelu, takže nějaké věci nejsou ještě dotažené): viz obrázek.... Třeba Ti to nějak pomůže ;)


Ondrej

Citace od: Ryxe kdy 11.02.2016, 19:29:30
Trošku víc bych zapracoval na proporcích. Takto to originál moc nepřipomíná. Podle mě bys trup mohl trochu zaoblit. Samozřejmě ale záleží jakými dílky disponuješ. Já nedávno řešil trup Boeingu B-17 a dopadlo to nějak takto (fotka nehotového modelu, takže nějaké věci nejsou ještě dotažené): viz obrázek.... Třeba Ti to nějak pomůže ;)
Vypadá zajímavě, ale ta kamufláž mi na ni nesedí, nechal bych ji jen v tý barvě a na ocas bych dal písmeno nějaký perutě jak to měly.


Skyrider

trochu upravená a posunutá křídlo, omlouvám se za špatnou fotku, foceno z mobilu v noci

otaznik

Citace od: skyrider kdy 19.02.2016, 17:49:32
trochu upravená a posunutá křídlo, omlouvám se za špatnou fotku, foceno z mobilu v noci
Tak se neomlouvej a raději to nefoť mobilem a v noci.